iPhone WhatsApp Mesajlarını Bilgisayardan Okuma

iPhone WhatsApp iPhone WhatsApp casus uygulamalar ile WhatsApp yazışmaları takip edilebilir mi, edilebilirse nasıl, hangi iPhone takip programı işini layıkıyla yapabiliyor, bilgisayarıma bir program yüklemem gerekiyor mu merak ediyorsanız bütün sorularınızın cevabını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Karşıdaki iPhone’a WhatsApp takip etme programı yüklediğinizde o iPhone’daki bütün WhatsApp mesajları bilgisayarınızdan gireceğiniz kontrol panelinde gözükmeye başlayacak. Özellikle belirtelim, kolay kullanıma sahip hiçbir WhatsApp casus çalışmak için ekstradan bir programa ihtiyaç duymaz. Rastgele bir bilgisayarın internet tarayıcısını açarak kontrol panelinizi ziyaret etmeniz mesajları görmek için yeterli olacak.

Satın alma işleminden sonra kontrol panelinin ve bu kontrol panelinde size özel açılan hesabın bilgileri e-posta ile gönderilecek. Genelde iPhone WhatsApp takip programı tarafından toplanan veriler böyle bir hesap içerisinde muhafaza ediliyor.

iPhone WhatsApp Takip Etme Programı Seçmek

WhatsApp takip özelliklerine sahip bir iPhone takip programı seçerken WhatsApp dışında takip özelliklerini barındırmalı, ama sadece WhatsApp takibine ihtiyacınız varsa sırf diğer özellikler yüzünden cihazda jailbreak yapılmasını şart koşarak WhatsApp takibini zorlaştırmamalı.

Telefon Takip

Numarayı Gir:

Bulunabilen en kullanıcı dostu WhatsApp casus özelliklerinden birini sunan mSpy‘ı örnek olarak ele alabiliriz. iPhone’ların içerisinde yapılan her işlemi ve her uygulamayı takip edebilecek şunlar gibi bir sürü özellik sunuyor:

  • Arama Kayıtları ve Rehber Kişileri

  • Anında Mesajlaşma Uygulamaları (WhatsApp, Hangouts, Telegram, Tinder, Skype, Snapchat vd.)

  • Takvim, Notlar, Etkinlikler

  • SMS, E-postalar

  • SIM Değişikliği Uyarıları

  • Tuş Vuruşu Kaydediciler

  • Web Geçmişi

  • İnternet Sitesi, Numara ve Uygulama Engelleme

Doğal olarak böyle ileri seviye özelliklerin hepsinin çalışabilmesi için iPhone’a jailbreak yapılmalı. Ama mSpy’ı bir WhatsApp takip etme programı olarak kullanmak istiyorsanız, jailbreaksiz bir cihaza yükleyebilirsiniz. WhatsApp casus özelliği jailbreaksiz iPhone’ların sınırlı yetkileri içerisinde bile çalışacak ve size yüklediğiniz cihazdaki WhatsApp yazışmalarını kesintisiz ve eksiksiz şekilde ulaştıracak yeterliliğe sahip. Sadece WhatsApp değil arama kayıtları, Skype, Line ve iMessage gibi daha pek çok özelliği jailbreaksiz cihazlarda çalışıyor.

Aslında kullanmayacağınız ya da sizi ilgilendirmeyen özellikler için takip etmek istediğiniz iPhone’a jailbreak gibi yabancı olduğunuz, az bile olsa teknik bilgi gerektiren bir müdahalede bulunmak zorunda değilsiniz. Bunun yanı sıra tam bir iPhone takip programı kullanmanız gerekiyorsa, hedef telefona jailbreak yaparak mSpy sayesinde buna da sahip olabilirsiniz. Tercih tamamen size ait. Her iki durumda yazının başında anlattığımız gibi kontrol paneline giriş yaparak toplanan verilere ulaşabileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status