MobiStealth İncelemesi 2023

SKOR: 4.5 (2341 puanlama)Mobistealth

Fiyat: $67.00

Çalışanların şirketlerinde yakalanmadan dolandırıcılık yapmak için kullanabileceği pek çok yoldan biri bireysel cihazlarını kullanmak olacaktır. KCG (Kendi Cihazını Getir) gibi şirket politikaları, çalışanların şirket cihazlarında bulunan kısıtlamaları baypas etmesine izin veriyor ve en nihayetinde dolandırıcılığın yolunu açıyor.

Bu tehdidin üstesinden gelmek içinse casusluk ve takip uygulamaları kullanılıyor. Bu uygulamalar kaygılı iş verenlerin çalışanlarının kişisel akıllı telefonları ve bilgisayarları üzerindeki aktivitelerini gizlice takip etmesine yardımcı oluyor. Bu uygulamalardan biri olan MobiStealth, üstü kapalı çalışmaya ve gizli kalmaya özellikle önem veriyor.

Hemen Satın Alın

Gizlilik ve Daha Fazlası

Bu uygulama, tamamen gizli olarak çalışmasının yanında, iş verenlerin şirketleri içinden birinin kendilerine karşı bir sahtekarlık planlayıp planlamadığını öğrenmek için yardımcı olması için kullanabileceği geniş bir yelpazede casusluk özellikleri sunuyor.

Cep telefonu mesajlarını ve arama kayıtlarını takip edecek ve çalışanların bir rakiple işbirliği içinde olup olmadığını öğrenmesine yardımcı olacak. E-posta ve anında mesajlaşmaların izlenmesi de aynı şekilde bu amaca hizmet ediyor. Eğer çalışanlarınız bir sürü mola alıyorsa, o zaman bu uygulamayı telefonu bir mikrofona çevirmenin yanı sıra çalışanınızın konumunu belirlemek için de kullanabilirsiniz. Çalışanlarınızın özel verileri çaldığından korkuyorsanız, MobiStealth cihazı uzaktan tamamen temizlemenize de izin veriyor.

Temel Ama Sadece Temel Özellikler

Uygulamanın oldukça istikrarlı ve güvenilir olduğunu gördük ancak sunduğu özellikler oldukça sınırlı. Yazılım yalnızca diğer uygulamalarda da yaygın olarak bulunan özellikleri sağlıyor. Ancak belki de bu uygulamayı istikrarlı kılan şey de bu kısıtlı özellikler listesi olabilir.

Fiyatlandırmada Benzersiz

MobiStealth’in diğer uygulamaların önüne geçmesini sağlayan özelliği nasıl fiyatlandırıldığı. Eğer Android ile çalışıyorsanız, uygulamaya iki haftalığına $19.99 ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu fırsat, birinden ya da bir şeyden emin olmak için böyle bir casus uygulamayı yalnızca kısa bir süre kullanmak isteyen insanlara çekici gelebilir. iPhone Pro versiyonun fiyatı $79.99 ve 3 aylık bir süre için kullanılabiliyor.

MobiStealth, 30 günlük iade politikası olan çok güvenilir bir uygulama. Android telefonları, jailbreak yapılmış iPhone’ların yanı sıra Blackberry’leri ve Symbian telefonları da destekliyor. Çalışanlarınızdan birinin arkanızdan iş çevirip çevirmediğinden emin olmak için ihtiyacınız olan tek şey temel özelliklerse o zaman gönül rahatlığıyla bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status