Başka telefona sızma 2024 yılında Gerçekten Gerekli mi?

Akıllı telefonların hayatımızdaki yeri ve önemine vurgu yapmaya gerek yok. Çünkü herkesin de farkında olduğu gibi hayatlarımızı tamamen değiştirdi.Şu an akıllı telefonu bulunmayan gence rastlamak neredeyse imkansız. Küçük çocukların bile çeşitli türlerde akıllı telefon, akıllı saat veya benzeri mobil cihazları bulunmaktadır. 

Bu kadar hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen bu akıllı telefonlarda kişisel, finansal, teknik, ve aklınıza gelebilecek her türlü bilgilerimizi saklıyoruz. Peki bu kadar önemli bu mobil cihazları çocuklar ne kadar bilinçli kullanıyor veya çalışanlar şirket cihazlarını gerçekten şirket çıkarları için mi kullanıyor? Tüm bunları sadece bahse konu cihaza girerek yani sızarak öğrenebilirsiniz. 

Başka telefona sızma Programı

En iyi telefona sızma programları 2024

Piyasada oldukça fazla sızma programı olduğu bir gerçek. Ama bunlardan hangisi işinize yarar, hangisi bir ebeveyn olarak çocuklarınızın çevrimiçi güvenliğini sağlamanızda faydalı olur, hangisi şirket politikalarına hizmet eder ve çalışanlarınızın size ait bilgileri başkalarıyla paylaşmadığından emin olmanızı sağlar, işte bunun için popüler ve etkili olanları sizler için seçtim.

mSpy

Piyasadaki en popüler uygulamalardan biri olan mSpy başarısını kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kurumu ile kullanımına borçludur. İstenilen telefona sızarak tüm bilgilere erişim imkanı veren bu uygulama ile farkında olmadan ilk başta ihtiyacınız olmayan bilgilere de erişebilirsiniz. 

Örneğin çocuğunuzun güvenliği için arama ve mesajlarını takip etmek istiyorsunuz, bu nedenle bu programı kullanmaya başladınız. Fakat aynı zamanda çocuğunuzun konumuna, rehberine, sosyal medya hesaplarına, tarayıcı geçmişine, mesajlaşma uygulama aktivitelerine kadar tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Yıllardır sektöre yön veren bir firmanın ürünü olan bu uygulama hepsi bir arada çözüm sunan, onlarca farklı cep telefonu casusluk özelliği bulunan çok başarılı bir uygulamadır.

mSpy Satış Sitesi

SpyBubble 

Piyasadaki başka başarılı bir sızma uygulaması olan SpyBubble, mSpy benzeri özellikler sağlamakta olup, bu uygulamanın en sağlam rakiplerinden biridir. Daha az özellik sunan SpyBubble kompakt bir casus uygulama arayanlar için mSpy alternatifi olarak düşünülebilir.

Kolay kurulumu, basit arayüzü ve aynı ağdaki telefona sızma özelliği ile  çok basit bir şekilde verilere ulaşabileceğiniz bu uygulama denemeye değer bir uygulama olarak piyasanın öncüsü mSpy’a rakip diyebilirim.

SpyBubble Satış Sitesi

MobileSpy

Bir çok casus uygulama özelliği yerine sadece bir kaç özellik bana yeter, ne aradığımı biliyorum diyenlerdenseniz ve çok temel verilere erişmek istiyorsanız, telefondan telefona sızmak için adının hakkını veren MobileSpy’ı deneyebilirsiniz. Kullanıcı dostu olan bu uygulama rakiplerine göre çok kısıtlı takip özellikleri sunsa da, kendisini piyasada kullanıcılara kabul ettirmiş başka bir yazılımdır.

Piyasada çok fazla uygulama var, ama yaptığım araştırmalar ve okuduğum yazılar sonrasında edindiğim kişisel tecrübelerime göre mSpy piyasanın lideri konumunda olmayı oldukça hakediyor. Geliştiricilerinin sürekli yeni özellikler üzerinde çalışması, başka birinin telefonuna sızmak isteyen kullanıcılar için oldukça cezbedici bir hale getirmektedir.

Başka telefona sızarak hangi bilgilere ulaşabilirsiniz?

Şimdi bu soru herkesin aklını kurcalıyor. Çünkü arama motorlarındaki genel arama istatistiklerine baktığım zaman telefondan başka telefona sızma gibi birçok yöntem aranmaktadır. İnsanların başka birisinin telefonuna sızarak acaba bu da elde edilebilir mi gibi çeşitli merak ettikleri hususlar var.

Öncelikle piyasada casus yazılım olarak bir çok uygulama mevcut, kimi paralı kimi ücretsiz. Bunlar arasında seçim yaparken çok dikkatli olmalısınız, zira bazı uygulamalar sizin bilgilerinizi ele geçirmek üzere dizayn edilmiştir. Bu da başka bir yazının konusu, o yüzden çok detaya girmeyeceğim. 

Yukarıda bahsettiğim uygulamalar ile ne elde edebilirsiniz diye cevaplayacak olursam, liste çok uzun olacak. O yüzden hangi bilgilere erişemeyeceğinizi söylemek daha kısa olacak. Bu tür başarılı uygulamalarla elde edemeyeceğiniz bilgi yok. Evet yanlış duymadınız.

Bu uygulama ile erişebileceğiniz özellikler:

 • Kısa mesajlar
 • Arama kayıtları
 • Instagram
 • Whatsapp
 • Facebook
 • Twitter
 • Line
 • Telegram
 • E-postalar
 • Tarayıcı geçmişi
 • Ve daha onlarcası

Gördüğünüz üzere liste sosyal ağlar, tüm mesajlaşma programları, kişi listesi, şifreler, kullanıcı adları gibi özelliklerle uzayıp gidiyor. Aklınıza akıllı telefon ile yapılan ne geliyorsa bu uygulamalar ile çok rahat bir şekilde tüm bilgilere erişebilir, bunları inceleyerek nerede, nasıl kullanacağınıza karar verebilirsiniz.

Telefona sızma programı nasıl kurulur ve nasıl kullanılır?

Bu kısımda ise Android veya iOS telefona sızma olarak bilinen bu tür uygulamalardan en başarılısı olduğunu düşündüğüm mSpy’ın kurulumu ve kullanımı hakkında biraz detay vereceğim.

Öncelikle herhangi bir bilgi karışıklığı olmaması ve yanlış adım atmamak için uygulamayı resmi sitesi üzerinden işlemlerinizi yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Tr.mspy.org adresi üzerinde zaten Türkçe olarak programın detaylı bilgileri mevcut. İsterseniz tüm detayları bu sayfa üzerinde uzun bir şekilde inceleyebilirsiniz. 

Başka telefona sızma

Numarayı Gir:

Uyumluluk kontrolü ve deneme sürümü

mSpy neredeyse tüm akıllı telefonlarla uyumlu fakat sızacağınız telefonun çok eski olması riskine karşın yine de site üzerinden uyumluluk kontrolünü ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Bu adımdan sonra ister Android ister iOS tabanlı bir akıllı cihaz için, ihtiyaçlarına göre belirleyeceğiniz aylık paketlerden birini seçmeniz gerekmektedir. 

Bu noktada şunu belirtmekte fayda görüyorum, eğer isterseniz bu programın 7 günlük deneme sürümünü de alıp deneyebilirsiniz. Böylece daha kapsamlı bir şekilde program hakkında bilgi edinmiş olacaksınız. 

Konuya geri dönecek olursam, aylık paketi ve premium veya temel olmak üzere 2 opsiyondan kendimize uygun olanı seçip gerekli üyelik ve ödeme bilgileriniz doldurmanız yeterli.

Devamında ödemenin onaylanması ile, kurulum talimatları ve kontrol paneli giriş bilgilerini içeren bir mail alacaksınız. Bu maildeki talimatları veya benim aşağıda belirttiğim yöntemleri kullanarak artık istediğiniz telefona sızabilir, tüm telefon aktivitelerini görebilirsiniz. 

iOS cihazlara kurulum

Telefona sızma programı iOS tabanlı cihazlarda jailbreaksiz de kurulabilmektedir. Ancak bu opsiyonla tüm akıllı telefon takip veya casus program özelliklerine erişim sağlanamamaktadır. Fakat güzel bir opsiyon olması, jailbreak hakkında bazı kullanıcıların kafasındaki soru işaretleri nedeniyle bazı kullanıcılar tarafından tercih sebebi bile olmaktadır. Ama kuruluma dönecek olursam, öncelikle hedef cihazda iCloud yedeklemeyi aktif hale getirip; 

 • Ayarlar
 • Cloud ayarları
 • iCloud yedekleme

 devamında mSpy hesabınıza giriş yapınn ve iCloud giriş bilgilerini gireceğiniz ekrana kadar “devam et” tuşuyla devam edin, en son ekranda kullanmak istediğiniz iCloud yedeğini seçmeniz gerekecek. Burada da basit bir kaç seçme ve onay işlemiyle kurulumu tamamlayın. 

Devamında yapmanız gereken tek şey 24 saat içerisinde kontrol panelinize yüklenecek olan verileri incelemektir. Sadece sizin tarafınızdan erişilebilecek bu verilere istediğiniz bir tarayıcıdan sadece sizin için tanımlanan kullanıcı adı ve şifreyle girerek bundan sonra hedef cihaz bilgilerini kendi isteğiniz doğrultusunda inceleyebilirsiniz.

Android cihazlara kurulum

Telefondan telefona sızma olarak bilinen bu uygulama ile Android işletim sistemi kullanan cihazlarda kurulum için hedef telefonda Google Play korumasını devre dışı bırakmanız gerekmektedir;

 • Ayarlar
 • Google
 • Güvenlik
 • Google Play koruması

Bundan sonra ise Chrome veya herhangi bir tarayıcıdan b33w.net/a adresinden “apk” uzantılı mSpy programını indirin, indirilen klasöründeki bu programı tıklayarak yüklemeyi gerçekleştirin. Burada dikkat etmeniz gereken husus, bu işlemi hedef telefonda yani sızmak istediğiniz telefonda yapmanız gerektiğidir. 

Sonrasında ayarlarınızı belirleyip sadece sizin tarafınızdan girilebilen kontrol panelinden erişebileceğiniz kayıt kodunuzla yüklemeyi başarılı bir şekilde tamamlayın. Sonrasında ister çocuklarınıza ait olsun ister de şirket telefonları olsun tüm telefon hareketliliğine kontrol paneli üzerinden istediğiniz zaman, istediğiniz yerden rahatça ulaşın, verileri inceleyin ve gerekli kısıtlama ve engellemeleri hedef cihaz sahibi farkına bile varmadan rahatça yapın.

Sonuç

Akıllı telefonların ve mobil cihazların hayatımızdaki önemi ve yeri daha da artacak. Bu konuda sanırım bizlerin yapabileceği tek şey gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve teknolojinin nimetlerinden faydalanmak. 

Eğer çocuklarınız varsa, onları teknolojinin faydalarından yararlanırken tek başlarına bırakmak yerine, denetim altında “özgür” bırakmak veya şirket çalışanlarını gizli bilgilerin güvenliği ve mesai verimliliği gibi temel nedenlerle kısıtlı “özgürlük” alanı tanımak sanırım yapılabilecek en makul adımdır.

Burada anlattıklarım tamamen bilgi amaçlı olup, yasal kapsamda telefona sızma bilgilerini içermektedir. Yasal amaç dışı kullanım kullanıcın kendi sorumluluğundadır. Umarım gelişen teknoloji bize, sevdiklerimize, çocuklarımıza ve çalışanlarımıza güzel sonuçlar doğuracak gelişmeleri getirmeye devam eder. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status