Android Telefon Keylogger Bulma İşlemi Nasıl Yapılır?

Keylogger atma nedir anlatmadan önce keylogger işlemi nedir ne işe yarar ondan bahsedelim. Özel olarak oluşturulan yazılımlar aracılığıyla istenen herhangi bir cihazın tuş kombinasyonlarının mail adresine iletilmesi veya takip edilmesine keylogger denir.

Keylogger programı ile oluşturulan server’ı kullanıcı bilgisayarında açtığında, o kullanıcının klavyesinde gerçekleştirdiği tüm eylemleri görüntüleyebilmek mümkün hale gelir. Bu sebeple keylogger programları genellikle şifre kırma ya da şifre ele geçirme amaçlı olarak kullanılır. Oldukça popüler bir işlem olarak bilinen keylogger atma işleminin için hedeflenen cihaza bir link ya da dosya aracılığıyla yerleştirilmesi gerekir. 

Masaüstü Keylogger Programları mı Mobil Uygulamalar mı?

Herhangi bir zahmete girmeden, tamamen bilgisayar başında dilediğin telfeonu hedefleyerek bu telefondaki bilgilere ulaşmak harika olmaz mıydı? Neyse ki günümüz teknolojisi artık bunu mümkün hale getirdi. 

Keylogger programları sayesinde artık isteyen herkes keylogger atma işlemini gerçekleştirerek, hedeflediği telefonun klavyesini dinleyebilir, diğer bir deyişle klavyedeki tüm aktiviteleri izleyebilir hale geldi.

Keylogger programları aynı zamanda hedef cihazın ekranındaki işlemleri kaydetme veya anlık mesajları kayıt altına almayı mümkün hale getirir. Yani bir taşla birkaç kuş vurmak istiyorsan bu programlardan yararlanabilirsin. 

Keylogger işlemi genellikle hedef cihaza bir “yem” iletilerek başlatılır. Bunu Truva atı gibi de düşünebilirsin. Önemli olan hedef cihazdaki kişinin bu yemi fark etmemesi ve kendisine iletilen dosyayı bilgisayarına indirmesidir.

Keylogger linkleri

Program yükleme sitelerinde, mail aracılığıyla iletilen dosyalarda ya da özel olarak hazırlanan linkler içerisinde iletilebilir. Bu linklerden korunmak için genellikle anti-virüs programları tercih edilir. Açıklamalardan da anlaşılacağı üzere, keylogger işlemi genellikle masaüstü bilgisayardan yapılır.

Günümüz teknoloji dünyasında artık her birey mobil kullanımı tercih ettiği için, keylogger atma işleminin de mobil olarak gerçekleştirilmesini sağlayan keylogger uygulamaları piyasaya sürüldü. Aklına gelen ilk soru “Android keylogger var mı?” olabilir. Bu sorunun yanıtı tıpkı IOS için olduğu gibi “evet” olacaktır.

Ben bu yazıda Android keylogger programından detaylı olarak bahsedeceğim. Piyasada birçok Android keylogger programıyla karşılaşman olası. Bazıları fiyatları bazıları ise özellikleriyle ayrışıyor. 

Ancak iş satın almaya geldiğinde doğru programı seçmek zor bir hale gelebiliyor. Bu zorluğu aşman ve senin için en doğru programı bulabilmen için 2023’nin en iyi Android keylogger programlarını inceledim. Göz atmak isteyebilirsin!

En iyi Android Keylogger Programı 2021

Yalnızca keylogger atma işlemleri için değil, farklı birçok işlem için tercih edebileceğin, güvenilir ve kurulumu kolay bir program ile başlayalım istedim. 

mSpy

Tanıştırayım: mSpy. Casus programı olarak da geçen bu özel yazılım klavye ve ekran kaydı için kullanabileceğin yazılımlardan yalnızca biri. Bu yazılım aracılığıyla, hedef telefondaki tüm klavye ve ekran hareketlerini görüntüleyebilir ve ekran kaydını alabilirsin. Bu da demek oluyor ki tüm şifreler, yazışmalar ve çok daha fazlası parmaklarının ucunda olacak. 

Gibi birçok yazışmayı da inceleme şansı veriyor: 

 • Whatsapp konuşmaları, 
 • gelen ve giden SMS’ler, 
 • Messenger sohbetleri.

Böylece kimlerle ve hangi zaman diliminde bu yazışmaların gerçekleştiğini de gözlemleyebilirsin.

mSpy; aynı zamanda günümüzün vazgeçilmezi olan sosyal medya kanallarına tam erişim sağlar. Böylece hedef telefona yüklenmiş; Facebook, Twitter, Instagram ve daha birçok sosyal ağ uygulamasını dilediğin şekilde incelemeni ve kaydetmeni sağlar.

mSpy keylogger

Kolay ve etkin GPS takibi için yine mSpy’a güvenebilirsin. Yedi gün yirmi dört saat boyunca hedef cihazın konumunu canlı olarak takip edebildiğin gibi, coğrafya çerçeveleme özelliği sayesinde kişi senin belirleyeceğin sınırları aştığında ilgili cihazdan bildirim alabilirsin. Bunun yalnızca mSpy’a has bir özellik olduğunu da ekleyip diğer Android keylogger programlarına göz atalım…

SpyBubble

Klavye dinlemeyle yetinmeyenlere çok daha geniş çözümler sunan SpyBubble, bir casus yazılım olarak da biliniyor. Masaüstü bilgisayarlarda, online bir panel üzerinden hedeflenen cihazı takip etmeye yarayan  bu yazılım aynı zamanda hedeflenen cihazla ilgili verileri edinmeye de yarıyor.

GPS üzerinden canlı konum takibi, gelen ve giden aramaların takibi, SMS takibi, Whatsapp mesajlarını okuma, cihazda yer alan fotoğraf ve videolara erişim gibi birçok özelliği tek bir çatı altında sunuyor. 

Keylogger bulmak için gezinmene gerek yok, SpyBubble klavye kontrol özelliği ile diğer keylogger programlarının sahip olduklarını ve çok daha fazlasını kullanıcılarına vaat ediyor. Piyasada da başarısını kanıtlamış nadir programlardan biri olan SpyBubble, keylogger atma işlemi için de rahatlıkla güvenebileceğin bir hizmet sunuyor.

MobileSpy

Gelelim üçüncü ve son önerimize. Telefone keylogger atma işlemlerini gerçekleştirmek için yararlanabileceğin bu özel yazılım, diğerlerinden farklı olarak online kontrol panelini dilediğin cihazdan görüntülemeni sağlıyor. Yani yalnızca masaüstünden değil; tablet, akıllı telefon ve diğer tüm akıllı cihazlardan görüntüleme gerçekleştirebilirsin.

Keylogger Kullanarak Hangi Bilgileri Görülebilir?

Her keylogger atma programı farklı çalışsa da birçok ortak özelliğe sahip oldukları da bir gerçektir. Keylogger programlarının temel amacı “klavyeyi dinlemek”tir. Diğer bir deyişle klavyede gerçekleşen tüm etkinlikleri kayıt altına almak ve bu sayede hedef cihazdaki bilgileri kopyalamak veya saklamaktır.

Çoğunlukla şifrelerin hacklenmesi, eposta ve mesaj kutularına erişim gibi amaçlarla kullanılsa da bu programların yetenekleri oldukça gelişmiştir. Şimdi bu yeteneklerin bazılarından bahsedelim, yani keylogger kullanarak hangi bilgileri görüntüleyebileceğini inceleyelim:

 • SMS Mesajları. Yukarıda kısaca bahsetmiştik ancak tekrar ele almamızda sakınca bulunmuyor. Keylogger programları yalnızca klavye dinlemeden ibaret değil. Onu önemli hale getiren özelliklerden biri de gelen, giden veya kaydedilen mesajları incelemeye olanak vermesi. Keylogger programları böylece hedef cihaz üzerinde bulunan tüm SMS mesajlarının içeriğini, tarihlerini ve uzunluklarını kontrol etme şansı sunuyor.
 • E-postalar. Hedef cihaza gelen ve cihazdan başka bir cihaza gönderilen tüm e-postaları inceleme olanağı sunan keylogger programları, e-posta eklerinde yer alan dosyalar ve yazışmalarım tamamını kontrol etmene yardımcı olur. Tıpkı SMS mesajları gibi burada da gelen ve giden tüm e-posta içeriklerini tek tek inceleyebilirsin.
 • Sosyal Ağlardaki Veriler. Tüm derdimiz mesajlar değil elbette. Elimizden hiç düşürmediğimiz telefonlarımızın baş tacı sosyal ağlardaki veriler de son derece ilgi çekici. Keylogger programları aracılığıyla telefonda yer alan tüm sosyal ağlara erişebilir ve bu ağlardaki tüm aktiviteleri kayıt altına alabilirsin. Yani her bir paylaşım avcunun içinde olacak.
 • Konum Bilgileri. Android keylogger programları, hedef telefon  üzerinden GPS yardımıyla cihazın konumunu 7 gün 24 saat boyunca takip etmeni mümkün hale getirir. Böylece dilediğin zaman cihazın konum bilgilerine de erişebilirsin. Eğer kullanıcı konum bilgilerini gizli tutmadıysa önceki konum bilgilerine erişmen de mümkün.

Android İçi Keylogger Nasıl Yüklenir ve Kullanılır?

Android keylogger uygulaması indirmek ve kurmak sandığından da basit. Bu basit adımları tek tek ve sırayla uygulayalım.

Android keylogger programları, tıpkı iPhone cihazlarda olduğu gibi hızlı ve  kolayca kurulabilir. İlk olarak hedeflediğin telefona erişimin olmalı. Telefonu eline aldıktan sonra, ilk iş olarak telefondaki Google Play korumasını kaldıracak adımları tamamlamalısın. Bu dilediğin uygulamayı daha rahat şekilde yüklemene yardımcı olacak. Bu işlemi yapmak için

  • Ayarlar
  • Google
  • Güvenlik
  • Google Play Koruması 

dizinini takip etmen gerekiyor.

Sıra indirme dosyasını telefona indirmekte. Bunun için telefonun internet tarayıcısını açarak b33w.net/a adresine gitmeli ve “.apk” uzantılı dosyayı indirmelisin. Bu dosya aracılığı ile yükleme işlemin de başlamış olacak. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra mSpy’ı satın aldıktan sonra sana verilen kayıt kodu ile işlemi sonlandırabilirsin. Artık dilediğin yer ve dilediğin zamanda hedef cihazını izlemeye hazırsın!

Sonuç

İletişimin anahtar olduğu günümüzde, sevdiklerimizden veya ailemizden haber almak bizler için her geçen gün daha elzem hale geliyor. Çok yoğun bir iletişim ağı olsa da, zaman zaman yoğunluktan veya başka sebeplerden ihmal edilebiliyoruz. Bu ihmalleri önlemek ve daha güvenli bir ilişki kurmak üzere keylogger programlarından yararlanabilirsin.

Android cihaza sahipsen çok şanslısın! Çünkü bu yazımızda Android keylogger prgoramı kullanmayı, en iyi keylogger programlarını ve keylogger programını nasıl indirmen gerektiğini detaylıca aktardık. Artık sen de sevdiklerinle birlikte arada engeller olmadan şeffaf bir yaşama merhaba diyebilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status