Mobil İzleme Programı Nasıl Bir Avantaj Sağlar?

Mobil izleme programı cep telefonu izleme amacıyla geliştirilmiş programlardır. Bu programlar ile takip mobil bir şekilde internet vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Günümüz teknolojisinin ailelere ve şirketlere bir hediyesidir. Ailelerin çocuklarını denetimleri altında tutmalarını kolaylaştırır. Şirket yöneticilerine ise çalışanları daha sağlıklı bir şekilde takip etme imkanı sunar. Programın neler yapabildiğine, sağladığı kolaylıklara bakalım.

Mobil İzleme İşi Kolay Halledilir

Mobil izleme kolaylıkla yapılabilmektedir. iOS işletim sistemine sahip bir telefon için iPhone takip etme programı eğer cihaz bir Android işletim sistemine sahipse Android takip programı tercih edilmelidir. Yükleme esnasında kurulum sihirbazı size yardımcı olacaktır. Ayrıca teknik destek de alabilirsiniz. Daha sonra ise takibe rahatlıkla başlayabilir, kullanıcı panelinizde istediklerinizi görüntüleyebilirsiniz.

mSpy Review

Telefon Casus Programı İle Her Şey Takip Edilir

Mobil izleme ile başkasının cep telefonuna gelen mesajları görme imkanı sunan bir SMS takip programına da sahip olacaksınız. Yalnızca mesajları takip etmekle kalmayacak, tüm çağrıları, rehberi, takvimi, notları, e-postaları, konum bilgisini, web tarayıcı geçmişini, cihazdaki multimedya dosyalarını, sosyal ağ paylaşımlarını, anlık mesajlaşma uygulamalarındaki yazışmaları ve daha fazlasını izleyebileceksiniz. Detaylı bilgiyi yazılımın web sitesinden öğrenebilirsiniz. Tüm bunları yaparken yazılım uygulamalar arasında gözükür mü?

Telefon Takip Programı Kendisini Gizler

Telefon casus programı sizin özel ajanınız gibidir. Cep telefonu casus yazılım yüklendiği telefonda kendini gizleme özelliğine sahiptir. Bu sayede uygulamalar arasında gözükmeden takibe devam eder. Görünmediği için de kolaylıkla kaldırılamaz. Program kurulum sırasında size uygulama simgesinin gizlenip gizlenmemesi konusunda seçenek sunar. Ayrıca uygulamanın ebeveyn denetimi için geliştirilen daha az takip özelliği sunan mLite sürümünde simge gizlenmez.

mSpy Satın Alın

Size Uygun Olan İzleme Süresini Seçin

Telefon casus programı ile hedef telefonda yapılan işlemleri dilediğinizce takip edebilirsiniz. Takip programları arasında sayılı bir yere sahip mSpy’ı ister web sitesinden indirip isterseniz mSpy APK ile kurabilirsiniz. mSpy’ın sunmuş olduğu Standart ve Premium abonelik paketlerinden birini seçebilirsiniz. Bu paketlerden birisine abone olurken abonelik sürenizi de belirleyebilirsiniz. Bir aylık, üç aylık ya da on iki aylık sürelerde sunulan aboneliklerden birini tercih edebilirsiniz. Uzun süreli takip seçeneklerini seçmeniz bütçeniz açısından faydalı olacaktır. Uzun süreli aboneliklerde cazip fiyat teklifleri sunulmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status