Mobile Spy İncelemesi 2024

Uyumluluk: iOS, Androidmobile-spy-review

SKOR: 4.5 (1643 puanlama)

Fiyat: $55.00

Akıllı cep telefonları ve internetin yükselişi, çoğu çocuğun daha küçük yaştan itibaren temel olarak eğlence ve daha sonra da iletişim amaçlarıyla bu teknolojilere bağlı olmasına yol açtı. Bu durum, söz konusu açık iletişim kanallarının beraberinde getirdiği tüm tehlikelerin farkında olan birçok ebeveyn için büyük bir endişe kaynağı oluşturuyor.

Günümüzde ebeveynlere ve iş verenlere sırasıyla çocuklarını ve çalışanlarını takip etmenin yollarını sunmayı amaçlayan bir sürü uygulama mevcut olsa da, çoğu üretici laptop’ların ve masaüstü bilgisayarların da internete özgürce erişim sağlayan kanallardan biri olduğu gerçeğine odaklanmıyor.

Mobile Spy ve SnipperSpy – Ölümcül İkili

Mobile Spy casus uygulama pazarındaki en ünlü isimlerden biri. Aralarında arama takibinin yanı sıra SMS konuşmalarına eksizsiz erişimin de bulunduğu bir sürü temel takip özelliklerini beraberinde getiriyor. Aynı zamanda medya dosyaları, e-postalar ve kontak kişileri gibi telefonun diğer verimlilik alanlarını takip etmenize de izin veriyor. Uygulamanın özgün bir özelliği de telefondan silinmiş olan bilgileri de size sunabilmesi.

Canlı takip ve telefonun uzaktan kontrol edilmesi gibi başka rakiplerde de bulabileceğiniz diğer bütün özellikler oldukça sıradan kalıyor ancak yine de çoğu üreticinin aklına gelmeyen bir özellik bulunuyor. Mobile Spy size adı SnipperSpy olan kendi yazılımının ücretsiz bir kopyasını veriyor. Bu yazılım size bilgisayarları da takip etme imkanı sunuyor. Fakat bu fırsat, yalnızca Mobile Spy’ın tam zamanlı versiyonunu satın aldığınızda veriliyor.

Ayrıca kaygılı ebeveynler uygunsuz bulmaları durumunda çocuklarının akıllı telefonunda yüklü olan bazı uygulamaları uzaktan silebiliyor.

Mobile Spy’da Destek Gerçek Olamayacak Kadar İyi

Bu uygulama müşterilerine inanılmaz kapsamlı destek opsiyonları sunuyor. Bunlar arasında hafatlaık olarak güncellenen bir blog, yeni ürünler hakkında düzenli güncellemeler ve ABD merkezli müşteriler için Canlı Sohbet ve telefon desteği bulunuyor.

Daha Az Uyumluluk Opsiyonu

Uygulama Apple ve Android ürünleriyle tamamen uyumlu olsa da, Windows Mobile ve Symbian OS için sunduğu özellikler sınırlı. Bir başka dezavantajı ise e-posta kaydı almanın yalnızca Blackbery ve Apple telefonlarla düzgün çalışması.

Satın Alın

Eğer bir Apple ya da Android telefonunuz varsa, o zaman Mobile Spy sizin uygulama tercihiniz olabilir. Fiyatları 3, 6 ya da 9 aylık için sırasıyla $49.97, $69.97 ya da $99.97 olarak değişiyor. Ancak bu iki telefonun dışında başka bir platform üzerinde işleyen bir telefon kullanıyorsanız, o zaman bütün özellikleri eksiksiz bir biçimde kullanabilmek için başka yerlere bakmanız gerekebilir.

4 Comments

 1. sami Reply

  ben samsung galaxy 7 telefonu dinlemek ve mesajlarina bak,akistiyorum whatsapp ve arama kaydi konusmalar icinde kendi telefonum ios bana uygunmu ve nasil calisiyor .kendim almanyada calisiyorum kiredi karti ile oluyormu

  1. owner Post author Reply

   uygun, resmi sayfaya geçerek size uygun paketi satın alın, satınalma işleminden sonra e-mail adresinize posta gelecek. Talimatları takip edin.

 2. joseph62 Reply

  huawei y9 telefona yuklenırse whatsapp facebook messengerve sms ve epostaları takıp etmek mumkunmu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status