Android İçin Cep Takip Programı

Sevdiklerinizi güvende olduğundan emin olmak bir Android casus program kullanmak kadar kolay. Bir ebeveyn ya da patron, sorumlu olduğun kişiler ya da şeyler varsa bugün takip etmek istediğin

telefona bir cep takip programı indir ve Android takibi işlemine hemen başla!

Android takip programı internette bekleyen ya da insanların cep telefonları üzerinden karşılaşabilecekleri tehlikelere karşı sahip olunabilecek en iyi silahtır. Engelleme programları ve diğer alternatifler ön tanımlı bazı önlemler sunarak limitli bir koruma sağlarken Android casus program işin içine doğrudan dahil olma imkanı verir. Telefonun içerisi, yapılan her şey net olarak görülebilir ve gerektiği her durumda uzaktan engelleme özellikleriyle kontrol devralınabilir. Hem de telefonun sahibi ne olduğunu bile anlamadan.

Telefon Takip

Numarayı Gir:

İyi Bir Cep Takip Programı İndir

Elbette bu saydıklarımızı alelade bir cep online takip programı yapabilmeyi beklemek olmaz. Seçiminizi en iyiler arasından yapmalısınız. Fiyat konusunda da endişelenmenize gerek yok. Android takip programı gelişmiş özelliklere sahip olsa da pahalı olmak zorunda değil.

mSpy Review

Seçenekleri tek bir casus programa indirmek istersek tereddütsüz mSpy‘ın adını verebiliriz. Android takibi için sağladığı özellikler genelden özel durumlara kadar kapsayacak şekilde geniş:

  • Arama takibi

  • SMS okuma

  • Rehber kayıtları erişimi

  • GPS takibi

  • Mesajlaşma uygulamaları (Hangouts, WhatsApp, Skype, Facebook, Viber, Line vb.) takibi

  • Notlar ve takvim girdilerini izleme

  • Fotoğraf ve videoları görüntüleme

  • İnternet siteleri takibi

  • Uzaktan kontrol ve engelleme

Özelliklerin tam listesi ve detaylı açıklamalar için mSpy’ın sitesini ziyaret edebilirsiniz. Demo kontrol panelini kullanarak bu özellikler sayesinde verilerin tam olarak nasıl toplandığını görümeniz de mümkün. Farklı bilgilerin toplanabildiği paketlere ve uygun fiyatlarına göz atmayı unutmayın.

Cep Online Takip Programı Nasıl Çalıştırılır?

Bir kere takip etmek istediğiniz cihaza kurulumunu yaptıktan sonra cep online takip programı internet bağlantısı olsun olmasın çalışmaya başlayacak, ama raporları size iletebilmek için internete ihtiyaç duyacaktır. Yani internet bağlantısı olmasa bile karşı telefonda yapılan hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız. Takip edilen telefon internete tekrar bağlandığında geçen süre içerisinde gerçekleşmiş her şey online kontrol panelinden görüntülenebilecek. Kontrol panelinin adresini ve giriş bilgilerini de satın alma işleminden sonra alacağınız e-postada bulabilirsiniz.

Kurulum gayet kolay ve teknolojiyle içli dışlı olmayan kişiler tarafından bile rahatlıkla yapılabilir. İndirdiğiniz program çalıştırıldığında sizi adım adım sonuca götürecek, gereken root ya da jailbreak işlemleriyse ücretsiz programlar sayesinde halledilebiliyor.

mSpy Satın Alın

Android takip için sizi uğraştırmayacak, yardıma ihtiyacınız olduğunda müşteri hizmetlerine bağlanabileceğiniz ve ileri teknoloji ürünü özelliklerin bir arada bulunduğu bir Android casus program arıyorsanız mSpy aradığınız her şeyi size sağlayacaktır.

Bir cevap yazın