En İyi Facebook Takip Uygulamaları 2020

Dünyada her yaştan insanların ücretsiz bir eğlence aracı olarak kullandıkları ve en sık kullanılan sosyal media websitesi olduktan sonra insanların çoğu başkasının Facebook mesajlarını nasıl okuyabileceklerini ve silinmiş yazışmalarını nasıl takip edebileceklerini merak eder.

 

En İyi Facebook Takibi Uygulamaları 2020

Facebook takibi için tasarlanan bir sürü cep telefonu takibi uygulamaları bulunuyor ve bunları burada listeleyerek sizin bilginize sunuyoruz. Böylece en iyi casus yazılımını seçmeniz kolay bir hale geliyor.

SIRAYAZILIMPUANDEĞERLENDIRMEDESTEKLENEN OSIADE SÜRESI24 SAAT DESTEKFIYATTARIF
1

mSpy
YıldızDeğerlendirmeAndroid (tüm cihazlar), iOS (jailbreak gerektirmez), Mac OS, Windows10 günvar$31.29mSpy Facebook takibi hızlı çalışıyor ve paylaşımlar, fotoğraflar, videolar, mesajlar vs. dahil olmak üzere mümkün olan tüm Facebook aktivitelerini kapsıyor.
2
Flexispy
YıldızDeğerlendirmeSymbian, Android, iPhone, Blackberry10 günNo$68.00Flexispy en popüler takip özelliklerinin tamamına sahip olduğu için Facebook takibi için iyi bir seçim.
3

Highster Mobile

YıldızDeğerlendirmeAndroid, iPhone/iPad/iPod (iOS)NoNo

$147.99

Highster Mobile Facebook aktivitelerini takip edebiliyor ancak veriler mobil bir cihazdan geliyorsa bazı dataları kaybedebiliyor.
4
iSpyoo
YıldızDeğerlendirmeAndroid, iOSNoNo$19.99iSpyoo paylaşımlar ve mesajlaşma bölümlerine dair tüm aktiviteleri raporlamayı başardı ancak medya verileri doğru değildi.
5 maxxspy facebook

MaxxSpy

YıldızDeğerlendirmeAndroid, iOS,NoNo$29.99Maxxspy takibi mobil cihazlar için iyi çalışıyor ancak konu masaüstü cihazlar olduğunda raporlamada gecikme oluyor.
6 copy9-facebook

Copy9

YıldızDeğerlendirmeSymbian, Android, iPhone, Blackberry, Windows MobileNoNo$21.60Copy9 kesin bilgi verdiği ve yüklemesi basit olduğundan aileler için iyi bir seçim. Ancak uygulamanın kullanılırlığı geride kalıyor.
7

Mobile Spy

YıldızDeğerlendirmeAndroid, BlackBerryNoNo$35.99 Mobile Spy Facebook mesajları ile medyalarını takip edebiliyor ancak paylaşım listesi aktiviteleri hakkında herhangi bir bilgi sunmuyor.
8
MobiStealth
YıldızDeğerlendirmeSymbian, Android, iPhone, Blackberry, Windows MobileNoNo$79.99MobiStealth bir sürü kullanışlı Facebook takibi özelliklerine sahip ancak PC ve MAC bilgisayarlarda kolaylıkla tespit edilebiliyor.
9

Spyera

YıldızDeğerlendirmeSymbian, Android, Apple, BlackberryNoNo$189.00Spyera tüm temel Facebook aktivitelerini takip edebiliyor ancak raporlamada belirgin gecikme var. Diğer yandan uygulama MAC bilgisayarlarda çalışmadı.
10
TheTruthSpy
YıldızDeğerlendirmeiOS, AndroidNoNo$21.99TheTruthSpy gayet iyi çalışıyordu ancak bir sürü popüler telefon modelleriyle uyumlu değil.

mSpy

mSpy konu mobil takip olduğunda yapabileceğiniz en kusursuz seçim. Kolay ve gizli bir biçimde casusluk yapabilirsiniz ve çocuğunuzun haberi bile olmadan onun telefonundaki Facebook’un gelen kutusuna girebilirsiniz. Facebook takibi çözümünün asıl avantajı, konuşmaların, arkadaş listesinin, arkadaşlık taleplerinin, paylaşımların ve FB’deki diğer her şeyin görüntülendiği kullanıcı dostu bir kontrol paneliyle gelmesi. Facebook dışında, coğrafi konumu, arama kaydı, mesajları, anında mesajlaşma konuşmaları ve çevredeki ses kaydını takip etmeye de yardımcı oluyor.

mSpy Satın Alın

FlexiSpy

FlexiSpy mobil aktiviteleri saat ve tarih detaylarıyla beraber takip etmeye yardımcı oluyor. Bu araç 13 Anında Sohbet Messenger’ını takip etme kapasitesine sahip ve 150 kullanılabilir hack’leme özelliğine sahip. Şirket özellikle Facebook casusluğu gereksinimlerini akılda tutarak tasarlanmış en iyi teknolojileri getirmek için oldukça sıkı çalışıyor. Şirkete en iyi kalite hizmetleri herhangi bir problemle karşılaşmadan sunması için güvenebilirsiniz.

Highster Mobile

Highster cep telefonu takipçisi ebeveynlerin ve iş verenlerin çocukları ve çalışanlarını takibe alması için etkili bir biçimde çalışıyor. Tüm silinmiş ve eski FB mesajlarını kurtarıyor ve çok sayıda cep telefonunu destekliyor. Herhangi bir aracı tuş kaydedici uygulama yükleyerek ve FB verileri ile casuslukla elde edilen başka datalar ile şifreleri ele geçirerek hack’lemek mümkün. En iyi sonuçları elde etmek için en etkili casus yazılım bu.

iSpyoo

Facebook’u ve diğer uygulamaları gerçek zamanlı takip etme, iSpyoo yazılımı sayesinde gerçekleştirilebiliyor. iSpyoo yazılımına sonuçları tespit edilemez bir biçimde çalışıp düzenli bir şekilde sunması için güvenebilirsiniz. Hack’lemek için tasarlanmış 25+ ayrıcalıklı özelliğe sahip ve aktivitelerin göstergesini sunuyor.

MaxxSpy

Şirket takip sürecine 5 dakika içerisinde başlamakla övünüyor ve yalan da söylemiyorlar. Size profesyonel ve kişisel seviye casusluk için yardımcı olmak için tasarlanmış en güçlü hack’leme araçlarına erişebiliyorsunuz. MaxxSpy’ın BBc ve Yahoo’da yüzü bulunuyor; bu sayede de insanlar arasında git gide daha popüler bir hale geliyor.

Copy9

Copy9 yazılımıyla, WhatsApp, Facebook, Viber ve diğer uygulamalar üzerinde casusluk yapmak çok kolay. Bu casus yazılımı size geniş bir dizi hack’leme özelliğine erişim imkanı sunuyor ve güvenli online paneli bunu başarılı bir telefon takibi uygulaması haline getiriyor.

MobileSpy

Facebook ve diğer uygulamaları hack’lemek için tasarlanmış cep telefonu casusluk özellikleri sunuyor. Resmi web sitesinde en iyi fırsatları bulabilirsiniz ve bu size yasal sürelerle farklı cihazları hack’lemenize izin verebiliyor.

MobiStealth

MobiStealth yazılım uygulamasını kullanarak Facebook ve diğer temel uygulamalarda mobil verileri çalabilirsiniz. Tüm platformlarda güzel bir biçimde çalışıyor ve FB casusluğu için en iyi araçları sunuyor.

SpyEra

SpyEra uygulamasını kullanarak herhangi bir telefonda bulunan tüm Facebook mesajlarını ve diğer detayları okuyabilirsiniz. Bu uygulama rekabetçi bir fiyatla hayret verici biçimde iyi çalışıyor ve güvenli, sağlam bir çevreyle birlikte bütün temel özellikleri sunuyor.

TheTruthSpy

Sonuncu ama son derece önemli olan TheTruthSpy size hedef mobil datayı saat ve tarih detaylarıyla birlikte sağlıyor. Kontrol panelinde iyi açıklanmış bilgileri ve cihaz sahibi tarafından gerçekleştirilen tüm aktivitelerin detaylı listesini göreceksiniz.

Eğer birini yakından nasıl tanıyabileceğinizi düşünüyorsanız, onların Facebook hesaplarını hack’lemeyi ve onların konuşmalarını, arkadaşlarını, paylaşımlarını vs. takip ederek casusluk yapmayı tercih edebilirsiniz. En iyi takip uygulamalarını kullanarak kişisel tanıdıklarınıza casusluk yapabilir ve kız arkadaşınızın, erkek arkadaşınızın, karınızın, kocanızın ya da çocuğunuzun mesajlarını ele geçirebilirsiniz. Facebook popüler bir mecra ve bu yüzden de mobil cihazlarını kullanan herkes kesinlikle iletişim, resim, mesajlar (silinmiş mesajlar dahil) ve başka şeyler için bu uygulamayı kullanacaktır. Hedef kişinin bilgilerine sahip olmadan bile herhangi bir cep telefonu üzerinde yer alan tüm dataları kontrol etmek mümkün. Android, iPhone iOS, tablet bilgisayarlar, Symbian, Blackberry, Windows ya da mobil telefonların başka platformlarıyla uyumlu. Facebook takibinin yanı sıra, bu mobil uygulama yazılımı araçları size arama kayıtları, kısa mesajlar, anında mesajlaşma konuşmaları, internet tarama geçmişi, konum, şifreler ve herhangi bir telefon hakkında bilmek istediğiniz her şeyi elde etmek gibi ekstra hizmetler de sunabiliyor.

Birini Nasıl Takip Edersiniz?

Cep telefonu takibi kolaylıkla yapılabiliyor ancak hizmet almak ve takip etme sürecini başlatmak için bir servis sağlayıcıya üye olmanız gerekecek. Tercih etmek istediğiniz mobil casusluk sitesinin web sitesini ziyaret edin ve sizin gereksinimlerinizle eşlesen üyelik planını satın alın. Size şirket tarafından siteye giriş bilgileri verilecek ve siz de bu detayları casus yazılımı mobil cihaza indirirken kullanacaksınız. Hedeflenen cihaza yazılım uygulamasını yüklemek için bir kerelik erişim zorunlu. Ve yükleme bir kez gerçekleştiğinde, hack’leme başlayacak ve hedef kullanıcı takip edildiğinden haberdar olmayacak.

Görünmez Facebook Takibi

Görünmez ya da gizli takip, biri hakkında onun haberi yokken casusluk yapmak anlamına geliyor. Herhangi birini gizli bir biçimce hack’lemek ve onları takip ettiğinizi belli etmeden onların aktivitelerini üstü örtülü olarak öğrenmek mümkün. Bu, bir takım yasal sınırlamaları olan Facebook takibinin en güvenli yoludur.