iPhone Telefonuna Uzaktan Erişim

iPhone takip etme programı ile neler yapabileceğinizi gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. Artık telefonu uzaktan izlemenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Burada, iPhone takip programı kullanarak telefonu uzaktan izlemek için ne yapmanız gerektiğini ve ayrıca telefon casus programı ile daha neler yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

iPhone Telefonuna Uzaktan Erişim

iPhone Takip Programı ile Uzaktan Erişim

mSpy gibi bir uzaktan izleme programı ile çok şanslısınız. mSpy yani sizin iPhone takip casusunuz yükleme sonrası kendiliğinden çalışır ve başka bir ayar yapmayı gerektirmeden tüm avantajları size sağlar. mSpy’ın Silme özelliği sayesinde, cihazınızdaki önemli ve gizli bilgileri silebilir ve kötü niyetli kimselerin bu bilgilere erişmesinin önüne geçebilirsiniz. Bunun yanında, mSpy’ın Kilitleme özelliği kullanılarak takip edilen bir telefonun kilitlenmesiyle cihaz nerede olursa olsun hassas bilgileriniz korunmuş olur.

iPhone Telefonuna Uzaktan Erişim

Numarayı Gir:

Jailbreaksiz iPhone Casus Yazılım Neyi Takip Eder

iPhone casus yazılıma sahip olabilmek için ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Şimdi, mSpy’ın sitesini ziyaret ederek ve abonelik planlarından sizin için en uygununu seçebilirsiniz. Plan seçimi ve ödeme işlemleri sonucunda iphone cihaz takibinizi sağlayacak casus yazılımın telefonunuza yüklenmesi için izlemeniz gereken adımlar ve yapmanız gereken işlemler e-posta adresinize gelecektir. Kısaca, ücretsiz deneme imkanınız olduğunu hatırlatır ve müşteri hizmetlerimizden iPhone takip etme programınızı nasıl alabileceğinizi ve size özel fırsatları öğrenebilirsiniz.

Ayrıca oku: Whatsapp Takip

mSpy’ın kullanıcı dostu Kontrol Paneli sayesinde, çocuklarınızı ve çalışanlarınızı izlemek oldukça basittir. Kişisel hesabınız sayesinde, tüm izlenen etkinliklere anında erişim imkanınız vardır. Uygunsuz web sitelerini veya uygulamaları engelleyebilir, cihazı uzaktan kilitleyebilir ve silebilir, kayıtları farklı biçimlerde dışa aktarabilir ve cihazın kullanımı hakkında kapsamlı raporlar alabilirsiniz. İnternet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan size ait Kontrol Panelinize erişebilir ve nerede olursanız olun bilgi sahibi olabilirsiniz.

iPhone Casus Program Hangi Telefonlar ile Uyumlu

iPhone uzaktan kontrol casus programınız, iOS: 6 – 8.4; 9 – 9.1 ve Android: 4+ işlemci özelliklerine sahip telefon ya da tabletler ile uyumludur.

Sadece iPhone telefon takip programı ile dilediğiniz her işi yapabileceksiniz. İstediğiniz kişinin hem telefonundaki tüm hareketleri takip edebilme ve hem de onun hakkında bir fikre sahip olma imkanını elde edeceksiniz. Ayrıca telefondaki tüm bilgilere de ulaşmış olacaksınız.

mSpy yazılımını izlemek istediğiniz telefona ya da tablete indirebilir ve bu casus programı başka birine ait telefonu uzaktan kontrol etmek için kurabilirsiniz. İndirme işlemini, mSpy sitesinde yer alan özenle hazırlanmış rehberler sayesinde basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Jailbreak Yapılmış Iphone Telefonunun Takip Avantajları Nelerdir

iPhone takip etme programı kullanarak jailbreak yapılmış iPhone telefonunu takip edebilmek için ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Bunun yanında, sahip olacağınız telefon casusu ile daha başka neler yapabileceğinizi merak etmiyor musunuz?

Jailbreak Nedir?

Hızla dijitalleşen günümüzde her yerde teknoloji hayat buluyor ve işlerimizi kolaylaştırarak imdadımıza koşuyor. İş dünyasında, okulda, evde ya da bir başka yerde en yakın arkadaşlarımız olan telefonlarımızın çok basit bir şekilde takip edilebileceğini biliyor musunuz? Önemli olan takip edecek kişinin kim olduğu çünkü o şanslı kişi, ücretsiz iPhone takip programı sayesinde siz olacaksınız. Aklınızdaki soruların cevabı burada. Onlara geçmeden önce temel bir kavram olan Jailbreak terimini kısaca açıklamak istiyorum.

Kullandığımız bazı cihazlar işletim sistemini dışa kapalı tutmaktadır. İşletim sistemine daha fazla erişim sağalayabilmek amacıyla bu kontrolü bir nebze kırma işlemine “Jailbreak” adı verilmiştir. Jailbreak işlemini gerçekleştirmenin bir amacı da işletim sistemine “root” erişim imkanı sağlamasıdır.

İzlenen iPhone cihazınıza mSpy’ı yüklemek için jailbreak işlemi zorunlu değil, bu sadece sizin tercihiniz. Şu an, mSpy hem jailbreak’li hem de jailbreak olmayan cihazlar için izleme yazılımı sunmaktadır. Cihazınıza jailbreak uygulamak istemiyorsanız, Jailbreak’siz mSpy’ı satın alabilirsiniz. Jailbreak’siz mSpy abonelikleri kısıtlı özellikler içerirken mSpy’ın tüm izleme özelliklerine erişmek için iOS cihazına jailbreak uygulaması yapılması gereklidir.

iPhone takip etme işlemi için yükleme sonrası kendiliğinden çalışan ve opsiyonel özelleştirmeler haricinde herhangi bir ayarlamaya gerek duymayan mSpy gibi bir telefon casus programı ile ne gibi avantajlar yakaladığınızı gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

IPhone Casus Yazılım Hangi Telefonlara Yüklenir

Casus telefon takip ve izleme yazılımımız, arama kaydı geçmişi, GPS konumu, takvim güncellemeleri, metin mesajları, e-postalar, web geçmişi ve daha birçok aktiviteyi takip edecek şekilde hedef cihazda çalışır! Peki hangi telefonlara yüklenir?

mSpy, aşağıdaki işletim sistemlerine sahip akıllı telefon ve tabletlerle uyumludur:

-Android için:

 • Android 4+

-iPhone için:

 • iOS 6 – 8.4; 9 – 9.1

iPhone takip yazılımı, takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna yüklendiğinde ve gereken basit ayarları yapıldığında satın aldığınız paketteki özellikleri çalışmaya başlar. Hedef telefonun uygun bir internet bağlantısına ihtiyacı vardır. Yazılım çalıştıktan sonra raporlama süresi dolunca bilgiler size gönderilir. Kontrol panelinizde hedef telefon ile ilgili her şeyi görme fırsatını yakalarsınız. Ne görmek istediğinize artık siz karar vereceksiniz.

IPhone Casus Program Ile Elde Ettikleriniz

Satın almayı tercih ettiğiniz iPhone casus programı sizin birçok avantaj elde etmenizi sağlayacak.

Tek başına WhatsApp casus programı ya da sms takip programı gibi her bir alt programın yaptığı her işi yapabileceğiniz iPhone casus yazılımımız istediğiniz telefon sahibinin hem tüm hareketlerini takip edebilme ve onun hakkında bir fikre sahip olma imkanını size sunacak hem de o telefondaki bilgilere ulaşmış olacaksınız. Elde edeceğiniz avantajlar bununla da sınırlı değil. Size sunulan hizmetler ve yapabilecekleriniz kısaca şu şekilde listelenmiştir.

 • Aramaları Yönetin
 • Metin mesajlarını takip edin
 • E-postaları okuyun
 • GPS Konumu Takip Edin
 • İnternet Kullanımını Takip Edin
 • Takvime ve Adres Defterine Ulaşın
 • Anlık Mesajları Okuyun
 • Uygulamaları ve Programları Kontrol Edin
 • Multimedya Dosyalarını Görüntüle
 • Uzaktan Kontrol

En kolay adıma geldik. Bundan sonra, yapmak istediğinizi belirleyerek mSpy’ın sitesini ziyaret edebilir ve sizin için uygun abonelik planlarından birini seçebilirsiniz. Ücretsiz denememiz olduğunu hatırlatıyor ve sizi müşteri hizmetlerimizi aramaya davet ediyoruz. Böylelikle iPhone takip yazılımımıza nasıl ulaşılabileceğinize dair sorularınızı sorabilir ve sizlere için hazırladığımız diğer fırsatları öğrenebilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status