mSpy Android Casus Yazılım Google Play’de

Casus yazılım önde gelen isimlerinden mSpy bir yenilikle daha karşımıza çıkıyor. mSpy Android casus yazılım, mSpy Lite ile Google Play‘de boy göstermeye başladı. Birçok temel özelliği sunmasının yanı sıra olabilecek en kolay şekilde yüklenmesiyle ve uygun fiyatıyla çocuklarını güvende tutmak isteyen ebeveynlerin bir numaralı yardımcısı olmaya aday.

mSpy Review

Google Play’den indirebileceğiniz mSpy Lite’ın sunduğu özellikler şunlar:

  • Arama Takibi

  • Anlık SMS Takibi

  • Rehber Kayıtlarını Görüntüleme

  • Anlık GPS ile Konum Takibi

  • Coğrafi Çevreleme

  • Yüklenmiş Uygulama Takibi

mspy-lite

Gördüğünüz gibi mSpy Lite takip işlemi için gereken bütün temel özelliklere sahip. Gelen ve giden bütün aramaları detaylarıyla öğrenebilir, SMS’leri okuyabilirsiniz. Rehber kayıtları sayesinde iletişime geçme ihtimali olan kişileri görebilirsiniz. GPS ile yapacağınız konum takibi ister an be an, ister geriye dönük olarak size telefonun bulunduğu yerleri ulaştıracak. Coğrafi çevreleme özelliği sayesinde ayarladığınız konumlardan çıkıldığında ve bu konumlara girildiğinde bildirim alabileceksiniz. Yüklenmiş uygulama bilgileriyse zararlı olabilecek veya tasvip etmediğiniz uygulamaların çalışmadığından emin olmanızı sağlayacak.

mSpy Lite Hakkında

mSpy sektörün öncü ve büyük isimlerinden. Her zaman yeni özellikleri bünyesine katarak ve çıkan bütün Android / iOS sürümlerine uyumluluk sunarak kendini geliştirmeye devam ediyor. Bunu da her yaştan, teknolojik bilgiye sahip olmayan kişilere bile ulaştırmayı hedefleyerek yapıyor. mSpy Lite bu vizyonun bir ürünü. İlerleyen günlerdeyse App Store’dan iOS’lar için bir mSpy sürümünü görebileceğiz.

mSpy Lite, mSpy’ın yıllardır sunduğu iOS (jailbreakli/jailbreaksiz) Android casus yazılım sürümünün aksine daha çok yeni. Hâlâ aktif olarak geliştirilmeye ve hızlı bir şekilde özellikler eklenmeye devam ediyor. Ama yukarıda saydığımız özellikler temel takip işlemi için fazlasıyla yeterli olacaktır.

Google Play’in uygulama şartları yüzünden mSpy Lite’ın diğer sürümlerin aksine %100 fark edilmeden çalışamıyor. Uygulama görünür bir ikon bırakırken yüklü uygulamalar arasında bulunabiliyor.

mSpy Lite’ı Google Play’den İndirmek

mSpy Lite’ı indirmek için Google Play sayfasını ziyaret etmelisiniz. Bunu mobil cihazınızdan Google Play uygulaması ile yapabileceğiniz gibi yüklemek istediğiniz cihazın Google hesabı açıkken internet tarayıcısından da yapabilirsiniz. Ama ayarları yapmak için telefonu mecburen elinize almanız gerekecek.

mSpy Satın Alın

mSpy Lite’ı hem takip edeceğiniz çocuğunuzun telefonuna hem de kendi telefonuna indirmelisiniz. Uygulamayı çalıştırdığınızda takip edilecek cihazla takip edecek cihazı eşleştirmek için gerekli yardımı bulabileceksiniz.

Bir cevap yazın