Ebeveyn Takip Programı Nasıl Kurulur?

Casus yazılım aracılığıyla ebeveyn telefon takip sürecine nasıl başlayacağınızdan emin değilseniz artık daha fazla endişelenmenize gerek yok.

Bu yazımızda sizin için en iyi ebeveyn kontrol programı olmaya aday bir casus yazılımdan bahsedecek ve dakikalar içerisinde çocuğunuzun telefonunu bu çocuk takip programı ile nasıl bir casus telefon yapabileceğinizi anlatacağız.

Ebeveyn telefon takip için seçebileceğiniz farklı farklı yazılımlar bulunuyor olabilir; ama söz konusu çocuğunuzu tam anlamıyla ve onu tedirgin etmeden takip etmekse hiçbiri casus yazılımlar ile yarışamaz. Etkili bir casus yazılım telefonda çalıştığını belli etmeyecek ve işini sessizce yapacaktır. Üstelik sadece engelleme özellikleriyle yetinmek zorunda değilsiniz. Her aktiviteyi izleyebilmenize olanak tanırlar.

Casus yazılım yüklemeye ve ebeveyn telefon takip işlemine başlamaya karar verdiyseniz şu adımları takip etmeniz gerecek:

  1. Çocuklarda kullanmaya uygun ve güvenilir bir casus yazılım tercih etmelisiniz. Yazımızın ikinci bölümünde bizim favori yazılımımızı, neden favorimiz olduğuyla birlikte görebilirsiniz.

  2. Yazılımı çocuğunuzun telefonuna fiziksel olarak, yani telefon elinizdeyken ve ekran kilidi açıkken yüklemelisiniz. Çocukların telefonlarını ödünç almanın ne kadar zor olduğunu ve bu konuda ne kadar gönülsüz olduklarını biliyoruz; ama ebeveyn telefon takip programlarının hiçbiri başka şekilde yüklenemiyor.

  3. Çocuğunuzun telefonunu casus telefon olmaya hazırlamalısınız. Telefonların fabrikadan çıkışları böyle bir işleve sahip olmalarını engelleyecek sınırlamalarla geliyorlar; ama yardımcı programlar sayesinde bu kısıtlamaları ortadan kaldıracak olan yönetici erişimi kolaylıkla açılabiliyor. Android’lerde root, iPhone’larda jailbreak olarak adlandırılan bu işlemin nasıl yapılabileceğini önceden öğrenmelisiniz. Merak etmeyin, internette bu konu hakkında çok detaylı rehberler bulunmakta. Ayrıca mSpy’ın jailbreaksiz sürümünü de araştırabilirsiniz.

  4. Telefonun ön hazırlığını bitirdikten sonra iş çocuk takip programı olarak kullanacağınız casus yazılımı kurmaya kalıyor. İşin en kolay kısmı burası olacak. Satın alma işleminden sonra size gönderilecek e-postadaki linke tıklayacaksınız ve yazılım telefona inecek. İnen dosyayı çalıştırdığınızdaysa size adım adım yol gösterilecek. Tek yapmanız gereken bu pencerelerdeki butonlara tıklamak ve sizden istediği izinleri vermek. Kullanıcı adı ve şifre istendiğindeyse e-postanın içerisinde yer alan bilgileri gireceksiniz.

  5. Kurulum işlemini tamamladıktan sonra istediğiniz tarayıcıdan kontrol panelinize girerek çocuğunuzu takip etmeye başlayabilirsiniz. Bütün kurulum işlemi bu kadar.

mSpy Satın Alın

Hangi Çocuk Takip Programı – Casus Yazılım?

Bizim en iyi ebeveyn kontrol programı olarak seçtiğimiz casus yazılım mSpy. Çocuğunuzun aktivitelerini telefonları aracılığıyla kontrol etmenizi mükemmel bir şekilde sağlaması bir yana, çocuklarınızın bilgilerinin güvende olduğundan emin olabiliyorsunuz. En hassas dönemlerinde olan çocukların kişisel bilgilerinin öneminden ne kadar bahsetsek az. Telefonlarını casus telefon yaptığınızda kazayla mahremiyetlerini başkalarının önüne sermeyi istemezsiniz. mSpy ile böyle bir sorun yaşamanız tabii ki mümkün değil.

Engelleme ve takip özelliklerine değinecek olursak arama takibi ve engelleme, anında mesajlaşma sohbetlerini okuma ve paylaşımlarını görme, metin mesajlarını okuma, fotoğrafları ve videoları görüntüleme, ziyaret edilen internet sitelerini görme ve engelleme, konum takibi, yüklü uygulamaları tespit etme ve engelleme, tuş vuruşlarını kaydetme gibi harika çocuk takip programı özellikleri bulunmakta.

Bir cevap yazın