Highster Mobile Review 2023

Uyumluluk: iOS, Androidhighster-mobile

SKOR: 4.5 (2673 puanlama)

Fiyat: $45.00

Bir zamanlar casus uygulamalarının mobil dünyada ender bulunan bir şey olduğu dönemler vardı. Ancak endişeli ebeveynler ve iş verenlerin piyasaya getirdiği git gide artan talep sayesinde, birçok yazılım geliştirici günümüzde kolaylıkla kullanılabilecek bir hale getirilen takip uygulamaları yaratmak için zamanlarını ve bütün gayretlerini bu işe yatırıyor.

Hemen Satın Alın

Bir casus uygulamanın günümüzde ihtiyaç duyduğu tek şeyse, onu benzer uygulamalar denizinde öne çıkaracak bir şey. Bazıları bunu birkaç benzersiz özellik sunarak yapıyor, diğerleri de ücretsiz deneme sürümleri sunarak vs. başarmaya çalışıyor. Highster Mobile ise farklı bir şey sunuyor; popüler casus yazılımlarının bütün temel özelliklerini yalnızca tek bir ödemede veriyor. Ne üyelik var, ne de süslü paketler. Highster Mobile mobil takibin en basit hali.

Highster Mobile Tüm Temel Özellikleri Sunuyor:

Uygulama kullanıcılarına, diğer casus yazılımlar gibi telefonun bütün fonksiyonlarına erişim sağlıyor. Bunlar arasında kısa mesajlar ve arama geçmişine erişim de yer alıyor. Kullanıcıların aynı zamanda online kontrol panelini kullanarak web tarama geçmişi ve e-postalarına erişmesi de mümkün. Highster mobile aynı zamanda en iyi sekiz anında mesajlaşma servisi ve uygulamasını takip etmenize de izin veriyor. Bu uygulamanın sunduğu farklı bir özellik ise kamerayı uzaktan kullanmaya izin vermesi. Bunların yanı sıra telefonun mikrofonunu aktif hale getirebilir ve cihazı GPS üzerinden takip de edebilirsiniz.

Ebeveyn Kilidi Olmaması Keyfinizi Kaçırabilir:

Bu uygulama ebeveynlerin web siteleri ya da uygulamaları engellemesine izin vermiyor. Bu endişeli bir ebeveynin başka bir uygulama aramaya başlaması için yeterli bir neden olabilir çünkü ebeveynler çocuklarını izlediğinde işlerine en çok yarayan özelliklerden biri budur.

Fakat bu uygulama seçtiğiniz uygulamaları hedef telefondan kaldırmanıza izin veriyor.

Ucuz ve Sorunsuz Higster Mobile:

Highster Mobile’irakiplerinden ayıran özelliği yalnızca bir kez ödediğiniz ücretinin $69.99 olması. Bu fiyat diğer uygulamaların yıllık üyelik ücretlerinden daha ucuz. Bu uygulamayı kullanmanın bir başka avantajı ise günün 24 saati boyunca sürekli olarak müşteri desteği sunması ve canlı sohbet özelliğinin bulunması.

Highster Mobile hem iPhone hem deAndroid cihazları ile uyumlu ve temel takip özelliklerini rakiplerinden daha düşük bir fiyata satın almak isteyen insanları kendine çekmeyi hedefliyor. Bu yazılım, hedef telefonlarında derinlemesine kontrol sağlamayı amaçlayan ve bunun için daha fazlasını ödemeyi göz almış usta kullanıcılara pek çekici gelmeyecektir. Sonuç olarak, bu iyi çalışan basit bir uygulama ve fiyatı da casus uygulama dünyasında daha önce duyulmamış bir miktar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status