MaxxSpy İncelemesi 2024

SKOR: 4.5 (154 puanlama)maxxspy

Fiyat: $55.00

Çocuklarınız başlarını akıllı telefonlarından kaldıramadıkları ve bu cihazların yol açabileceği tehlikelerin farkında olmadıkları için sürekli olarak başlarını derde sokacaklarından endişelendiğiniz bir hayat sürmek hiç de kolay olmasa gerek. Aynı şeyi, hayat arkadaşlarının sadakati konusunda şüpheleri olan insanlar için de söyleyebiliriz.

Neyse ki, artık bütün endişeleri ortadan kaldıracak bir uygulama var elimizde. MaxxSpy,cep telefonlarıyla oynarken çocuklarınıza ya da eşinize daha iyi göz kulak olabilmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir mobil takip aplikasyonu. Bazıları mobil casusluğu uygunsuz ve müdahaleci olarak görülebilir ancak bazen bu çocuklarınızın güvende olduğundan ve partnerinize dair taşıdığınız kuşkuların yersiz olduğundan emin olmanın tek yoludur.

Hemen Satın Alın

MaxxSpy – Bir ‘Lütuf’

MaxxSpy kendini sürekli olarak yalan söylenen ya da aldatılan insanlar için bir lütuf olarak tanıtıyor. Uygulama, kullanıcılarına hakkında daha fazla bilgi edinmek istedikleri kişiyi takip etmek için ihtiyaç duyabilecekleri bütün temel özellikleri sunuyor.

Günümüzde akıllı telefonlar artık en çok kısa mesajlaşma için kullanılıyor. MaxxSpy, kendi güvenli online hesabınız üzerinden telefonun mesajlarına eksiksiz olarak erişmenizi sağlıyor. Aynı zamanda arama kayıtlarını ve e-postaları kontrol etmenize izin veriyor. Eğer sevgilinizden ya da eşinizden şüphe duyuyorsanız, GPS takip özelliğini açabilirsiniz ve partnerinizin tam olarak nereye gittiğini öğrenebilirsiniz.

Ebeveynler Bayram Etsin!

Bir ebeveyn olarak, çocuğunuzun yanlış insanlarla arkadaşlık etmesinden endişe edebilirsiniz. Bu uygulama telefonun çevresinde olanları kaydetmenizi sağlayarak size bu konuda da yardımcı oluyor.

Ebeveynler, çocuklarının ziyaret etmesi için uygun olmadığını düşündükleri belli siteleri engelleyebiliyor. Bazen çocuklar, bazı uygulamaları kullanarak fotoğraflarını anında paylaşabildiklerini öğrediklerinde kendilerini bu işe biraz fazla kaptırabiliyor ve daha sonra pişman olabilecekleri şeyler paylaşabiliyor. Ebeveynler bunları da takip edebiliyor çünkü MaxxSpy onlara telefonun galerisinde neler varsa görüntülemek için izin veriyor.

Yüksek Skorlar ve Çok Yönlü Planlar

Uygulama çeşitli web sitelerinden yüksek skorlar almış ve bu da güvenilirliğine kanıt oluşturuyor. 1, 3, 6 ve 12 aylık olmak üzere dört ayrı planı var. Bunların fiyatları sırasıyla $25.99, $49.99, $79.99, ve $119.99. Uygulamanın işlevlerini eksiksiz olarak kullanmanıza izin veren 12 saatlik ücretsiz bir deneme süresi sunuluyor. Ayrıca 7/24 müşteri desteği veriliyor ve para iadesi garantisi de bulunuyor.

Bu uygulamanın en büyük dezavantajı, yalnızca Android telefonları desteklemesi. O yüzden Android’e sadık kalan insanlar yüzdesi içinde yer alıyorsanız, çocuklarınızın internette güvende olmasını sağlayan ve eşinizin gerçekten de göründüğü gibi biri olduğunu güvence altına alan bu uygulama tercihiniz olabilir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status