En iyi Snapchat Takip Uygulamaları 2020

Fotoğrafların, metinlerin, çizimlerin ve kayıtlı videoların alıcılar listesiyle paylaşılmasına yardımcı oluyor SnapChat. Paylaşılan bu resimler ve mesajlar ‘Snaps’ adıyla anılıyor ve kullanıcılar bu snaplerin gürüntülenebileceği (1-10 saniye arası) belli bir zaman aralığı belirliyor. Bu belli zaman aralığından sonra, mesaj alıcının cihazından gizleniyor ve hatta SnapChat sunucularından da kaldırılıyor.

 

En İyi SnapChat Takibi Uygulamaları 2020

SIRAYAZILIMPUANDEĞERLENDIRMEDESTEKLENEN OSIADE SÜRESI24 SAAT DESTEKFIYATTARIF
1
mSpy
YıldızDeğerlendirmeAndroid (tüm cihazlar), iOS (jailbreak gerektirmez), Mac OS, Windows10 günvar$31.29MSpy takip edilen cihaz ve diğer hesaplar arasında paylaşılan bütün SnapChat verilerini takip etmeyi ve kaydetmeyi sorunsuz bir şekilde başarıyor.
2
Flexispy
YıldızDeğerlendirmeSymbian, Android, iPhone, Blackberry10 günNo$68.00Flexispy da SnapChat takibi için iyi bir seçim ancak MSpy ile karşılaştırıldığında onun kadar çok özelliğe sahip değil.
3
Spyera
YıldızDeğerlendirmeSymbian, Android, Apple, BlackberryNoNo

$189.00

Spyera’da SnapChat takibi opsiyonu bulunuyor ancak birkaç konuşmayı kaçırdı, o yüzden de %100 güvenilir değil.

mSpy

mSpy, SnapChat uygulaması üzerinden gönderilen ve alınan multimedya dosyalarının düzenlenmesine yardımcı oluyor. Herhangi bir şifre girmeye gerek kalmadan hedef cihaza gönderilen ya da alınan her bir görüntü, kayıt, video ya da dosyayı kaydediyor. Basit bir şekilde, şirket tarafından sağlanan detayları kontrol paneline girerek sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Böylece kullanıcının akıllı telefonuna gönderilen/alınan tüm Snaps’lerin kaydına erişim sağlamış olacaksınız. Multimedya dosyalarını saat ve tarih bilgileriyle birlikte elde edebilirsiniz. Tanıtım filmine internet üzerinden ulaşabilirsiniz ve ücretsiz demosu sayesinde yazılımın nasıl çalıştığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Gençler bu özellik sayesinde kolaylıkla takiba alınabiliyor ve çocuklarınızın SnapChat’ini takip etmek, hayatlarında herhangi bir problemin oluşmasını önlemek adına onların paylaşımlarını ve iletişimlerini öğrenmek için en akıllı yoldur.

mSpy Satın Alın

FlexiSpy

SnapChat çocuklar arasında popüler hale geliyor çünkü tek kullanımlık içerikleri gönderme özelliği bulunuyor. FlexiSpy, size Snapchat’i kullanarak paylaşılan bu görüntü ya da multimedya dosyalarına erişim sağlıyor. Bu dosyaların asla görüntülenemeyeceğini düşünebilirsiniz ancak FlexiSpy’ın akıllı teknolojisi herhangi bir uzak konumdan tüm o hack’lenmiş dosyaları sizin görüntülemeniz için saklar. Bu dosyaları inceleyebilirsiniz ve çocuklarınızın doğru yolda olup olmadığına göz kulak olabilirsiniz. Çocuklarınıza önem veriyorsunuz ve bu da aktivitelerini detaylı olarak öğrenmek için bir takip uygulaması seçmeniz ve bunun için ödeme yapmanızın temel nedenini oluşturuyor.

SpyEra

Bu tespit edilemez takip uygulaması tüm platformlarda casusluk yapabilmesi nedeniyle popülerlik kazanıyor. SpyEra, Snapchat ve diğer uygulamalara dair verileri kontrol paneli üzerinden sunuyor. Sofistike araçlarıyla görüntülerin izini sürmeye ve multimedya dosyalarını takip etmeye yardımcı oluyor. En güçlü araçlarla kolaylıkla casusluk yapmanıza izin veriyor. SpyEra bir hack’leme yazılımından bekleyeceğiniz her şeye sahip ve hemen hemen her platformda iyi çalışıyor. Kurulumu kolay ve çok da fazla uğraştırmıyor.

WebWatcher

WebWatcher ebeveynlerin rakipsiz takip yazılımı oldu ve neredeyse bütün platformlarda iyi çalışıyor. Mobil cihaza kolaylıkla indirilebiliyor ve daha az formalite gerektiriyor. Herhangi bir hack’leme yazılımının kurulumundan önce iCihazlara jailbreak yapılması gerekiyor. WebWatcher birden fazla cihazı takip etmenize yardımcı oluyor ve SnapChat mesajlarını kolayca elde etmenizi sağlıyor.

En iyi snapChat hack’leme uygulamasını seçerken çok dikkatli olmalısınız. Gerçekten de hedef cihaz için en iyi casus uygulamayı almak adına akıllı bir ebeveyn, iş veren ya da partner olmak sizin sorumluluğunuz.

SnapChat hack’leme, genel olarak ebeveynlerin ergen çocuklarını takip etmesi için kullanışlı. Buna gerek duyuluyor çünkü çocuklar cihazda saklanmadığı için genellikle uygulama üzerinden bazı lüzumsuz materyaller paylaşıyor. Bu bazı insanlar tarafından çocukları aldatmak için kullanılan numaralardan biri. Ebeveynlerin bu konuda dikkatli olması ve silinmiş mesajları bile kurtarmaları gerekiyor. SnapChat casusu birinin hesabından silinmiş verileri takip etmek için ve hedef kullanıcının aktivitelerini detaylı olarak kontrol etmek için tasarlanmış en iyi araçlardan biri.

SnapChat için Hack’leme Nasıl Yapılıyor?

SnapChat mesajı birkaç saniye içinde siliyor ve aslında fotoğrafları ve verileri mobil telefondan görmek mümkün olmuyor. SnapChat takibi ile ilgilenen birkaç casusluk şirketi bulunuyor ve en iyi takipçiyi seçmenizi kolaylaştırmak için biz de bir liste oluşturduk. Bu uygulamayı en çok ergenler kullanıyor çünkü fotoğrafları belli sayıdaki saniyeler boyunca paylaşabiliyorlar ve cinsel, zorbalık, uyuşturucu ya da başka türlü istismar içeren verileri değiş tokuş etmek mümkün. Çünkü bunlar sistemde kalmıyor ve takip edilmeleri de mümkün değil. Çocukların yazılım hack’leme uygulamalarına olan yatkınlığı akıllı ebeveynler için bir endişe kaynağı ve mobil casusluğu şirketleri en iyi şekilde çalışarak çocukları güvenli bir alana yönlendirmek ve onları herhangi bir şüpheli aktiviteden korumak için ellerinden geleni yapıyor.

Casusluk Süreci

Tüm gereksinimlerinize cevap veren en iyi hack’leme yazılımını seçmeniz gerekiyor. Bu noktada, bütün beklentilerinizi yerine getiren planı satın almak için akıllı bir tüketici olmanız gerekli. Seçtiğiniz üyelik planının SnapChat takibi özelliğine sahip olduğundan emin olun. Planı seçin ve ödemenizi yapın.

Üyeliğinizi satın aldıktan sonra, takip uygulamasını indirmek ve kurmak için hedef cihaza bir kereliğine erişim sağlamanız gerekecek. Bu çok kolay bir iş ve çok az zaman alıyor. Android’in aksine, iPhone’lara herhangi bir hack’leme uygulamasını kurmadan önce  jailbreak yapılması gerekiyor. Casus uygulamayı indirin böylece casusluk süreci anında başlayacaktır. Hack’leme uygulamaları görünmez olarak çalıştığı için ve hedef cihazda varlıklarını belli etmedikleri için çocuğunuzu bunun farkına varmasına izin vermeden nasıl takip edeceğinizi öğrenebileceksiniz.