Kocam Beni Aldatıyor Mu?

Kocanızın sizi aldattığından mı şüpheleniyorsunuz? Cep telefonundan yer tespiti yaparak gerçekten işte olup olmadığını kontrol etmek, cep telefonu takip ile görüşmeleri ve mesajlaşmaları hakkında birebir bilgi edinmek istemez miydiniz? Android – iPhone takip programı ile bunu yapabilecek güce ve fazlasına sahip olabilirsiniz.

mSpy Review

Takip programı alternatiflerinin arasından yapabileceğiniz en iyi tercih mSpy olacaktır. Çocukları ve çalışanları takip etmek için geliştirilen mSpy adlı bu cep yazılım sayesinde fark edilmeden kocanızın bütün telefon kullanımı izleyebilirsiniz:

  • Aramalar, metin mesajları, e-postalar ve kişi listesi

  • Popüler mesajlaşma uygulamalarının bütün içeriği; yani mSpy ile Facebook, Line, Viber, Hangouts… Whatsapp takip programı sahibi de olacaksınız

  • GPS konumları ile cep telefonundan yer tespiti

  • Fotoğraflar ve videolar

  • İnternet siteleri

  • Tuş vuruşları

ve daha fazlası… mSpy’ın sunduğu ve Android ile iPhone takip programı olarak çalışan özelliklerinin tamamını kendi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Cep Telefonu Takip Nasıl Yapılır?

mSpy’ın bütün özelliklerini kullanmak isterseniz takip edeceğiniz, yani yükleyeceğiniz iPhone’nin jailbreakli, Android’in rootlu olması gerekiyor. Telefonlar bu işlemler yapılmadan sınırlı yetkilerle satılırlar. Yükleyeceğiniz telefonda bu ayarlar bahsettiğimiz yöntemlerle açılmalıdır. Eğer telefonda yoksa kendiniz de ayarlayabilirsiniz. Ayrıca mSpy iPhone takip programı jailbreaksiz telefonlarda WhatsApp takip gibi temel özelliklerin dışındaki özelliklerini de çalıştırabilmektedir.

Kontrol panelinize girdikten sonra (giriş bilgileri e-posta ile ulaştırılacak) hangi programı yüklemek istediğiniz sorulacak. Bu tercihi yaptıktan sonra kuruluma başlayabilirsiniz.

Cep telefonu takip işlemine başlamak için programı indirmeli, indirdiğiniz dosyayı çalıştırmalı, gerekli izinleri vermeli ve ayarları yapmalısınız. Son olarak takip programı gizli mi, görünür mü olarak çalışacağını seçecek ve özel anahtarı girmeniz istenecek. Bunları yaptıktan sonra mSpy çalışmaya ve ilk olarak telefonda halihazırda bulunan bilgileri toplayıp kontrol paneline raporlayacak. Daha sonra yeni gelen bilgiler için beklemeye başlayacak. Toplanan her şeyi kontrol panelinizdeki kategorilendirilmiş bölümlerden görebileceksiniz. Örneğin konum bölümüne girdiğinizde harita üzerinden cep telefonundan yer tespiti yapabileceksiniz.

Yükleme işlemini size ön bilgi vermek için kısaca tanıttık; ama program seçiminizi yaptığınızda mSpy tarafından ihtiyaç duyabileceğiniz bütün bilgiyi ekran görüntüleriyle birlikte size sunacak. Elinize takip edeceğiniz telefonu aldıktan sonra rehberi takip ederek mSpy Android ve iPhone takip programı dakikalar içerisinde yüklenecektir. Ayrıca iCloud bilgilerine sahipseniz temel özelliklere sahip iPhone takip programı uzaktan da ayarlanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status