Kik Messenger İçin Telefon Takip Programı

Kik Messenger takip programı, gençler arasında oldukça popüler olan Kik Messenger’ı takip etmek amacıyla geliştirilmiş bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde başka telefonu takip etme imkanına kavuşursunuz.

Çocuğunuz da bir Kik Messenger kullanıcısı ise ve elinden telefonu düşürmüyorsa, yapmış olduğu tüm paylaşımları takip ederek hem çocuğunuzun güvenliğini sağlamış hem de paylaşımlarını denetiminiz altında tutmuş olursunuz. Çocuklarınıza yönelik oluşabilecek siber zorbalığın önüne geçebilir ve ailesel veya kişisel bilgilerinizin yanlış kişilerin eline geçmesini önleyebilirsiniz. Programı daha yakından tanıyalım.

mSpy Review

Kik Messenger Takip Programı İle Paylaşılan Bilgilere Ulaşın

Çocuk takip sistemine sahip olan telefon takip programı Kik Messenger üzerinden paylaşılan hangi bilgilere ulaşabiliyor, kısaca değinelim.

Mesajlar: Takip yazılımı Kik Messenger üzerinden alınan ve gönderilen tüm mesajları kayıt altına alır. Siz de bu mesajları uzaktan izleyerek denetiminiz altında tutabilirsiniz.

Fotoğraf ve Video: Kik Messenger vasıtasıyla paylaşılan fotoğraf ve video gibi medya içeriklerini takip edebilir ve uzaktan görüntüleyebilirsiniz. WhatsApp takip programı ile WhatsApp’ı nasıl takip edebiliyorsanız aynı şekilde Kik Messenger’ı da takip edebilirsiniz.

Hangi Telefonlarda Çalışır?

Çocuk takip sistemi açısından son derece gelişmiş olan yazılım, tüm popüler telefon modelleri ile uyumludur. Yine de emin olmak isterseniz takip edeceğiniz telefonun uyumluluğunu, mSpy’ın web sitesinde kontrol edebilirsiniz. Önemli olan telefonun işletim sistemidir. Bu konuda bazı hatırlatmalarda bulunalım.

Root ve Jailbreak Gerekli: Android casus yazılım Adroid 4 ve üzeri telefonlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Kik Messeger’ı takip edebilmek için Android cihaz önceden root edilmelidir. iPhone takip programı ise iOS 7 – 8.4; 9.0 – 9.1 sürümlerinde çok rahat çalışabilmektedir. Yine Kik Messenger için cihazın jailbreak yapılmış olması gereklidir. Yazılım, telefonun kök dizin dosyalarına erişim ihtiyacı duyar, bu da root ve jailbreak işlemi ile sağlanır.

mSpy Satın Alın

Kik Messenger Takip Uygulamasını Satın Alın

Çocuk koruma programı olan mSpy bu alanda uzman bir yazılımdır. Takip edebildiği mesajlaşma uygulamaları arasına yenileri eklenmektedir. Kick Messenger da bunlardan birisidir. Telefona sızma programı indirmek için saatlerce vakit kaybetmek yerine ya mSpy APK indirin ya da web sitesi üzerinden Şimdi Satın AL bağlantısını kullanarak mSpy’ı edinin ve hemen takibe başlayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status