Mesaj Kayıtlarına Nasıl Ulaşırım?

Eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim diye sormayı bırakıp bir an önce harekete geçmek istiyorsanız WhatsApp mesajlarını bilgisayardan okuma gibi gelişmiş özelliklere sahip bir casus yazılım kullanmanız bütün sorunlarınızı çözecektir. Yazımızda sizler için başkasının telefonuna girmek için bulunabilecek en kolay casus yazılımlardan birini tanıtacak, iPhone ve Android cihazlarda nasıl çalıştırabileceğiniz konusunda yardımcı olacağız.

mSpy Review

İhtiyacınız başkasının WhatsApp konuşmaları görme veya Facebook, Hangouts, iMessage, Viber gibi başka bir sohbet uygulamasını takip etme olabilir. Belki metin mesajlarını ve e-postaları da takip etmek hoş olurdu diyebilirsiniz. mSpy istediğinizin bile fazlasını size çok uygun fiyatla sunuyor:

  • WhatsApp mesajları okumaWhatsApp eski mesajlar, silinen mesajlar ve yeni mesajlar dahil

  • Popüler anında mesajlaşma uygulamalarının tamamını izleme

  • SMS ve e-posta takibi

  • Paylaşılan ve telefonda depolanan fotoğraflara, videolara ulaşma

  • Arama takibi

  • Rehber görüntüleme

  • Konum takibi, keylogger ve internet sitesi takibi

  • Uzaktan engelleme özellikleri

Telefon Casus

Numarayı Gir:

Yıllık satın alımlarda bütün özelliklerin bulunduğu premium paket aylık 50 TL’ye, temel özelliklerin bulunduğu standart paketse 25 TL’ye geliyor. Hangi özelliklerin hangi pakette bulunduğunu mSpy’ın satın alma sayfasında bulabilirsiniz.

mSpy ile Başkasının Telefonuna Girmek

mSpy’ı mesajlarını ve diğer yaptıklarını takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna yükledikten sonra yapılan her şeyi online kontrol paneli üzerinden izleyebileceksiniz. Örneğin başkasının WhatsApp konuşmalarını görme için kontrol panelinden WhatsApp bölümüne girmeniz yetecek.

Yükleme işlemine başlamak için e-postayla bilgileri ulaştırılacak online kontrol paneline giriş yapmalısınız. Burada jailbreakli ve jailbreaksiz iPhonelerle rootlu Androidler için üç farklı seçenek çıkacak. Yükleyeceğiniz telefonun durumuna göre bunlardan birini seçmelisiniz. Telefonda jailbreak veya root yapıldıysa, yani yönetici izinleri açıldıysa bütün özellikleri kullanabilirsiniz. Elbette bu işlemi siz de telefona yapabilirsiniz. Yoksa daha az özellikle yetinmek zorunda kalacaksınız. Bu özelliklerin listesini yine mSpy’ın sitesinden öğrenebilirsiniz.

mSpy Satın Alın

Seçiminizi yaptıktan sonra kuruluma başlamış olacaksınız. Kurulum sırasında size yardımcı olmak için yapmanız gerekenlerin ayrı ayrı anlatıldığı, ekran görüntüleriyle desteklenmiş bir rehber hazırlanmış. İhtiyacınız olacak bütün bilgi burada. Ayrıca ilk kurulum için ücretsiz yardım alabilir, mAssistance hizmetini satın aldıysanız root ve jailbreak dahil her şeyin mSpy destek ekibi tarafından yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Başkasının telefonuna girmek için atlatmanız gereken kurulum adımlarını gerekiyorsa root veya jailbreak yapmak, uygulamayı telefona indirmek, çıkabilecek ekranlardaki gerekli izinleri vermek ve mSpy ürün kodunu uygulamaya girerek kontrol paneliyle entegre etmek olarak özetleyebiliriz.

Bir cevap yazın