iPhone ve Android Telefonlarda WhatsApp Mesajları Nasıl Takip Edilir

mSpy WhatsApp takip programı ile iPhone ve Android telefonlarda WhatsApp mesajlarını takip edebileceğinizi biliyor musunuz? iPhone takip programı ve Android takip programı ile artık takip ettiğiniz telefondaki WhatsApp mesajlarını görebilirsiniz. Çok heyecan verici değil mi? Burada WhatsApp takip etme işlemi için yapmanız gerekenleri ve ayrıca telefon casus programı ile daha neler yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

Telefon Casus

Numarayı Gir:

iPhone Telefonlarda WhatsApp Takibi

WhatsApp takip programı, iPhone cihazlar için iOS 6 – 8.4; 9 – 9.1 işletim sistemlerine sahip akıllı telefon ve tabletlerle uyumludur. mSpy online web sayfasını ziyaret ederek mSpy apk’yı indirin ve programı cihazınıza yükleyin. Yükleme tamamlandıktan sonra sizin seçimlerinize dayalı özelleştirmeler haricinde başka hiçbir işlem ve ayarlamaya gerek duymadan WhatsApp casusu uygulama kendiliğinden çalışacaktır.

-Jailbreakli

İstediğiniz kişinin ya da cihazın WhatsApp mesajlarını izleyebilirsiniz. Takip etmek istediğiniz cihaz Jailbreakli iPhone ise; 3 ay önceye kadar yapılmış yazışmalar kaydedilir. Bu sayede tüm yazışmaları görme fırsatına sahip olacaksınız.

-Jailbreaksiz

Ancak takip edilen cihaz jailbreaksiz iPhone ve erişim iCloud üzerinde yapılırsa; telefonda olan tüm bilgileri ve en geç 3 ay önce yapılmış yazışmaları kaydeder. Artık sizin tek yapmanız gereken mSpy’ın web sayfasını ziyaret etmek ve size özel paket seçeneklerinden birini seçmek. Tercih ettiğiniz paketi satın aldıktan sonra WhatsApp casus yazılımını cihazınıza yüklemeniz için gereken yönergeler en kısa sürede e-postanıza gönderilecektir.

Android Telefonlarda WhatsApp Mesajlarını Okuma

Android takip programı, Android 4+ işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerle uyumludur. İnternet bağlantısı olan ve root yapılmış bir telefona WhatsApp casus yazılımını yüklediğinizde takip etmek istediğiniz cihazın işletim sistemi Android ise; WhatsApp takip programı yüklendikten sonra daha önce yazılan 100 mesaj ve sonraki mesajlar kaydedilir. Siz de bu WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz.

WhatsApp Takip Programı ile Başkasının Mesajlarına Erişin

mSpy WhatsApp takip programını hedef cihaza indirebilirsiniz. Bu casus yazılımı başka birine ait WhatsApp mesajlarını takip etmek için kurabilirsiniz. Bu işlem oldukça kolaydır ve teknik olarak da hiç karmaşık değildir.

Ayrıca oku: Whatsapp takip programını

Başkasına ait telefondaki WhatsApp mesajlarına erişme imkanı sağlayacak mSpy programının sunduğu bilgilerle Kontrol Panelinize giriş yapabilir ve dilediğiniz cihazı takip etmye hemen başlayabilirsiniz.

Ücretsiz deneme imkanı olduğunu sakın unutmayın ve hemen 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşün. Bu şekilde iPhone ya da Android WhatsApp takip uygulamasına nasıl sahip olabileceğinizi sorabilir ve size özel fırsatlardan tüm detaylarıyla haberdar olabilirsiniz.

mSpy iPhone takip programı ile yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil. Size özel imkanlar kısaca;

  • WhatsApp, SMS, arama kayıtları, konum takibi ve 25 diğer özellik
  • iOS, Windows ve Mac OS ile de uyumludur
  • Tüm tarayıcılardan kolaylıkla erişim sağlanabilir
  • Çocuklarınızı veya çalışanlarınızı korur
  • Birçok dilde 7/24 destek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status