Eşimin Telefonunu Nasıl Takip Ederim?

Son zamanlarda sıklıkla duymaya başladığımız sorulardan biri de eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim. Eşinizin telefonundan yaptığı her şeyi görmek, şüphe uyandıran davranışlarının arkasında neler yattığını görmek istiyorsanız ve yüksek masraflar çıkarmadan telefon takibi nasıl yapılır, telefon takip programı nasıl kullanılır öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.

Eşimin Telefonunu Nasıl Takip

Eşinizin telefonu gerçek davranışları hakkında muazzam bilgiyi barındırır. Çocukların ve çalışanların hareketlerini kontrol etmek için yıllardır çok sayıda kişi tarafından tercih edilen mSpy bunları eşinizin telefonundan toplayabilir:

  • Arama ve rehber takibiyle görüşmeler hakkında detaylı bilgi

  • Mesajlaşma uygulamalarının takibi

  • WhatsApp eski konuşmaları bulma gibi özellikler sayesinde mSpy’ı yüklemeden önceki konuşmaları bile görebilme

  • Eski ve yeni fotoğraflar, videolar, girilen internet siteleri, notlar, takvim girdileri

  • Telefondan yer tespiti, o anda bulunduğu ve gün içinde gittiği yerler

Eşimin Telefonunu Nasıl Takip Ederim

Numarayı Gir:

mSpy’ın gördüğünüz gibi WhatsApp yazışmaları takip edilebilir mi sorusunu gölgede bırakan inanılmaz özellikleri var. Üstelik Android ve iPhone’lerda çalışabiliyorlar. Hatta mSpy’ın iPhone’ler için jailbreaksiz, iCloud üzerinden çalışan ve yüklemeye bile gerek kalmayan bir telefon takip programı sürümü bile bulunuyor. Bunlar hakkındaki detaylı bilgiyi kendi internet sitesinden alabilirsiniz. Biz mSpy kullanarak eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim sorusuyla devam edelim.

Casus Programı İndir ve Kur, Her Şey Bundan İbaret

mSpy’ı satın aldığınızda verileri kontrol edeceğiniz bir online panele de sahip oluyorsunuz. E-posta içerisinde gönderilecek bilgilerle giriş yapabileceğiniz bu panel, aynı zamanda ilk kuruluma başlayacağınız yer.

mspy dashboard

Online panelde ne tür bir telefona yüklemek istediğiniz sorulacak. Buradan Android, iPhone ve jailbreaksiz iPhone seçeneklerinden biriyle devam etmelisiniz. mSpy’ın bütün özelliklerini kullanmak istiyorsanız, telefonun işletim sistemine göre Android veya iPhone’yi seçmelisiniz. Android için rootlu ya da rootsuz seçimi yapmanız gerekmiyor. Jailbreaksiz iPhonelerdeyse bulunan özel seçeneği tiklemelisiniz. Ama rootsuz Androidlerde ve jailbreaksiz iPhonelerde bazı özelliklerin çalışmayacağını belirtelim.

mSpy Satın Alın

Karşınıza gelecek sayfada seçtiğiniz telefon takip programı nasıl yüklenir, casus programı indirme bağlantısı, mSpy’ı ayarlama ve kontrol paneline bağlama gibi konularda detaylı bir rehber olacak. Ama root veya jailbreak yapmak istiyorsanız bunları başka rehberlerden öğrenmeniz ve kurulumdan önce tamamlamanız gerekiyor. Ücretsiz programlar aracılığıyla rahatlıkla yapılabiliyorlar.

ayrıca oku: birinin whatsapp mesajlarını okumak

Kurulum adımlarını ekran görüntülerinde gördüğünüz şekilde tamamladığınızda rehber yerini toplanan verilere ulaşabileceğiniz menülere bırakacak. Buradaki menülerde dolaşarak telefondan yer tespiti gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status