Casus Yazılım Aramaları Kaydeder Mi?

Arama kayıt programı ile iPhone arama kaydetme ve Android arama kaydı tutulabilir mi?

Sorusunun cevabını ve programla ilgili detayları burada bulabilirsiniz.

Casus Yazılım Aramaları Kaydeder Mi?

Arama kayıt programı temelde telefon arama kaydetme (dinleme değildir) özelliğine sahiptir. Başka bir ifadeyle iPhone gelen aramaları kaydetme için kullanılan program türüdür ve yapılan aramaları kayıt altına alır. Program yalnızca iPhone telefonlarda değil, Android telefonlarda da kullanılabilmektedir. Başka bir telefonun arama kayıtları, bu program sayesinde kayıt altına alınabilir. Bu programı yakından tanımaya devam edelim.

Arama Kayıt Programı Nedir?

Arama kayıt programı telefonda yapılan tüm çağrıları kayıt altına alan bir programdır. Aynı zamanda arama engelleme programı olarak da kullanılabilir. Çünkü program telefondaki tüm aramaları kontrol altına alır. Yapılan arama kayıtları tutulurken istenmeyen aramalar ise engellenebilir. Unutulmamalıdır ki arama kayıt programı, aramaların dinlenmesi ya da ortam dinlemeleri için kullanılan programlar değillerdir. Peki program neler yapabiliyor? Programın yeteneklerini keşfetmeye devam edelim.

Arama Kaydı İle Hangi Bilgilere Ulaşılır?

Arama kaydedici indir linkini tıklayarak programın kurulumu tamamlandıktan sonra tüm aramalar kaydedilir hatta iPhone arama kaydı geçmişi dahi görülebilir. Kurulumdan sonra silinmiş aramalar, arama geçmişi izlenilebilir ve kullanıcı panelinde kontrol edilebilir. Aramanın yapılma ve alınma zamanı, süresi, kimle yapıldığı, arama yapılan kişinin rehberdeki bilgileri, aramanın sıklığı bilgisine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Arama Kayıt Yanında Casus Yazılımın Yaptığı Takip Özellikleri

Arama kaydedici indir beraberinde ekstra özelliklere sahip ol. Bazılarını burada sıralayalım. Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma kulağa oldukça hoş geliyor. Konum bulma özelliği sayesinde telefonun nerede kullanıldığı öğrenmek oldukça kolay olmaktadır. Program yalnızca aramaların kayıtları tutmakla kalmaz kullanımınız için pek çok özellik de sunar. İstediğiniz özelliklere uygun abonelik paketleri seçerek casus yazılımınızı daha işlevsel hale getirebilirsiniz.

Kaliteli Bir Arama Kaydedici İndirin

Casus yazılım yalnızca telefon arama kayıtları tutma özelliğine sahip bir yazılım olmadığını artık biliyorsunuz. Arama kaydedici programın kullanıcı panelinin nasıl olduğunu, takip işlemlerinin neler olduğunu programı kurmadan önce deneyimlemek istiyorsanız, casus yazılım konusunda kaliteli hizmet sunan bir programı seçmelisiniz. Kullanıcı dostu mSpy sizin için demo sayfası hazırlamış durumda, bu demoyu inceleyerek programın nasıl çalıştığını görebilirsiniz. Yalnızca bir arama kaydedici olmanın ötesine geçebilen mSpy, takip etmek istediğiniz özelliklere göre size abonelik paketleri sunmaktadır. Sağlamış olduğu teknik destek, anlaşılır kullanıcı arayüzü ile mSpy öne çıkmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status