iPhone İçin Takip Programı ile Başkalarının Telefonlarını İzleyin

iPhone takip programı sayesinde size yalan söylediğinden ya da aldattığından endişe ettiğiniz kişilerin telefonlarını izlemeye alın.

iPhone Takip Programı ile Neler izlenir?

Sevgilinizin sizi aldattığından mı şüpheleniyorsunuz? Çocuklarınızın kötü arkadaşlar ya da zararlı alışkanlıklar edindiğinden mi endişe ediyorsunuz? Çalışanlarınızın mesai saatinde işten kaytardığını mı düşünüyorsunuz? iPhone takip programı sayesinde size yalan söylediğinden ya da sizi aldattığından şüphelendiğiniz herkesin telefonunu takip altına alabilirsiniz. Takip etmek istediğiniz telefona kuracağınız casus yazılım vasıtasıyla;

 • SMS takibi, MMS görüntüleme

 • Telefona gelen aramaları görme

 • Telefon rehberi ve arama geçmişini görüntüleme

 • E-posta okuma

 • Fotoğraf ve videolara erişim

 • Whatsapp, Viber, Skype, Facebook messenger, LINE, Telegram, Snapchat, Hangouts gibi mesajlaşma ve görüntülü sohbet programlarında mesajları görüntüleme

 • Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya ağı hesaplarına girme, paylaşım ve yazışmaları görüntüleme

 • GPS izleme fonksiyonu ile telefon konum takibi

 • Takvim, ajanda ve notları görüntüleme

 • Telefonda yüklü uygulamaları görüntüleme

 • Ziyaret edilen internet siteleri ve web geçmişini görüntüleyebilirsiniz.

iPhone Takip Programı Ücretsiz Deneme Sürümü

Başkasının telefonunu izlemek için iPhone takip programını ücretsiz deneyebilirsiniz.

Programı kullanmaya başlamak için ilk adım olarak casus yazılımı takip etmek istediğiniz telefona yükleyin. Bu aşamadan sonra iPhone casus program, hedef telefonda sizin adınıza veri toplamaya başlayacaktır. Bunun ardından telefon casus programı toplanan verileri internet üzerinden sizin erişiminize açık olan kontrol paneline raporlayacaktır.

SMS takip programı ve WhatsApp takip programı olarak da kullanılan ve Facebook’ta başkasının mesajlarını okuma olanağı sağlayan casus yazılımın nasıl çalıştığını görmek için programın deneme sürümünü ücretsiz olarak yükleyip, derhal iPhone takip programının özelliklerini bizzat tecrübe edebilirsiniz.

Sıklıkla Sorulan Sorular

iPhone Casus Yazılımı Hangi Telefonlar ile Uyumlu?

– iPhone takip programını tüm iPhone modelleri ve ayrıca Andoid cihazlarda da kullanabilirsiniz. iPhone takip programını hem Jailbreak’siz telefonlarda hem de Jailbreak yapılmış iOS ve Andoid telefonlarda sorunsuz kullanabilirsiniz. Casus yazılım ile aynı zamanda tüm iPad modelleri ve Android tabletlerle de takip altına alınabilir.

Bu Programla Uzaktan Cihaz Kontrolü Mümkün mü?

– iPhone takip programı fiziksel olarak kurduğunuz hedef telefonu uzaktan kontrol etmenize imkan sağlar.

Kaybolan telefonumu iPhone takip programı ile bulabilir miyim?

– Çocuğunuz telefonunu sürekli kaybediyorsa bu program sizin için birebir. iPhone takip programı sayesinde izlemeye aldığınız telefonun yerini an be an harita üzerinden takip edebilir ve kaybettiğiniz telefonun yerini saptayabilirsiniz.

Takibe aldığım telefonun sahibi onu izlediğimi farkedebilir mi?

– iPhone takip programı arka planda gizli modda çalıştığı için takip ettiğiniz telefonun sahibinin bunu farketmesi mümkün değildir.

Bir cevap yazın