Android İçin En İyi WhatsApp Takip Programı

En iyi Android WhatsApp takip programı mücadelesi uzun süredir devam ediyor. Bitiş ipini göğüsleyecek Android casus program hangisi olacak ya da hangisi olmalı, gelin birlikte bakalım.

whatsapp takip programı

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma için kullanılacak bir programın yerine getirmesi gereken bazı kriterler var. En iyi WhatsApp online takip programı seçilirken bu kriterleri ne kadar iyi karşıladıklarına bakılmalı:

  • WhatsApp mesajlarını kaydetme

  • WhatsApp kişi listesine ulaşma

  • Ücretsiz WhatsApp aramalarının bilgilerini kaydetme

  • WhatsApp fotoğraf ve video paylaşımlarını gösterme

  • Takibe WhatsApp dışında devam edebilme

  • Müşteri desteği

  • Müşterilerin bilgilerinin gizliliğini sağlama

  • Özelleştirilebilir ayarlar ve kullanıcı dostu bir kontrol paneli

İyi bir Android casus program bu listenin en azından 6’sını müşterilerine sorunsuz bir şekilde sunabilmeli. Ama bütün casus yazılımların en iyisi olduğunu söylemesine karşın çok azı bunu yerine getirebiliyor.

En iyi Android WhatsApp takip programı aradığımıza göre bütün maddeleri eksiksiz karşılayan bir tane bulmalıyız. Bu da şüphesiz alanının önde gelen, popüler casus yazılımlarından mSpy’dan başkası olamaz.

mSpy Review

mSpy WhatsApp Takip Programı İndir

mSpy’ı indirebilmek için önce satın almalısınız. mSpy’ın sitesine girdikten sonra görebileceğiniz “Şimdi Satın Alın” butonlarından birine tıklayarak satın alma işlemine başlayabilirsiniz.

Öncelikle hangi paketi satın alacağınıza karar vermelisiniz. mSpy bir WhatsApp online takip programı olduğu kadar tam donanımlı bir Android casus programı. Bu yüzden paketlerin içerisinde WhatsApp takip hizmetlerinden çok daha fazlası olacak. Facebook, Viber, Tinder, Snapchat, Hangouts, iMessage gibi diğer mesajlaşma uygulamalarını da görmek ve tuş vuruşu kaydedici, coğrafi çevreleme, uygulama engelleme, arama engelleme gibi özellikleri kullanmak isterseniz buna göre bir paket alabilir; metin mesajları, arama kayıtları, anahtar kelime uyarıları, GPS konumu, fotoğraflarla videolar, internet tarayıcısı geçmişi gibi temel takip hizmetine ihtiyacınız varsa başlangıç seviyesindeki paketi seçebilirsiniz.

Paketleri kontrol ederken görebileceğiniz gibi Android dışında iOS ve masaüstü bilgisayarları da mSpy tarafından destekleniyor.

Kurulumdan Sonra Eksiksiz Bir Takip Başlayacak

Satın alacağınız paketi ve ne süreyle satın almak istediğinizi seçtikten sonra karşınıza çıkacak formdaki hesap ve ödeme bilgilerini de doldurduğunuzda programı indirebileceğiniz bağlantı e-posta adresinize gönderilecek.

mSpy Satın Alın

Hedef Android cihaza bağlantıdaki uygulamayı indirmeli ve çalıştırarak sizi sonuca kadar yönlendirecek kurulum adımlarını takip etmelisiniz. Uzaktan yükleme mümkün değil ama yükleme işleminden sonra online kontrol paneline girerek satın aldığınız hizmet tarafından toplanan bilgilerin tamamını cihaza bir daha dokunmadan görebileceksiniz. Tabii başkasının WhatsApp mesajlarını okuma da aynı rahatlıkla yapılabilecek.

Bir cevap yazın