iSpyoo Review 2024

Uyumluluk:  iOS, AndroidiSpyoo

SKOR: 4.5 (963 puanlama)

Fiyat: $54.00

Dijital dünya o kadar hızlı ilerledi ki, hemen hemen yaptığımız her şey büyük ölçüde teknoloji tarafından dikte ediliyor. E-postalarınızı kontrol etmek gibi küçük ve basit işlerden uçak rezervasyonu yapmaya kadar her şey, günümüzde ve bugünün çağında akıllı cep telefonları üzerinden gerçekleştiriliyor.

Akıllı telefonlara olan bu bağımlılığımız, çocuklarımızın onlarla özel bir yakınlık kurmasına yol açtı. Birçoğu cihazlarının farklı özelliklerine hayatın gerçeklerinden çok daha fazla özen ve dikkat gösteriyor. İşte günümüzde ebeveynlerin çocuklarının akıllı telefonları üzerindeki aktivitelerine sürekli olarak göz kulak olma istediği de bundan kaynaklanıyor. Bunu yapmanın bir yolu, herhangi bir hedef telefona gizli bir biçimde yüklenebilecek olan casus uygulamalarını kullanmak olabilir.

Hemen Satın Alın

iSpyoo’yu Tanıtıyoruz

iSpyoo da bu uygulamalardan biri. Çocuğunuzun ya da çalışanınızın akıllı cep telefonu üzerindeki aktivitelerinin uzaktan takip etmenize izin veriyor ve sonra da topladığı bütün bilgilere online hesabınız üzerinden erişmenizi sağlıyor.

iSpyoo’nun sunduğu imkanlar:

iMessage üzerinden yollanan mesajları ve kısa mesajları takip edebilirsiniz. Ziyaret edilen bütün web sitelerine dair tarih ve saat de dahil olmak üzere tüm bilgilere erişim sağlar. Favori ve yer imi eklenen web sitelerini görüntüleyin. Viber ve Skype gibi uygulamalarla yapılan aramaları takip edin. WhatsApp ve Facebook mesajlarına erişim sağlar. Görüşmeleri gizlice dinleyebilirsiniz.

iSpyoo,uygulamanın işlevselliğini genişletmek için aynı zamanda hedef cihazı gizli bir dinleme aygıtına dönüştürmenize izin veriyor. Bu sayede etrafta olup bitenleri dinlemenize yardımcı olabiliyor. Tüm buınların yanı sıra, telefonun medya kütüphanesine erişim sağlıyor ve böylece bir fotoğrafın hangi tarihte ve saat kaçta çekilmiş olduğunu da görebiliyorsunuz.

iSpyoo’nun Karanlık Yüzü:

Bir dizi etkileyici özelliği olduğunu iddia etse de, uygulama beklentileri karşılamada yetersiz kalıyor. Bu durum, müşteriler tarafından uygulama hakkında bırakılan değerlendirmelerden de görülebiliyor. En sık karşılaşılan şikayet, kötü müşteri hizmetleri hakkındakiler. Birçok kullanıcı, uygulamanın ödemeli üyeliğinin hiçbir olumlu sonuç getirmediğinden ve uygulama özelliklerinin reklamı yapıldığı kadar iyi çalışmadığından yakınıyor.

iSpyoo’nun Zayıf Uyumluluğu:

iSpyoo, Windows Mobile, Blackberry ve Symbian’ı desteklemiyor ancak Android veApple ürünleriile uyumlu. Standart paket için $16.99, Premium paket için $19.99 ve Gold paket için de $22.99 ödeniyor. Her bir paket bir öncekinden daha fazla özellik içeriyor. Ayrıca uygulama bütün özelliklerini 48 saat boyunca ücretsiz olarak test etmenize de izin veriyor.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status