Copy9 İncelemesi 2024

SKOR: 4 (259 puanlama)copy9-logo

Fiyat: $45.00

Bazı çiftler için birbirlerine gerçekten güvenmeleri bir sorun olagelmiştir, özellikle çiftlerinden biri şüphe çeken aktivitelere iştirak ettiğinde. Eşinizden şüphelenmeye başlamanızın nedenlerden birisi onların akıllı telefonlarını bir anda çok fazla kullanmaya başlamalarıdır.

Eskiden eşinizin sadakati ile ilgili gerçeği bulmanın hiçbir yolu yoktu ancak casus uygulamaların ortaya çıkışıyla bu durum değişti. Bu uygulamalar akıllı telefon üzerinde eşinizin aktivitelerini takip etmenize yardımcı olabilir ve bu sayede kesin olarak aldatılıp aldatılmadığınızı yahut sadece paranoyak olduğunuzu anlayabilirsiniz.

Copy9 bu soruna odaklanan uygulamalardan biridir. Bu basit uygulama size bir casus uygulamasının oldukça temel özelliklerini sağlar. Bu sayede partnerinizin akıllı telefon kullanımını takip etmenize yardım eder.

Temel Özellikler ama Çiftler için Yeterli

Uygulama bütün bir özelliklere sahip olmakla övünmüyor, daha çok temel özelliklere odaklanıyor. Hem ödemeli hem de ücretsiz versiyonu bulunuyor. Ücretsiz versiyonu size iPhone üzerinde takibi basit bir şekilde aktive etmenize, yazılımı kontrol etmenize ve data raporlarını indirmenize imkan verir. İlaveten, telefonun GPS koordinasyonunu bulmanıza yardımcı olur. Bu son özellik ücretsiz versiyonda bile olsa uygulamayı bir hayli kullanışlı hale getirir.

Ödemeli/Ücretli versiyonu ile:

Arama kayıtlarınızı kontrol edebilirsiniz.Tarama ve metin mesajı tarihlerine ulaşabilirsiniz. Bu silinen mesajları da içerir.Telefonu takip edebilirsiniz. Telefon rehberine ve gönderilen ve alınan e-maillere ulaşabilirsiniz.

Copy9 Gizli ve Organize:

Copy9 gizlice arka planda çalışır. Kendiniz için bedava bir hesap açabilirsiniz. Bu hesapta hedef telefondan elde edilmesi gereken olan bütün bilgileri görebilirsiniz. Data sekmeleri biçimindedir. Her bir sekme size en güncel kaydı sağlar.

iPhone ve Diğerleri İçin:

Copy9 iPhone ile çalışan bir uygulamadır. Yazılım kısıtlamaları kaldırılmış jailbreak’li bir telefon gerektirir öbür türlü bu uygulama çalışmaz. Eğer hali hazırda yazılım kısıtlamaları kaldırılmış bir uygulamanız yoksa bu uygulamayı geliştirenler iPhone yazılım kısıtlamalarının nasıl kaldırılacağına ilişkin öğretici destek de verebilir. Android, Windows, ve Symbian cihazlarını da destekler.

 

İşte bu kadar. Bir ilişkiyi başarılı kılacak güveni inşa etmekte zorlanan bütün çiftler için basit, düz bir uygulama. Eğer herhangi bir nedenle eşinizin size karşı bir sadakat sorun olduğundan şüphe duyuyorsanız, partnerinizin tam olarak ne yaptığını ve şüphelerinizde haklı çıkıp çıkmadığınızı görmek için Copy9 kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status