mSpy Review 2020

Uyumluluk: iOS, Android 
SKOR: 5 (8864 puanlama)
Fiyat: 26.00 TL

mSpy Cep telefon takibi, bunu çocuklarını ve çalışanlarını izlemek için müthiş bir yöntem olarak gören ebeveynler ve iş sahipleri arasında gitgide daha popüler bir hale geliyor.

Hemen Deneyin

En gelişmiş mobil takip özellikleriyle iftihar eden yazılımıyla, mSpy önde gelen akıllı telefon takibi uygulamalarından biridir.

MSPY: CEP TELEFON TAKİP YAZILIMI

mspy özellikleri

 • Arama Kayıtları: Takip altına aldığınız telefonda kimin ne sıklıkta arandığını kontrol etmenizi sağlayarak bütün arama geçmişini görüntülemenize izin veriyor.
 • Gelen Arama Kısıtlaması: Herhangi bir numaradan gelen aramaları engelliyor.
 • SMS Takibi: Takip altına alınan kullanıcının gönderdiği ya da aldığı bütün kısa mesajları izliyor.
 • GPS Konum Takibi: Hedef kişinin hareketlerini gerçek zamanlı GPS konum takibi ve kişinin kullandığı rotayı gösteren pratik bir haritayla izliyor.
 • Tuş Kaydedici: Kullanıcının mobil cihazı üzerinde yazdığı her şeyi okumanıza imkan sağlıyor.
 • Takvim: Planlanan toplantılar ve hatırlatma notları dahil, tüm takvim etkinliklerini takip ediyor.
 • E-mail: Ek dosyalar dahil olmak üzere alınan ve gönderilen tüm e-maillerin içeriğini takibe alıyor.
 • İnternet Tarama Geçmişi: Web sitelerdeki yer imleri de dahil olmak üzere kullanıcının internet geçmişini kontrol edebilirsiniz.
 • Anında Mesaşlaşmalar:  Skype, WhatsApp takip, iMessage, Viber, Snapchat ve Facebook gibi sohbet uygulamalarından içeriği görüntüleyebilirsiniz.
 • Uygulama Engelleme: Takip edilen cihaza yüklenen tüm uygulamaların listesini görebilir ve uygun olmadığına karar verdiğiniz uygulamaları engelleyebilirsiniz.
 • Kontaklar: Kullanıcının cihazındaki kayıtlı kişiler listesini görüntüleyerek kiminle görüşmeler yapıldığını öğrenin.
 • Uzaktan Kontrol: Uzaktan cihazınızdaki bütün bilgileri silebilirsiniz ya da telefonun çalınması veya başkalarının eline geçmesi durumunda cihazı engelleyebilirsiniz.
 • Uyumluluk: mSpy, Android, iPhone gibi bütün büyük işletim sistemlerini destekler.

Ücretsiz Deneme ile Başlayın

Kimler mSpy’dan Yararlanabilir?

Ebeveynler: Bu ürün, henüz reşit olmamış çocukların nerede olduğunu ve mobil aktivitelerini takip etmek için muhteşem bir ebeveyn kontrolü olarak hizmet veriyor.

İş sahipleri: İş verenler, iş saatleri sırasında kurumsal verilerin güvenliğini sağlamak ve çalışan verimliliğini izlemek için bu takp uygulamasını kullanabilir.

Çapraz Platform Uyumluluğu

mSpy önde gelen akıllı telefon markları ve işletim sistemleri dahil olmak üzere kapsamlı bir dizi platform üzerinde çalışabiliyor. Burada mSpy yazılımı ile uyumlu olan bir dizi işletim sistemi listesini bulabilirsiniz: iOS (iPhone, iPad), Android (Samsung, HTC, LG, Lenovo vs.), Windows, Mac OS.

uyumluluk Android mspy

 

Fiyatlandırma

mspy fiyatları

Hem bir akıllı telefonu hem de bilgisayarı takip etmek istiyorsanız, o zaman mSpy takip paketini satın alarak tasarruf edebilirsiniz.

Müşteri Desteği

mSpy, müşterinin yazılımı kullanırken karşılaşabileceği tüm sorunlar için teknik destek sunuyor. Deneyimli temsilcilere 7 gün, 24 saat ulaşabilirsiniz.

Müşteri Desteğine ulaşmanın üç yolu var: [email protected] adresi üzerinden e-mail yoluyla. 24 saat içinde hızlı bir geri dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz. mSpy’ın ücretsiz telefon numarasını arayabilirsiniz. Ve Canlı Sohbet Desteği aracılığıyla İnternet üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Kurma Süreci

Ürünü satın aldıktan hemen sonra, yazılımı indirmek ve kurmak için gerekli bilgileri içeren bir e-mail alacaksınız. Bu e-mailde Kontrol Paneli üzerinden takip datasına erişmenizi sağlayacak size özel bir Kullanıcı Adı ve Şifre olacak. Uygulamayı kullanıcının cihazına indirmek için cihaza fiziksel olarak erişebilmeniz gerekiyor. Böylece takip datası kontrol paneline kaydedilebilir.

Takip edilecek ROOTSUZ AndroidTakip edilecek ROOTLU Android
SMS, MMS Rootsuz özellikler dahil
Arama kaydı (dinleme değil) WhatsApp mesajları
GPS konumu Facebook mesajları
Tarama geçmişi İnstagram
Kişi rehberi Snapchat
Yüklenen uygulamalar Viber
Çoklu ortam (foto, video) Hangouts
Keylogger (tuş vuruşu kaydedici) Line
Arama engelleme E-posta
Anahtar kelime uyarısı Tinder
Takip edilecek JAİLBREAKSİZ iPhoneTakip edilecek JAİLBREAKLİ iPhone
WhatsApp Jailbreaksiz özellikler dahil
SMS Anlık mesajlaşma uygulamaları (rootlu Android bakın)
Arama kaydı (dinleme değil) Facebook
Tarama geçmişi GPS
Yüklenen uygulamalar Çoklu ortam
Wi-Fi ağları E-posta
Kişi rehberi Geo-fencing (alan belirleme)

mSpy’ın Avantajları

Paranızın karşılığını alırsınız. En gelişmiş mobil telefon takip teknolojisini kullanıyor. Teknoloji meraklı olmayanların bile rahatlıkla kullanabileceği, kullanıcı dostu bir uygulamadır. Şirket müşteriye ait olan hiçbir datayı kayıt altına almadığı, saklamadığı, aktarmadığı ve yenidden satmadığı için bilgi güvenliği garantisi sunuluyor. Tüm aktivite kayıtları şifrelidir, bu da izinsiz girişlerin yapılmamasını garantiler. Takip fark edilmez ve kullanıcının cihazına müdahale etmez.

%15 İndirim Kazanın

 1. mSpy’ı satın alın.
 2. Yükleyin ve kurun.
 3. Takibe başlayın.

66 thoughts on mSpy Review 2020

 • Eses

  Program ı kendi telefonuma mı indirecem

  Reply
  • owner Post author

   Hayır, takip etmek istediğiniz telefona. Kendi telefonunuzdan, tabletten ya da pc den bilgileri takip edeceksiniz.

   Reply
 • Eren irem

  Karşı taraf cihaza yükledikten sonra kendi cihazimizdan nasıl takip edeceğiz

  Reply
  • owner Post author

   Programı satınaldıktan sonra e-posta ile kullanıcı ismi ve şifresi gelecek. Programın sitesindeki giriş alanına tıklayıp bu bilgileri gireceksiniz. Takibi de kullanıcı panelinden yapacaksınız. Bu siteye ister bilgisayar ister tablet ister telefondan giriş yapabilirsiniz.

   Reply
 • Bahadır

  Karşı telefona fiziksel erişim olmadan icloud şifresiyle yükleme yapılabiliyormu?

  Reply
  • owner Post author

   Evet, iCloud kullanıcı ID ve şifresini girmeniz gerekecek. Hedef cihazınız iPhone veya iPad ise

   ve hedef cihazınızın iCloud giriş bilgilerini kullanarak daha az izleme özelliğine sahip Jailbreak’siz mSpy’ı seçmeniz durumunda mSpy uzaktan yüklenebilir. Düzenli olarak (24 saatte bir) yedeklendiğinden emin olun. Yine de, cihazda iCloud yedeklemesi etkin değilse, erişim gerekli hale gelebilir.

   iOS cihazının (telefon veya tablet) jailbreak’li olması durumunda, yükleme işleminin başarılı olması için cihaza 5-15 dakika boyunca fiziksel olarak erişiminizin olması gerekecektir. Tam olarak yüklendikten sonra, mSpy izlenen veri kayıtlarını, kişisel Kontrol Panelinize göndermeye başlar – satın alma işleminden sonra oluşturulacak hesaba.

   Cihazın jailbreak’li olmaması durumunda, mSpy’yı yüklemeden önce jailbreak yapmanız gerekir ve bu da biraz zaman alacaktır.

   Reply
 • Nezihe çetin

  Whatsapp gibi uygulamalari takip edebilmek icin ne yapmak gerekiyor? arama kayitlarini gorebiliyorum ancak uygulamalar icin root islemi istiyor. Bunu nasil yapacagim? Ve yaparsam telefonu kullanan kişi bunu farkeder mi? Yardimci olursaniz sevinirim

  Reply
  • owner Post author

   WhatsApp gibi uygulamaları takip edebilmek için root işlemi gerekli. İnternetten bunu nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Google Play’den ya da internetten program yüklemek ve gerekli aarları yapmak kolay. Telefon kullanıcısı bunu farkedemez çünkü telefonda değişen ve belli olan bir şey olmayacaktır.

   Reply
 • Sahin

  Merhaba takip etmek istedigim telefon yurtdisinda fiziksel erisimim yok ve cihaz android. Bu cihaza nasil kurarim yolu varmi?

  Reply
  • owner Post author

   Merhaba! Android’e uzaktan yükleme yapılamaz.

   Reply
 • Elif

  Merhabalar bende bu Ürüne sahip olmak istiyorum nasıl bir politika izlemem gerekli

  Reply
  • owner Post author

   Merhaba! Ücretsiz 7 günlük deneme sürümü ile başlayabilirsiniz. Yukarıdaki ücretsiz 7 günlük linkini tıklayın.

   Reply
 • Hakan ak

  Peki bu sistemi yükledigim telefonda görükme yada farkina varma imkani varmi ??? Vede yurtdisi icin gecerlimi ..telefona fiziksel erisim var

  Reply
  • owner Post author

   Gözükme konusunda ayarları yaparken istediğiniz şekilde ikonu gözüksün ya da gözükmesin şekilde yapabilirsiniz. Yurtdışı için de geçerli, Android telefonu ise önemli olan programı yüklenirken telefonun elinizde olmasıdır.

   Reply
 • Oktay

  Merhaba ben bu programı karşı tarafa yüklersem o telefonu eline aldığında o programı görüp ne işe yaradığına bakıp belki silebilir bunu nasıl önleyecez

  Reply
  • owner Post author

   Programın ikonu (simgesi) gözükmesin olarak seçim yaparsanız karşı telefonda gözükmez.

   Reply
 • Ozan

  Merhaba takip etmek istediğçm telefon yurt dışımda fiziksel erişimim yok..vihaz apphone..yardımcı olursanız

  Reply
  • owner Post author

   iCloud giriş bilgileri elinizde varsa uzaktan yükleme yapılabiliyor.

   Reply
 • Sevil

  Karşı tatafın icloud bilgilerini alırsam o telefona fiziksel temas olmadan android telefonumdan gsrçekleştirebilir miyim yüklemeyi

  Reply
  • owner Post author

   Tabi

   Reply
 • Meltem

  1 aylık kullanım sonunda tekrar kullanmak istemezsem hedef telefonda temizlik vb.işlemleri nasıl oluyor? Bir de jailbreak ve root işlemleri iphone icin bazı sitelerde (mspy için) gerek yok diyor bazılarında da yüklemelisiniz diyor kafam karıştı. Şimdiden cevabınız için tesekkürler

  Reply
  • owner Post author

   Kullanmak istemezseniz aboneliğiniz devam edilmez ve takip durdurulur. iPhone için jailbreak zorunlu değil ancak jailbreak yapılırsa daha çok messengerler takip edebileceksiniz.

   Reply
 • Ali

  Selam diger kisinin telefonunda uygulama gizli bir sekilde kaliyomu ve telefonun sahibi bu uygulamadan habersizmi oluyor

  Reply
  • owner Post author

   Kurulum sırasında simgesini gizleyin.

   Reply
 • Hakan

  Merhabalar programi almak istiyorum fakat cihaza fiziksel erisim saglayamiyorum uzakta cihaz iphone fakat icloud sifresinide bilmiyorum

  Reply
  • owner Post author

   maalesef programı yükleyemeyeceksiniz, ya fiziksel erişim ya da icloud şifresi gerekli.

   Reply
 • Mert kızılkaya

  Benim telefon ı phone karşı taraf samsung oluyor mu ve bu proğramı iki telefonafa da indirmek mi gerek

  Reply
  • owner Post author

   Evet, takip edebilirsiniz, telefon takip programı hedef telefona yani takip edilecek telefona yüklenmeli, kullanıcı profilinizi ister telefonunuzdan ister bilgisayardan açabileceksiniz.

   Reply
 • Coa

  Merhaba. Bir çok şey okudum. Ama hala aklım karışık. Karşı taraf iPhone x kullanıyor. Ben ise ne telefonun şifresini, ne iCloud şifresini bilmiyorum. Telefona fiziki olarak erişirsem, tel şifresi olmasa da kurulum yapabilirmiyim? Bir diğer sorum da şu: Uygulamayı kendi telefonumdan satın alacağım. Ama karşı tarafın telefonuna da mspy yükleyeceğim. Kendi telefonuma uygulamayı yükleme ihtiyacım yok. Karşı tarafın telefonuna yükledikten sonra, kendi telefonumdan e-mail ile gelen direktifleri uygulayacağım. Doğru mudur?

  Reply
  • owner Post author

   iPhone takibi için ya şifresini bilmeniz ya da iCloud bilgileri bilmeniz gerek, onlar olmadan program yüklenemez. Kurulum kısmını doğru anlamışsınız.

   Reply
 • atak

  windows phone nasıl kurucam onun hakında bilgilendirirmisiniz kendi telefonum android ve takip etmek istedigim telefon windows phone karşı tarafa uygulamayı nasıl indiricem galiba magzada mevcut değil mspy yazınca cıkmıyor

  Reply
  • owner Post author

   Windows phonelar ile uyumlu değildir.

   Reply
 • atak21311

  nokia lumia ile uyumlumu program ?

  Reply
  • owner Post author

   Değildir.

   Reply
 • YASİN ÖZÇELİK

  MERHABA İPHONE X TELEFONDA ŞUAN Kİ 11.2.6 NOLU YAZILIM MEVCUT BU SİZİN PRG SAYESİNDE YAPILAN GÖRÜŞME NASIL O ANDA MI DİNLENİLMELİ YOKSA KAYIT MI YAPIOR SONRA DİNLENİLİR Mİ?
  AYRICA ORTAM DİNLEMESİ YAPILABİLİYOR MU?
  ALINCA HEMEN AKTİVE OLUYOR MU KAÇ SAAT SÜRÜYOR?

  Reply
  • owner Post author

   Belirlediğiniz yazılım sürümü için JAİLBREAKSİZ takip özellikleri kullanabileceksiniz, ayrıca bu yazılım telefon dinleme, ortam dinleme yapmıyor, arama kaydını görebileceksiniz, yani kim aramış, saat kaçta aramış, telefon konuşması ne kadar sürmüş.

   Reply
  • owner Post author

   mSpy Türkiye numarası +90 850 252 6514
   Pazartesi – Perşembe 12:00 – 22:00; Cuma 11:00 – 20:00

   Reply
 • Has

  Karşı taraf yani takip ettiğimiz kişi telefonunda bunu görmiycekmi peki

  Reply
  • owner Post author

   Kurulum sırasında simgesini gizleme özelliğini kullanın.

   Reply
 • Burcu

  Merhaba uygulamayı kuracağım telefon iPhone 7plus ve sürümü 11.2 sanırım. Facebook Messenger için jailbreak gerekir mi ,gerekliyse onu nasıl kurabilirim

  Reply
  • owner Post author

   Merhaba, Facebook takibi için jailbreak gerekli. mSpy’ın destek ekibini arayın, jailbreak yapmanızda yardımcı olurlar. Türkiye +90 850 252 6514
   Pazartesi – Perşembe 12:00 – 22:00; Cuma 11:00 – 20:00

   Reply
 • Gözcü

  Merhaba ben başka bir casus programı kullanıyorum ama maalesef interneti kapalı olunca bir işe yaramıyor sizinkiside aynımı ve güncelleme gelince karsi tarafta da geliyormu ve ikon gözüküyormu birde internet veri kullanımına bakınca bu uygulama şu kadar veri kullanımı var diye görünüyormu benim için en önemli olanıda internet kapaliyiken izleme dinleme gözetleme yapılıyormu ve karşı tarafın internetin den harcama yapıyor mu teşekkürler iyi çalışmalar…

  Reply
  • owner Post author

   Bu program interneti kapalı olsa da verileri kaydediyor, internet açılınca hepsi kullanıcı panelinize akacak. İkonun gözükmemesi için kurulum sırasında gözükmeme opsiyonu seçmeniz lazım. Dinleme özelliği konusunda mSpy işinize yaramaz çünkü bu özellik çoktan kaldırılmıştır, ülkemizde telefon ve ortamı dinlemek yasal değildir. Veri kullanımı inanılmaz denecek kadar az, tabi 1000 resim birine gönderiliyorsa veri farkı belli olacak.

   Reply
 • mehmet

  1-samsung gt-ı9060ı grand neo uyumlumu
  2- ben ortam dinlemesini ve yapılan görüşmeleri evdeki bilgisayardan daha sonra yapmak istiyorum kayıt yapıp daha sonra dinleyebilirmiyim.
  eğer bu şekilde yapabiliyorsam hemen almak istiyorum

  Reply
  • owner Post author

   1-uyumludur, root atılabilir
   2-bu program ortam dinlemesini yapmıyor.

   Reply
 • aylin

  Bir hafta ücretsiz kullandıktan sonra herhangi bir paket almam sartmi

  Reply
  • owner Post author

   değil, ücretlendirilmemek için 7 gün geçmeden demoyu iptal etmeyi unutmayın

   Reply
 • Şişman

  Hedef telefon android. Root olması önemlimi?

  Reply
  • owner Post author

   Daha çok etkinlik takip etmek istiyorsanız önemlidir. Root yapılmamış telefonun SMS, aramaları, tarama geçmişi, konumu, fotoğraf ve video, yüklenmiş uygulamalarına ulaşabilirsiniz. Root yapılmış telefonun WhatsApp, Facebook messenger ve çok daha fazlası size açık olacak.

   Reply
 • Halo

  Mrb. Anladığım şumu android tlfda izleyeceğim telefona sizin programı yüklüyorum sonrasında da aynı telefondanmı bakmam gerekiyor neler yaptığına,, yoksa kendime ait olan telefondan da karşı tarafın bütün yaptıklarını görebiliyormuyum mail yoluyla yoks aynı programı kendi tlfnumadamı yüklemem gerek.???????

  Reply
  • owner Post author

   Programı takip edilecek telefona yükleyeceksiniz. Takip edilecek etkinlikleri ister kendi telefonunuzdan ister laptopunuzdan kullanıcı panelinizi açarak izleyeceksiniz.

   Reply
 • muha

  mevcut paketi aldığımızda programı flaşbellek tarzı birşeylemi veya alacağımız şifre ile takip edeceğimiz telefon üzerindenmi giriş yapıp yüklememiz lazım

  Reply
  • owner Post author

   Programı takip edilecek telefona yükleyeceksiniz. Takip edilecek telefon bir Android ise telefonu elinize alarak internetini açarak gereken dosyaları indireceksiniz. Takip edilecek bir iPhone ise program uzaktan yüklenebilir. Bunun için iCloud İD ve şifresini bilmeniz gerekecek.

   Reply
 • please

  xami note 4x e kurulum yapılabilir mi?
  kurulum şemasını inceleyebilir miyim?

  Reply
  • owner Post author

   yapabilirsiniz. kurulum talimatlarını e-mailnizden izleyin.

   Reply
 • Zafer

  Ben yeni bir telefon (note5) alıp root yaptırcam. Bu telefona kendi simkartımı takıp bu işlemi yaptırcam. Ve sizin programı satın alıp yükledikten sonra ve kurulumu bitirdikten sonra simkartımı çıkarıp. Telefonu Oğluma hediye edicem. Oğlum kendi simkartını takıp, şehirdışında okumaya gidecek. Onu takip edebilecekmiyim

  Reply
  • owner Post author

   takip edeceksiniz çünkü program sim kartına değil cihaza direkt kuruluyor.

   Reply
 • Your Name

  Video ve açıklamalarda sadece uygulamayı kurup bütün özellikleri kullanabiliyormuşuz gibi gösteriyorsunuz. Parayı verip lisans satın alınca bakıyoruz bahsedilen özelliklerin yarısını ancak kullanıyoruz. İtiraz ettiğimizde ise telefonu rotlamadan sosyal medya takibi yapamazsınız diyorsunuz. Ben hedef telefona root atacak zamanı nasıl bulayım hadi buldum diyelim root atınca sahibinin çok salak olması lazım ki telefondaki değişikliği farketmesin ? Lütfen uygulamanın acıklama kısmında açıkca rootlu cihzda kullanılan özellikler / rootsuz telefonda kullanılan özellikler diye ayırın ki insanlar mağdur olmasın .

  Reply
  • owner Post author

   yorumunuz için teşekkür ederiz, bu bilgileri yazımıza en kısa sürede ekleriz.

   Reply
 • Murat

  İxaomi 5 plus telefona yükleniyormu ve jailbreak nasıl yüklücez linkini eklerseniz olmazmı

  Reply
  • owner Post author

   xaomi 5 plus Android ile çalışır, Android telefona root işlemi yaptırmalısınız. Aboneliği satınalırken mAssistance hizmetini de eklerseniz müşteri destek temsilcisi root işlemi ve programı kurulumunu kendisi halleder.

   Reply
 • sinan bilir

  Merhabalar;

  Uygulamayi aniden aldirmam gerekirse, fiziksel erisim olmadan karsi telefondan kaldirabilir miyim? Diger sorum da uygulama yoneticisi gibi ayarlar bolumunde bu uygulama gozukecek mi? Simgeyi gizlersek bir daha nereden bulucaz?

  Reply
  • owner Post author

   hayır, fiziksel erişim olmadan kaldıramayacaksınız. Ayarlarda gözükmeyecek, ayarları yaparken gizlersiniz. Kurulum sihirbaz talimatları takip edin.

   Reply
 • Sevim

  Iphone 6S için; cihaza fiziksel olarak erişip kurulum yapabilirim. Fakat sorum şu; izlenecek telefonda bu uygulama yüklü olduğu (uygulama simgesi vb) anlaşılmayacak mı?

  Reply
  • owner Post author

   büyük ihtimalle takip edilecek telefon son işletim sürümüne yenilenmiş dolayısı ile jailbreak işlemi yapmanıza gerek yok. iCloud kullanıcı adı ve şifresini biliyorsanız uzaktan da yükleyebilirsiniz. Ayrıca uzaktan yüklenecekse simgesi gözükmez, telefona doğrudan yüklenecekse ayarları yaparken simge gizleme seçeneğini tıklayıp simge gizli kalır.

   Reply

Bir cevap yazın