Facebook Takibi için En İyi Takip Uygulamaları

Facebook uygulamasının kullanımının temel olarak herhangi bir denetleme ve kontrol mekanizması olmadan muazzam bir boyuta ulaştığını göz önünde bulundurduğumuzda, Facebook’u takip etmek bir noktada bazı evlerde bir gereklilik haline gelebilir.

Neden?

Facebook takibi

Neden’ sorusu, Facebook ’ta çok zaman geçiren ve hayatı Facebook üzerinden yaşarmış gibi görünen ergen bir çocuktan sorumlu olan herhangi bir kişi tarafından kolaylıkla cevaplanabilir. Facebook bir online iletişim aracıdır ve içinde kimisi genç zihinler için pek de uygun olmayan içeriklere sahip pek çok türden pek çok sayfa bulunur. Dahası, bu uygulama birbirini tanımayan insanların mesajlar üzerinden birbiriyle temasa geçmesine izin verir. Son olarak, profil resmi ve kapak resmi kolaylıkla kopyalanabilir ve photoshop üzerinden kötüye kullanılabilir. 

Facebook Takibi için Casus Yazılım

Facebook casus uygulamalarının kullanımı, insanların merak duygusunu tatmin etmek amacıyla tasarlanmamıştır. Tam tersine, güvenlik için bilgi toplamak ve hedef alınan kişiye yardım etmek için dizayn edilmişlerdir. Böyle yazılımları internet üzerinden bolca bulabilirsiniz. Bir çoğu herhangi bir ücret ödemeye gerek kalmadan indirilebiliyor.

Casus yazılımın kullanımı inanılmaz kolaydır. Basit bir şekilde kullanmak istediğiniz uygulamayı seçiyorsunuz ve bunu Facebook hesabını takip etmek istediğiniz cihazlara ya da cihaza kuruyorsunuz. Daha sonra uygulamayı kurduğunuz bütün cihazlarda çalıştırıyorsunuz. İşte bu kadar. Canınız ne zaman isterse cihazınız üzerinden toplanan bilgileri gözden geçirebiliyorsunuz. Dahası, hedef cihaz bu uygulamanın varlığını bile tespit edemiyor. En iyi casus uygulamalar arasında mSpy, SpyBubble, Mobile Spy ve başka pek çokları yer alıyor.

mSpy Satın Alın

Yasal Meseleler

Böyle uygulamaları kullanmak için, neyin yasal neyin yasadışı olduğunu anlamış olduğunuzu garanti etmeniz gerekir. İnsanları habersiz takip etmeniz tavsiye edilmez. Sadece ebeveynlerin çocuklarının onayı olmadan ve onları korumak için bu uygulamaları kullanmasına izin verilir.

Bir cevap yazın