Flexispy Review 2023

Bu uygulamanın ailenizi ve çalışanlarınızı takip etme ihtiyacınızı karşılamak adına iyi bir çözüm olduğu iddia ediliyor.

ÖNEMLİ: Devasa Flexispy veri sızıntısı ortaya çıktığından dolayı kullanmayı şiddetle önermiyoruz.

Uyumluluk: iOS, Android

SKOR: 4.5 (2654 puanlama)

Fiyat: $149.00

FlexiSpy değerlendirmesinin yazılımın sunması gereken her şeye bakması gerekiyor zira çok çeşitli özellikleri ve fonksiyonları var. FlexiSpy’ın sunduğu iki ana ürün var: FlexiSpy Premium (senelik $149) ve FlexiSpy Extreme (senelik $349.00).

FlexiSpy Extreme e-mailleri, SMS mesajları ve arama kayıtlarını okuyabilmek de dahil birçok fonksiyonu bulunan gelişmiş özelliklere sahip bir uygulama. İlaveten, hedef cep telefonu belirli bir noktada ve zamanda internet bağlantısına sahip olmasa da, GPS konumunu görebilirsiniz — sistem baz istasyonlarını kullanarak bir coğrafi konumu çözebiliyor. Örneğin özel bir isim veya konu gibi ne aradığını bilenler için anahtar kelimeleri kullanarak telefonun büyük kısmında arama yapabilirler.

Özellikler ve Ürünler

Bu FlexiSpy değerlendirmesi, ayrıca bir mobil takip uygulamasındaki dikkat çekici noktaları aydınlatmayı hedefliyor. FlexiSpy için en çok öne çıkan nokta canlı telefon aramalarını dinleyebilmek. Evet, yanlış okumadınız, gerçekten telefon görüşmelerini devam ederken olduğu gibi dinleyebilirsiniz.

Her daim tetikte olan mobil casuslar için, FlexiSpy elde edilen bütün materyalleri kendi e-mail kutunuza aktarabilme kapasitesine sahip, böylece nerede olursanız olun, neler olduğuna dair güncellemelerin anında size iletilmesine imkan sağlar. FlexiSpy tarafından önerilen bir diğer ürün ise FlexiRECORD. Fiyatı $249.00 (bir seferlik ödeme) ve aramaların kaydını Windows PC’ye otomatik olarak aktarıyor. Ayrıca, bir diğer ürün ise $49.99’a satın alınabilen Password Cracker.

Bir mobil gözetleme uygulamasının harcadığınız paraya değdiğini nasıl anlatırsınız? Böyle bir uygulamanın sahip olması ve beklentileri karşılaması gereken özellikler sonsuzdur.

Karşınlanması elzem olan özel alanlar, uygulamada mevcut olan özellikler, kullanım kolaylığı ve uygulamanın maliyetidir. mSpy gibi önde gelen birçok uygulama, pazar lideri olarak konumunu sağlamlaştıran tanımlayıcı özelliklere sahiptir.

Çeşitli mobil işletim sistemlerine uyumluluk, veriyi topladıktan sonra analize imkan veren sağlam data toplama programları ve uygulamanın yüklemeden sonra gerçekten çalışacağını gösteren örnek test uygulamaları… Peki, Flexispy gibi hızlı bir uygulama diğerleriyle karşılaştırıldığında ne kadar iyi? Aşağıdaki paragraflar Flexispy’ın işlevselliğini listeliyor.

Flexispy İşlevselliği nedir?

Özellikleri bakımından, Flexispy uygulaması iyi bir temel model için arzu edilen bütün ortak modüllere sahiptir. Hem aramalar, kısa mesajlar ve hızlı mesajlaşmaları takip etme hem de GPS ve multimedya gözetleme gibi özellikleri içeriyor. Göze çarpan özelliği ise Facetime spycam çünkü bu özellik PhoneSheriff ve MobileSpy gibi diğer seçkin mobil gözetleme uygulamalarında yaygın olarak bulunmuyor. Bir diğer ilginç özelliği ise IP ve VOIP aramaları üzerinde ses bağlantısı gerçekleştirebilme kapasitesidir. Bu da normalde pazardaki birçok yaygın mobil gözetleme yazılımı programlarında bahsi geçmeyen bir özelliktir.

Diğer İlginç Özellikler

Kayda değer diğer özellikler uygulama takip işlevi, resim çekebilmek için mobil kameranın uzaktan kontrolüne izin veren uzaktan casusluk, ve eğer uygulama çalışıyorsa veya eğer bilhassa iPhone’a jailbreak yapılmamışsa hedef telefonun bunu bilmemesini sağlayan gizli özelliklerdir. İlginç bir biçimde, diğer uygulamalar tarafından sıklıkla kullanılan GPS takip sisteminden Flexispy’ın geliştiricileri tarafından gelişi güzel bahsedilir.

Kuvvetle muhtemel bu GPS özelliğinin piyasada diğerleri kadar verimli olmadığı anlamına gelir. Bir diğer ilginç fonksiyon ise hedef telefonun diğer tarafına müdahale etmek ve sahte mesajlar gönderebilme kapasitesidir. Sahte mesajlar göndermek pervasızca kullanılması durumunda, oldukça kolay bir biçimde güveni ve saygıyı yok eden bir şey olmasaydı, faydalı bir özellik olabilirdi. Uygulamanın tasarımcıları tarafından söz edilen özellikler bunun, diğer uygulamalar tarafından yaygın olarak kullanılmayan yeni özellikleri olan iyi bir uygulama olduğunu gösteriyor. Bu da söz konusu uygulamayı ödeyeceğiniz paraya değer kılıyor.

Uyumluluk

Mobil telefon uyumluluğu bakımından, bu uygulama Apple’ın iOS sistemi, Android işletim sistemi ve ilaveten Windows ve BlackBerry işletim sistemleriyle uyumludur. Bu uyumluluk söz konusu uygulamanın piyasadaki çok sayıda mobil telefona uyum göstermesine izin verir. Bu uygulamanın bir diğer özelliği, uygulamanın iyi bir şekilde çalışmasını garanti eden tasarımcıların sunduğu destektir. mSpy gibi 24 saat desteğe sahip öne çıkan uygulamaların aksine, Flexispy garip bir biçimde bu uygulamandan yoksundur. Bu destek, öğretici bir online web sitesine indirgenmiş.

Mevcut Ödeme Opsiyonları

Fiyata gelirsek, bu uygulama Bitcoin aracılığıyla ödeme yapmaya izin veriyor, bu özellik nadir olmasına rağmen mobil uygulamaları çevrelerinde popülerlik kazanmaktadır. Uygulamanın işlevi ve kullanımına bağlı olarak $149’dan $349’a kadar değişen fiyatları bulunuyor. Bu daha az bir fiyata da gelebilir ancak böyle bir şey size huzur vermez. Özelliklerin diğer uygulamalardaki gibi indirilebilir örnekleri aracılığıyla çalıştığı bir şey size huzur getirmez.

Sonuç

Özetle, FlexiSpy oldukça iyi donanımlı bir mobil takip sistemdir ancak fiyatı birçok mobil takip yazılım arayışında olan kişiyi bu uygulamayı satın almaktan caydıran bir düzeydedir. Bu yazılıma sahip olmanın asıl nedeni aramalara müdahale etme ihtiyacıdır. Bu özellik olmadan da idare edebilenler, çok daha uygun opsiyon ve çekici fiyatlar bulabilir. Örneğin, mSpy birçok faydalı özelliğe sahiptir ve düşük maliyetlidir.

mSpy 7 gün kullanabileceğiniz ücretsiz deneme sürümü olan tek bir telefon takip programıdır. FlexiSpy değerlendirmesini bitirirken, şunu tavsiye edebiliriz: birini seçmeden önce ürünlerin avantajlarını ve dezavantajlarını ölçmek en iyisi olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status