Mesaj Takip Programı Ücretsiz

Diğer sektörlerde durum farklı olsa da anında mesajlaşma ve SMS takip hizmetini ücretsiz olarak kullanabilmeniz mümkün değil.

Tabii çoğu güvenilir mesaj okuma programı kısa süreliğine ücretsiz denenebilir ama hiçbirinin tam anlamıyla ücretsiz olmayacağını bilmelisiniz.

mSpy Review

Ücretsiz bir mesaj takip programı aramakta ısrar ederseniz kendinizi birçok internet sitesinden eli boş dönmeye hazırlamalısınız. Kendinizin de çok geçmeden fark edeceği gibi karşılaşacağınız çoğu anında mesajlaşma ve SMS takip programı ücretsiz gibi lanse edilecek ama aslında ücretli bir programın deneme sürümü çıkacak. Eğer gerekli ibareler düzgün bir şekilde siteye koyulmadıysa da durumdan ancak çok geç olduğunda haberdar olabileceksiniz. Hele sizden fahiş bir fiyat istenirse durum iyice içinden çıkılmaz bir hal alacak.

Bir anlık dikkatsizlikle ya da mesaj takip programı tarafından yapılmış ufak bir üçkağıtla düştüğünüz bu tuzağın başınıza gelebilecek en iyi ihtimal olduğunu söylemeliyiz. Çalışmayan ya da sizden çalışmaya devam etmek için ücret isteyen programlar size ya da takip etmek istediğiniz kişiye zarar vermeyecektir. Ama aynı şeyi hırsızlık için geliştirilmiş ya da içerisinde ciddi güvenlik açıkları bulunan programlar için söylemek mümkün değil. Bir mesaj okuma programı normal olarak çok geniş izinlerle çalışacağı için kötü niyetli kişiler kimseye fark ettirmeden kredi kartı ve banka hesap bilgileri gibi kritik verileri çalabilirler.

Güvenilir ve Uygun Fiyatlı Bir Program

Hem SMS takip programı hem de diğer takip özelliklerine sahip profesyonel bir casus yazılım olan mSpy’ın gayet uygun fiyatlı paketlerinden birini satın almanızı tavsiye ediyoruz. Makul bir ödeme yaparak Android ve iPhone’larda sorunsuz çalışan, kullanımı kolay ve telefondaki her veriye ulaşabilmenizi sağlayan bir casus yazılıma sahip olacaksınız. Bütün veriler 256 bit ile şifrelenerek korunacak. Üstelik ücretsiz denemeden yararlanmanız ve para iadesi almanız da mümkün.

Bir mesaj okuma programı olarak SMS takip için sunduğu özelliklere ek şunlar gibi başka özellikleri de bulunuyor:

  • WhatsApp, Hangouts, Viber, Skype, Line, Facebook ve benzeri mesajlaşma uygulamalarını takip etme (mesajların içeriği, görüşmedeki kişiler ve paylaşımlar)

  • SMS takibi

  • E-posta takibi

  • Arama takibi

  • Fotoğraf ve video takibi

  • GPS takibi

  • İnternet tarayıcı takibi

  • Tuş vuruşlarını kaydetme

mSpy Satın Alın

Bunlar mSpy’ın özelliklerinin genel hatları. Sağladığı hizmetleri ve fiyatları mSpy’ın sitesinden detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın