Android Viber Takibi

2018 Viber mesajlaşma servisinin popülerliğinin gittikçe artacağı, dolayısıyla Android Viber takibi yapmanın öncekinden de önem kazanacağı bir yıl olacak gibi duruyor. Eğer siz de başkasının Viber mesajlarını okuma, fotoğraf – video paylaşımlarını görme ve Viber içerisinde yapılan aramaları öğrenme ihtiyacı içerisindeyseniz Viber casus program hakkında daha fazlasını öğrenmenin vakti gelmiş demektir.

Casus uygulamalar Viber mesajları izlenebilir mi sorusundan daha fazlasına cevap verebilecek kapasiteye sahiptir. Bu uygulamalardan birini Viber iletişimini takip etmek istediğiniz bir cihaza kurduğunuzda şunları yapabileceksiniz:

Android Viber takibi

  • Mesajlarının içerisinde yazılan her şeyi okuma

  • Paylaşılan fotoğrafları ve videoları görme

  • Viber aramalarının süresini, ne zaman kiminle yapıldığını öğrenme

Android Viber Takibi Viber’ın Sınırlarını Aşabilmeli

Tam bir kontrol sağlamak istiyorsanız asla başkasının Viber mesajlarını okuma tek başına yeterli olmayacaktır. Bunu büyük resmin ufak bir parçası olarak düşünmelisiniz. O anda her şey güllük gülistanlık gözükürken sizin göremediğiniz kısımda yol bir uçurumla noktalanıyor olabilir. İyi bir Viber casus program sayesinde aynı paket içerisinde Anroid Viber takibi dışında başka özelliklere sahip olabilirsiniz.

Mesajlaşma uygulaması takibinde geniş yelpazesiyle dikkati çeken mSpy tam bir takip çözümü isteyen kişiler için en iyi tercihlerden biri olacaktır. Yukarıdaki imkanları hem Viber hem de Hangouts, Snapchat, Skype, Line, WhatsApp ve Facebook Messenger gibi diğer Viber rakipleri için sunabiliyor.

Ek Özellikler ve Bazı Kullanım Alanları

Mesajlaşma uygulamaları dışında cihazdaki bütün uygulamalar hakkında bilgiye ulaşıp istemediklerinizi engelleme imkanınız olacak. Viber de buna dahil. Yani iyi gitmediğini düşündüğünüz bir görüşme yapılıyorsa ya da bazı saatlerde Viber kullanılamasın istiyorsanız bu özellik çok yararlı olacaktır.

Anahtar kelime uyarılarını kişisel tercihinize göre ayarladığınızdaysa haberdar olmak istediğiniz bir ifadeye rastlandığı anda bildirim alabilirsiniz.

mSpy Viber casus program hizmetinin ve bu hizmetle alakalı özelliklerinin yanı sıra normal aramaları, SMS’leri ve e-postaları da okumanızı sağlayabiliyor. Diğer özellikleri arasında GPS takibi, keylogger, cihaz bilgileri, fotoğraf ve video takibi gibi temel izleme çözümlerini sayabiliriz. Tam listeyi görmek için mSpy’ın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bütün Özellikler Tek Bir Yerde

mSpy Viber casus program özellikleriyle temel takip hizmetini aynı uygulama üzerinden veriyor. Yani takip etmek istediğiniz cihaza sadece bir tane uygulama kullanarak bütün özelliklere aynı anda kavuşabilirsiniz. Her biri için farklı uygulama kurmanız gerekmez. Toplanan bilgileri yine tek bir paneldeki kendilerine ait bölümlerden kontrol edebiliyor, cihaz kontrol işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status