İnternetten Telefon Arama Kayıtları

Göz kulak olmak istediğiniz kişilerin akıllı telefonları içerisindeki bütün bilgileri yutan aşılması imkansız kasalar gibi görünüyor olabilir; ama aranıza yeni sınırlar teknolojinin diğer bir kolu aslında sizin yanınızda. Mobil teknolojinin en son yeniliklerinden olan bir casus yazılım ile ister gelen arama ister giden arama olsun bütün görüşmelerin ve gönderilen, alınan bütün SMS’lerin kayıtlarına internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Üstelik sorununuza pratik ve kolay bir çözüm sunuyorlar. Kısa bir yükleme işleminden sonra internet üzerindeki size özel bir panel yardımıyla ihtiyacınız olan her bilgiyi görebileceksiniz.

Casus Yazılım İle Sadece Yapılan Aramalar Mı Görünecek?

Arama geçmişi depolamak ya da bir sms takipçisi olarak çalışmak casus yazılımların size sunduğu tek hizmet değil. Eğer ücretsiz casus yazılım değil de piyasadaki ücretli ama paranızı sonuna kadar hak eden yazılımlardan birini tercih ederseniz tam anlamıyla birtelefon dinleme işlemi için gereken her şeyi barındıran bir takip paketine sahip olacaksınız.

Bunun içerisinde arayan kişi numarasını ve rehberde kayıtlı olduğu adı görüntüleme, arama süresinin numara numara ne kadar tuttuğunu belirleme ve telefon-arama-kayıtlarıgelen arama engelleme özelliği sayesinde telefon sahibinin haberi olmadan istemediğiniz kişilerle tamamen ya da belirli süre için iletişimini kısıtlama gibi pek çok özellik barınıyor.

Telefon Casus

Numarayı Gir:

Ek olarak yapılan ya da alınan aramalar ve SMS trafiği dışındaki telefonda bulunan diğer bilgileri de takip edebileceksiniz. Telefonun gün içerisinde bulunduğu coğrafi konumları bilebilecek, telefondaki fotoğraflar ve videoların, sosyal ağlardaki (Facebook) ve sohbet uygulamalarında (WhatsApp, Skype, Viber, Snapchat, Line vs.) paylaşılanların, yapılan her sohbetin, atılan ve alınan her SMS’sin içerikleri dahil ayrıntılı bilgisine anlık olarak erişiminiz olacak.

En İyi Casus Yazılım Hangisi?

Piyasadaki en iyi casus yazılımı bulmak biraz çetrefilli bir iş. İnternette bulabileceğiniz ücretsiz casus yazılımlar olsa da bunları kullanmanızı kişisel bilgilerinizin güvenliği açısından önermiyoruz. Ayrıca çalışan bir casus yazılım geliştirmek profesyonel bir ekibin varlığını gerektiren maliyetli bir iş olduğu için ücretsiz olanlar bunun üstesinden gelemiyor.

Ama her ücretli casus yazılımın iyi ve güvenilir olduğu da söylenemez.

Tecrübelerimize dayanarak size önerebileceğimiz en iyi arama kayıtları yapan yazılımlar:

  1. mSpy
  2. Mobile Spy
  3. SpyBubble

Bunlardan birini satın aldığınızda bahsettiğimiz özelliklere, hatta daha fazlasına tek bir yazılım ile sahip olabilirsiniz.

mSpy Satın Alın

Bahsettiğimiz casus yazılımlar tarafından sunulan takip özellikleri dışındaki en önemli ve rakipleri arasından sıyrılmasını sağlayan hizmetse 7 gün 24 saat verilen müşteri desteği. Satın almadan önce ya da sonra kafanıza takılan herhangi bir konu, yapamadığınız herhangi bir şey olursa destek kanalları üzerinden hızlı bir şekilde yardım alabileceksiniz.

Eğer telefon sahibinin yaptığınız arama takibini fark etmemesi ve takip işleminin olması gerektiği gibi, hiçbir aksama yaşatmadan çalışması sizin için önemliyse, gönül rahatlığıyla bu yazılımlardan bir tanesini kullanabilirsiniz.