Android Cihazlar Gizlice Nasıl Takip Edilir?

Android cihazlarTeknoloji bize şükran duyulacak pek çok şey verdiği gibi endişe edilecek pek çok şey de vermekte. Çocuklar akıllı telefonları üzerinden çevrimiçi saldırganlar onlarla iletişim kurduktan sonra günden güne tehlike içerisine giriyor ve bu akıllı cihazlar sayesinde kolaylaşan iletişim yüzünden ne tür insanlar ile bağlantı kurduklarını net anlayamıyor. Android cihazlar olsun iPhone cihazlar olsun göz kulak olmamız gereken o kadar uygulama var ki!

Android Cihazlar Avucun İçinde

  1. Fiziksel Takip Tekniklerini Unutun

Birkaç yıl önce ebeveynler ve işverenler, telefonlarından kimlerle konuştuklarını bulabilmek için bir ipucu yakalamak umuduyla çocukları ile çalışanlarının peşinden koşmak gibi şeyler yapıyordu. Bu yalnızca çok riskli olduğu ve az bilgi sağlayacağı için değil, aynı zamanda insanlar arasında derin bir uçurum açacağı için son derece verimsiz olduğunu her zaman kanıtlıyor.

  1. Uzaktan Takip Burada

Öyleyse ihtiyatı elden bırakmadan birinin Android cihazında neler olduğu nasıl bulunabilir? Cevap Android takip uygulamaları şeklinde karşımıza çıkıyor. Casus uygulamalarla metin mesajları, WhatsApp, Facebook, Viber, Skype, Snapchat gibi anında mesajlaşma uygulamaları, internet tarayıcısı, rehber, media galerisi ve benzeri kaynaklardan çocuğunuzu güvende tutacak ve çalışanınızın size yalan söylemesine engel olacak bilgiyi kolayca toplayabilirsiniz.

  1. Anahtar İhtiyatlı Olmaktır

Eğer bir Android cihazdan kesinlikle maksimum miktardaki bilgiyi almak istiyorsanız anahtarınız gizliliktir. Casus uygulamalar tam olarak bu konuda yardımcı olur. Arka planda gözükmeden ihtiyatlı bir şekilde, çalışan uygulamalar arasında gözükmeden işini yaparlar. İşlemleri sırasında çok az veri kullandıkları için cihazın sahibi tarafından fark edilmez, oluşturduğunuz çevrimiçi hesaba bilgi gönderirler. Çalışanın size yalan söyleyip söylemediğine ya da çocuğunuzun bir müdahaleye ihtiyacı olup olmadığına kendiniz karar verebilmek için bu veriye kolayca ulaşabilirsiniz.

mSpy Satın Alın

Sevdiğiniz kişiler hakkında endişelenmekte yanlış bir şey yok, ayrıca saygın bir casus uygulama onları rahatsız etmek zorunda olmadan istediğiniz cevapları almanızda size yardımcı olabilir. Piyasanın lideri olan telefon takip yazılımı mSpy tüm ihtiyaçlarınızı kurşılar. Uygun bir fiyata takip etmek istediğiniz uygulamaları inceleyin ve takibe başlayın. Tehliyeyi önlemek sonuçlarından zarar görmekten iyidir. Kurulum sırasında Android ayarlarına dalmak istemiyorsanız destek hizmetini de satınalabilirsiniz. Aldığınız gün kullanmaya başlayın.

Bir cevap yazın