En iyi Viber Takip Uygulamaları 2020

 

Top Viber tracking apps 2020

2020’deki en iyi Viber takip uygulamalarını listesi şöyle:

SIRAYAZILIMPUANDEĞERLENDIRMEDESTEKLENEN OSIADE SÜRESI24 SAAT DESTEKFIYATTARIF
1
mSpy
YıldızDeğerlendirmeAndroid (tüm cihazlar), iOS (jailbreak gerektirmez), Mac OS, Windows10 günvar$31.29Söz konusu olan Viber takibi olduğunda, MSpy elinizdeki en iyi seçenek. Sunduğu detaylar kesin, eş zamanlaması hızlı ve her cihazda güvenilir.
2
Flexispy
YıldızDeğerlendirmeSymbian, Android, iPhone, Blackberry10 günNo$68.00Flexispy birazcık daha yavaş çalışssa da Viber takibi için bütün gerekli özelliklere sahip olan bir başka harika uygulama.
3
Spyera
YıldızDeğerlendirmeSymbian, Android, Apple, BlackberryNoNo

$189.00

Spyera Viber takibi için kullanışlı ve popüler bir uygulama olduğunu kanıtladı ancak Samsung ve HTC Android sistemlerinde pek iyi çalışmıyor.
4
TheTruthSpy
YıldızDeğerlendirmeiOS, AndroidNoNo$21.99TheTruthSpy Android üzerinde Viber takibi için iyi bir seçenek ama iPhone’ler ve iPad’ler üzerinde daha az etkib çalışıyor.
5copy9 viber
Copy9
YıldızDeğerlendirmeSymbian, Android, iPhone, Blackberry, Windows MobileNoNo$21.60Copy9 nispeten daha yeni ve iyi bir uyumluluk kapasitesine sahip. Ancak vasat kullanıcı arayüzü yüzünden kullanımı zor.
6
iSpyoo
YıldızDeğerlendirmeAndroid, iOSNoNo$19.99iSpyoo  ile Viber takibi mümkün ancak takip edilen konuşmaların bir kısmını kaçırabiliyor.
7

maxxspy viber

MaxxSpy

YıldızDeğerlendirmeAndroid, iOSNoNo$29.99 Maxxspy takip uygulamasının Viber takip özelliği bulunuyor ancak bug’lar ve yavaş eş zamanlama hızı yüzünden diğer seçenekeri göz önünde bulundurmak daha iyi olacaktır.

mSpybox-mspy

mSpy viber konuşmalarını geri elde etmek için kullanılan spying uygulamalarının içinde en çok kullanılanlardan biridir. Hakikaten en güçlü alettir zira aramaların ve takip aracılığıyla konuşmaların statüsünü uzaktan kontrol edebileceksiniz. mSpy viber ve yer tespiti, whatsapp izlenmesi, arama kayıtları, mesaj kayıtları, internet tarihi, kontaklar gibi özellikler ve daha fazlası da dahil hacking paketleri hakkında size detaylar verir. mSpy her önemli takip özelliğine sahip ve belki de ebeveyn ve kurumsal amaçlar için kullanılabilir. Bu takip cihazını maliyeti, işlevselliği, teknolojisi ve kullanım rahatlığı açısından diğer uygulamalara yeğlenebilir.

mSpy Satın Alın

FlexiSpy

Android, Apple iPhone, BlackBerry ve Symbian cihazları için benzersiz bir takip kapasitesi bulunuyor. Kullanıcının biriyle konuşmak için kullandığı Viber, WhatsApp, Facebook ve diğer tüm platformlar hakkıda detayları verebiliyor. Uygulama, sonuçların kullanıcının ihtiyaçalarına uygun olduğundan emin olmak için derinlemesine teknik testlere sokuluyor. Hack’leme alanında hedef cihazdan en kesin bilgiyi almak için her gün yeni gelişmeler uygulanıyor.

SpyEra

Bu, herhangi bir mobil kullanım hakkındaki tüm bilgileri almak için tespit edilemez bir araç. Kişinin takip edildiğinden haberi bile olmadan onu kolayca izlemeye alabilirsiniz. SpyEra tarafından sunulan pek çok özellik bulunuyor ve bu uygulama, şirket tarafından sunulan bir kontrol paneli üzerinden elde ettiği bütün sonuçları paylaşıyor. Her bir Viber detayını saat, tarih ve eksizsiz verilerle elde edeceksiniz. Kontrol paneli anlık olarak güncelleniyor ve hack’lenen bütün veriler, bütün takip verilerini sunmak için mümkün olan en iyi şekilde toplanıyor.

TheTruthSpy

Bu takipçi herhangi bir cihazı takip etmek için gereken bütün temel opsiyonları sunuyor. TruthSpy hack’leme yazılımının gücü, basit bir yükleme süreciyle elde edilebiliyor. Şirket tarafından sunulan ziyadesiyle yenilikçi özellikleri bulunuyor ve hedef cihazda kullanıcının haberi olmadan onu hack’lemek için görünmez konumda saklanıyor. Müşteri hizmetleri departmanı oldukça cana yakın ve sorunlarınızı dakikalar içinde çözüyorlar.

Copy9

Copy9 bilhassa internet ile ilgili hacking çözümleri için en çok kullanılan takip yazılımlarından bir tanesi. Internet temelli özellikler hariç Copy9 birçok öneriye sahip ancak viber, FB, whatsapp ve diğer IM veya ücretiz arama uygulamaları üzerinde sonuç verme üzerine uzmanlaşmış. Partnerinizin telefonundaki her aktivitenin detaylarını zaman ve tarih ve mesajların veya arama kayıtlarının bütün delilleriyle birlikte elde edeceksiniz.

iSpyoo

Spying iSpyoo ile kolay bir hale geldi ve şimdi, iSpyoo takibi aracılığıyla viber mesajlarını zaman ve tarihi takibi ile birlikte elde etmek bile mümkün. Spying ihtiyacınız olan her şeyi size verebilir ve laptop, cep telefonu veya tabletinize üzerinde bir tıklamayla korsanlanmış data’ya erişmeniz mümkün.

MaxxSpy

Mobil spying görüntülemenin bütün özellikleriyle birlikte MaxxSpy ile birlikte yapılabilir. Şimdi artık mesajları, aramaları ve mobil cihaz veya tablet ile ilgili herhangi bir detayı görmek zor değil. MaxxSpy herhangi bir şeyi gözden kaçırmadan her aktiviteyi kaydetmek için sofistike araçlara sahip.

Casus Yazılım ile Telefon Aktivitelerini Takip Etmek Kolay

Viber mesajlarını, resimleri, videoları ve ses kayıtlarını kontrol etmek mümkün. Bütün casus yazılım uygulamalarının Viber takibi gibi performans sergileyebildiğini söyleyemeyiz, ancak biz en iyisini listeye aldık. Viber korsanlığı opsiyonunu içeren plan dahilinde üye olacaksanız ve hedef cihazınıza uygulamayı indirecekseniz. Bunu yaptıktan sonra, takip hemen başlayacak ve şifreleri, viber mesajlarını ve aramaları edinebilecekseniz. Uygulama tarihi yazışma tarihi ve detayların organize bir şekilde belirtildiği zamanı gerektirecek.

En İyi Viber Casus Yazılımını Nasıl Seçeceksiniz?

Viber üzerinde casusluk yapmak için kullanılan casus yazılım uygulamalarından oluşan bir liste hazırladık. Kusursuz casusluk çözümünü bulmak için iyi bir seçim yapmalısınız. Viber takibi yapan uygulamalar listemiz, en iyi şöhret, müşteri deneyimi, teknoloji, özellikler, takip planları ve fiyatlandırma üzerinden puanlanan tüm hack’leme uygulamalarını içeriyor.

Viber bir akıllı telefon ve iDevices VoIP ve anında mesajlaşma uygulaması. Viber kullanıcılarının multimedya, resimler, video, ses kayıt, ücretsiz aramalar ve sohbetler paylaşmasına imkan sağlar. iPhone, Android, Black Berry, Symbian, Bada ve MS Windows temelli mobil uygulamalarla uyumludur. Viber Wifi yada mobil ağlar üzerinde çalıştırabilir. Bu yazılım ücretsizdir ve dünya üzerinde yaklaşık 250 milyondan fazla kullanıcısı vardır. Online Viber casusluğu, mobil takibin hakim olduğu bir alanda gereklidir zira kullanıcılarının birçoğu iletişim için takip cihazı uygulamasını bir araç olarak kullanır. Bu yazılıma erişim sağlayarak datayı kolayca kırabilirsiniz. Eğer erkek arkadaşınız, kız arkadaşını, eşiniz veya kocanız ya da çocuklarınızdan şüpheleniyorsanız, onların aktivitelerini ve bilhassa anında mesajlaşma detaylarını gerçekten görmeniz gerekir. Çünkü insanların çoğu mesaj atmak yerine bunu tercih eder. Bu ücretsiz seçenekler mesajları okumak, arama kayıtlarını kontrol etmek ve dahası Viber hesabınıza eklenen yeni kişileri takip etmek için gereklidir. Bu, çocuklar ve onların konuşmaları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ebeveynler için bir uygulamadır.