iPhone Telefonu Kapalıyken Kamerasını Açıp, Yazılımın Barkodunu Okutunca Yükleyebiliyor muyuz

iPhone takip programı ile başkasının telefonunu izlemek artık mümkün! mSpy iPhone casus yazılım ile Facebookta başkasının mesajlarını okuma gibi fırsatlar ve daha fazlası elinizin altında.

mSpy kurulum gerçekleştirdiğinizde aynı zamanda SMS takip programı ve WhatsApp takip programı sahibi de olursunuz. Nasıl mı? Cevabı burada. Bu ve bunun gibi bir çok özelliğe sahip olan iPhone takip programı ile daha başka neler yapabileceğinizi gördüğünüzde çok şaşıracaksınız!

mSpy iPhone Yükleme Rehberi

iPhone casus program size neler sağlar, mSpy nasıl yüklenir yada mSpy nasıl kurulur, şimdi merak ettiğiniz herşeyi kısaca sizler için özetleyeceğiz. mSpy internet sayfasını ziyaret ederek sizin için uygun olan bir iPhone takip programı abonelik planını tercih etmeniz ve satın alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Çok kısa bir süre içerisinde sağlamış olduğunuz eposta adresinize basit şekilde anlatılmış olan yükleme talimatları ve Kontrol Paneli giriş bilgileriniz gelir. Lütfen takip etmek istediğiniz cihaza tam yetkili bir şekilde fiziksel erişiminiz olması gerektiğini unutmayın.

Hedef telefona yükleme yapabilmek için web tarayıcınızı açarak gönderilen bağlantıyı girebilir ve kurulumu başlatabilirsiniz. İndirme işlemi yaptığınızda mSpy’a ait tüm yasal uyarıları kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz. Yeterli internet bağlantısı olduğunda ve gerekli raporlama süresi sonunda telefonunuzdan size özel Kontrol Paneline girin. Tercih ettiğiniz abonelik planına bağlı olarak tüm verilerin görüntülendiğini görebilirsiniz.

Telefon Takip Programı Mesaj ile Gönderilir mi

mSpy iPhone casus yazılım mesaj ile gönderilemez. Takip etmek için belirlediğiniz telefondaki tüm verileri görüntüleyebilir ve dilediğiniz herşeyi izleyebilirsiniz fakat hedef cihaza fiziksel erişiminizin sağlanması ve uygulamanın yüklenmesi şarttır.

Telefon Casus Yazılımın Barkodunu Okutmak Yeterli mi

Telefon casus programı için barkodu okutmanız yeterli değildir. iPhone casus yazılımın barkodunu cihazın kamerasından okutarak telefon takip uygulamasını yükleyemezsiniz. Telefon casus programı sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey mSpy online internet sitesi üzerinden tercihleriniz doğrultusunda uygulamayı edinmek ve izlediğiniz cihaza ait tüm verileri görüntüleyebilmenin keyfini çıkarmaktır.

Sosyal Medya Mesajlarına Ulaşmak için Jailbreak Yapmayı Unutmayın

Her ne kadar Jailbreaksiz WhatsApp seçeneğiniz bulunsa da iPhone cihazlara daha sonradan yüklenen Facebook, Skype, Line, Snapchat, Viber vs. gibi sosyal medya uygulamalarının mesajlarına ulaşabilmek için iPhone telefonunuza jailbreak işlemi yapmanız gerekmektedir.

Ücretsiz deneme imkanı ile iPhone takip programı ücretsiz seçeneğinizi denemenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca bir çok dilde 7/24 Müşteri Desteğini hatırlatır, ihtiyacınız ve sorularınız olduğunda mutlaka başvurmanızı öneririz.

Bir cevap yazın