En İyi Android Casus Yazılım 2019

 

Bu en iyi Android casus yazılım eşinizi, ergen çocuğunuzu, partnerinizi ya da çalışanınızı kontrol etmek için sunuluyor. Tespit edilemez uygulamaları Android üzerinde kullanarak birinin ya da bir aile üyesinin aktivitelerini uzaktan ve gizlice takip edebilirsiniz.

Bu görünmez uygulamalar hem Android akıllı telefonlarda hem de iPhone’larda kusursuz bir biçimde çalışıyor. SMS, anında mesajlaşma, WhatsApp sohbetleri, Facebook, Viber, Snapcat, Skype, GPS konumu, arama kayıtları, internet tarama geçmişini ve çok daha fazlasını sessizce takip edebiliyorsunuz.

En iyi Android casus uygulamasını seçmek için karşılaştırma tablosu:

SIRA YAZILIM PUAN DEĞERLENDIRME DESTEKLENEN OS IADE SÜRESI 24 SAAT DESTEK FIYAT TARIF
1 Android casus yazılım mSpy
mSpy
Yıldız Değerlendirme Android (tüm cihazlar), iOS (jailbreak gerektirmez), Mac OS, Windows 10 gün var $31.29 mSpy Android ve iPhone telefon casus yazılım uzaktan yüklenebilir, Türkçe müşteri desteğine sahip, tüm telefonlarda kusursuz bir biçimde çalıştı.
2
Mobile Spy
Yıldız Değerlendirme Android, Blackberry No No $35.99 Çoğu Android cihazı ve sürümlerinde muhteşem bir performans sergiledi. Android 5’le çalışan en yeni Nexus cihazlarında bu uygulamayı kullandıktan sonra bazı bug’lar rapor edildi.
3
SpyBubble
Yıldız Değerlendirme Symbian, Android, iOS, Blackberry, Windows Mobile No No

$49.95

SpyBubble tüm Android sürümleriyle uyumlu ancak HTC One M8 ile dengesiz çalışıyor. Şirketin açıklamasına göre, eklenti yakında yayınlanacak.
4
Spyera
Yıldız Değerlendirme Symbian, Android, Apple, Blackberry No No $189.00 Spyera Android 4’e sahip tüm telefonlar ve tabletlerde herhangi bir problem olmadan çalışıyor ancak Android 5’e sahip cihazlar artan pil kullanımından şikayetçi olabilir.
5
iSpyoo
Yıldız Değerlendirme Android, iOS, No No $19.99 iSpyoo çeşitli telefonlarda test edildi ve ciddi bir problem rapor edilmedi. Bazı Samsung modelleri üzerindeki performansı nispeten daha yavaştı.
6
TheTruthSpy
Yıldız Değerlendirme Android, iOS No No $21.99 TheTruthSpy tüm Android 4x cihazlarında yapılan testi iyi bir şekilde geçti ancak Android 5 telefonlarında bir takım bug’lar bulundu.
7
PhoneSheriff
Yıldız Değerlendirme Android (Tablets and Phones), iPhone No No $0.00  Android 4x telefonlarında iyi çalışıyor ancak kurulum sürecinde Android 5 cihazında hata verdi. Eklenti yayınlanana kadar, Android 5 cihazları için tavsiye edilmiyor.
8
Flexispy
Yıldız Değerlendirme Symbian, Android, iPhone, Blackberry 10 gün No $68.00 Araştırma sonuçlarımıza göre, Flexispy bazı Samsung, LG ve Lenovo telefonlarındaki Android 5 sistemine kurulduğunda rastgele hata veriyor. Eklenti yayınalanana kadar Android işletim sistemine sahip cihazlar için tavsiye edilmiyor.
9
Highster Mobile
Yıldız Değerlendirme Android, iPhone/iPad/iPod (iOS) No No $147.99 Highster Android 4x ve 5 sistemleri kurulu telefonlarla uyumlu ancak özellikle Nexus serileri olmak üzere bazı tabletlerde dengesiz çalışıyor.
10
MobiStealth
Yıldız Değerlendirme Symbian, Android, iPhone, Blackberry, Windows Mobile No No $79.99 Mobistealth tüm Android 4.4 ve 5 cihazlarında dengesiz çalıştı. Sitelerinde yer alan bilgiye göre, problem son güncellemede çözülmüş olmalıydı ancak elimizde henüz herhangi bir test datası bulunmuyor. Uygun testler yapılana kadar tavsiye edilmiyor.

Android Takip Programı 2019 – Kısa değerlendirmeler

mSpy

mSpy, Facebook sohbetleri, Viber, Skype ile Whatsapp mesajları, GPS konumu, SMS, Snapchat geçmişi vs. gibi işlemler de dahil olmak üzere tüm özelliklerin en iyi şekilde organize edildiği en iyi casus yazılım çözümü ödülünü alıyor. mSpy kullanıcı dostu olması sayesinde birçok insan tarafından tercih ediliyor. Fiyatı çok düşük değil ancak sunulan hizmetler alanının en iyileri ve Android takibi farklı platformlar üzerinden gerçekleştiriliyor. Çocuklarınız ya da çalışanlarınız hakkında bilgi edinmek için mSpy’a güvenebilirsiniz.

mSpy Satın Alın

MobileSpy

MobileSpy takibi, en iyi temel ve en önemli tepsit edilemez hack’leme özelliklerine sahip. Diğer Android uygulamalarının aksine, daha az özelliği var ancak temel casusluk ihtiyaçları için kusursuz sonuçları sunuyor. Fiyatı gayet rekabetçi ve temel özellikleri arayan insanlar için en iyi seçenek.

SpyBubble

Mobil telefon hack’leme işlemi Android cihaz üzerinde herhangi bir kullanıcı hakkında bilgi saklamak için gerçekleştiriliyor. Birçok gelişmiş özelliği bünyesinde barındırmıyor ancak en önemlileri en iyi hizmet veren pakette yer alıyor. SpyBubble rekabetçi fiyatlara sahip paketler sunuyor ve size iyi casusluk çözümleri veriyor. Temel takip ihtiyaçlarınız için ona güvenebilirsiniz.

SpyEra

SpyEra gizli cep telefonu uygulaması oldukça kullanışlı ve analizlerimize göre, internet üzerindeki köklü varlığı sayesinde kişisel takip ihtiyaçları olan insanlar bu ürün tercih ediyor. İyi çalışıyor ve en iyi bilgileri düzenli bir biçimde sunuyor. SpyEra önde gelen Android casus yazılım endüstrisinde rekabet ediyor ve ayrıcalıklı yerini korumayı sürdürüyor.

iSpyoo

iSpyoo uygulaması geniş çaplı Android cep telefonu modellerini destekliyor. Tüm gizli bilgilere online olarak erişebiliyorsunuz ve ihtiyacınıza göre sunulan planlara göz atabiliyorsunuz. Mobil telefona indirmenini yanı sıra, başka cihazlar için farklı seçenekleri de gözden geçirebiliyorsunuz. Bu uygulama cep telefonu takibi ihtiyaçlarınız için uygun bir takipçi. Telefonunuz çalındıysa ya da kaybolduysa, tüm verileri uzak bir konumdam elde edebileceksiniz ve bu işlemdem istediğiniz sonucu alabileceksiniz.

TheTruthSpy

Bu uygulama, en iyi özelliklerin farklı paketler tarafından sunulduğu gerçekten hayret verici bir Android casus yazılım uygulaması. Bunu kişisel ya da profesyonel takip durumlarında kullanabilirsiniz. Profesyonel kullanımda, iş vereninize takip edildiği bilgisini vermeniz gerekiyor. Ancak kişisel kullanımda, bu bir zorunluluk değil ve takip görünmez kalarak halledilebiliyor.

PhoneSheriff

Bu Android cep telefonu uygulaması piyasada iyi bir isme sahip ve mobil cep telefonu takibi aktiviteleri hakkında en iyi detayları sunuyor. Tüm işletim sistemlerini takip edebileceksiniz ve hemen hemen tüm Android’lerde casusluk yapamaya da izin veriyor.

FlexiSpy

FlexiSpy takip uygulaması, hiçbir şeyi kaçırmadan herhangi bir Android ya da iPhone telefonuna eksiksiz erişim sağlıyor. Bu harika şirket tarafından sunulan kontrol paneli üzerinden bütün bilgileri elde edebileceksiniz ve bu yazılım cep telefonunun sahibi hakkında bilmek istediğiniz her şeye sahip. Eğer partneriniz sizi aldatıyorsa ya da çocuklarınız yanlış yollara saptıysa, Flexispy yazılımı en iyi verileri toplamanıza yardımcı olacak ve böylece nasıl hareket etmeniz gerektiğini bileceksiniz.

Highster mobile

Highster mobile cep telefonu takibi yazılımı Android’e iki dakika içinde yükleniyor ve sonrasında hiçbir mesaj ya da popup penceresinden kendini belli etmiyor. Kullanıcıların kolaylığı için tasarlanmış bir sürü özelliğe sahip ve casusluk süreci yazılımın hedef Android’e yüklenmesinden hemen sonra başlıyor.

Mobistealth

Çocuklarınız ya da eşiniz farkına varmadan onları takibe alabilirsiniz. Bu Android casus yazılım şirketi e-posta takibi dışında bütün özellikleri sunuyor. Yani bu Android casusu yazılımı bu eksiği dışında size her şeyi veriyor.

İhtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılayacak en iyi Android casus yazılım çözümünü seçmek ve yalnızca birkaç tuşla arama takibi uygulamasından faydalanmak sizin sorumluluğunuzda.

Basit Android Casus Yazılım Kurulumu

Analizlerimizde, en iyi cep telefonu takibi uygulamalarını indirip kurmanın gerçekten de pek zor olmadığını gördük. Bilmeniz gereken tek şey online üyeliği nasıl satın alacağınız. Bunu yaptıktan sonra bir kullanıcı adı alacasınız ve kendi şifrenizi belirleyeceksiniz. Uygulamayı takip etmek istediğiniz kişinin Android cihazına indirin ve bunu yaptıktan hemen sonra takip başlayacaktır. Cep telefonunu tekrar tekrar elinize alıp kontrol etmeniz gerekmiyor ve bu muhteşem uygulamalar herhangi bir mesaj ya da popup penceresiyle varlığını kimseye belli etmiyor. Bu da bu uygulamaları cihazın kaybolması ya da çalınması durumunda oldukça kullanışlı bir hale getiriyor. Yazılım uygulamasını yüklemek için cep telefonuna yalnızca bir kez için fiziksel erişim sağlamak zorundasınız. Uygulamayı kurduktan sonra çocuklarınızın, erkek arkadaşınızın, kız arkadaşınızın, kocanızın ya da karınızın hack’lenmiş verilerine kontrol paneli üzerinden erişebileceksiniz.