Phonesheriff Review 2024

phonesheriffUyumluluk: iOS, Android

SKOR: 4.5 (2254 puanlama)

Fiyat: $49.00

ÖNEMLİ: Devasa PhoneSheriff veri sızıntısı ortaya çıktığından dolayı kullanmayı şiddetle önermiyoruz.

Özellikle çocuklarınızın mobil iletişimini takip etmek için bir ebeveyn kontrolü arıyorsanız, PhoneSheriff kesinlikle dikkatinize değecek oldukça iyi bir mobil takibi sunuyor. Fiyatı hesaplı (her 6 ay için $49.00) ve standart takip özellikleri sağlıyor. PhoneSheriff değerlendirmesini dikkatlice okuyun ve kararınızı sonra verin!

PhoneSheriff iş sahipleri tarafından da kullanılabilir—iş paketi $299.00’a satın alınabilir (5 lisans).

mSpy Satın Alın

Çapraz Platform Uyumluluğu

PhoneSheriff  BlackBerry, Android, iPhone, Windows Mobile 6.x, Symbian OS 9.x, iPad’ler ve Android tabletlerinde çalışan mobil bir gözetleme uygulamasıdır.

Gelin bu takip uygulamasına daha yakından göz atalım!

PhoneSheriff’in Temel Özellikleri

PhoneSheriff, arama geçmişi, SMS takibi, hedef cihazda yüklü multimedya içeriğine erişim, uygulamaların ve web-sitelerin engellenmesi, web geçmişinin izlenmesi ve GPS takibi özelliklerini içeriyor. Bu uygulama kullanıcılar için birçok esneklik sağlıyor zira kullanıcılara kendi anahtar kelime ikazlarını kurma izni veriyor ve geniş miktarda kayı kısa sürede gözden geçirmenizi mümkün kılan filtreler sağlıyor. Kurulumu gerçekleştiği anda, hedef cihazda olan biten her aktiviteyi gözetlemeye başlıyor. Size kapsamlı arama kayıtları sunuyor. Size hedefinizin kiminle, ne kadar zamandır ve ne zamanlarda bağlantıda olduğunu gösteriyor. PhoneSheriff online hesabınızda elde ettiğiniz bütün datayı yönetebilirsiniz. Madem buradasınız, öyleyse size PhoneSheriff spy uygulamasının avantajları ve dezavantajları hakkındaki bu değerlendirmeyi okumanızı öneriyoruz.

Avantajları

Bu uygulamanın avantajlarından bir tanesi kayıtlı datanızı izlemenize izin vermesi. Bu data’yı PDF, CSV, ya da XLS dosyası olarak kayıt edebilir, farklı tablolar üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Böylece, ihtiyaç duyduğunuz datayı olabildiğince hızlı hedefleyebilirsiniz. PhoneSheriff’in aktif olarak kayıt ettiği bütün bilgiyi şifrelenir, bu sayede siber suçluların bilgilerinize erişmesi hemen hemen imkansız hale geliyor.Eğer telefonunuzu nereye koyduğunuzu hatırlamıyorsanız, programı telefonun yerini açığa çıkarmak çalan alarmı tetikleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde, eğer herhangi biri telefonunuzun SIM kartını çıkarma girişiminde bulunursa, otomatik olarak bir uyarı alırsınız. Telefonunuzu kilitleyebilir veya uzaktan telefonunuzdaki bütün bilgileri silebilirsiniz.PhoneSheriff size belirli kontak ve numaraların hedef cihaza bağlamasını engellemenize izin verir ve böylece sevdiklerinizi herhangi bir zarardan koruyabilirsiniz. Aynı şeyi belli web sayfaları ve uygulamaları için de yapabilirsiniz.Bu şirket müşterilerine birçok kullanıcı rehberi sunar ve web sitelerinde kapsamlı bir Sıkça Sorular Sorular bölümünü bulabilirsiniz. Destek opsiyonları canlı sohbet, telefon ve e-maili içeriyor.Bu uygulama herhangi bir sorun olmadan kısa bir sürede yüklenebilir.

Dezavantajları

GPS özelliği kusursuz çalışıyor olmasına ve kullanıcının her 15 dakikada bir hedef telefonun GPS konumu hakkında güncellemeler almasına rağmen; Verizon Wireless telefonlarının konumu takip edilemiyor. Ayrıca, eğer GPS hedef telefon üzerinde hizmet dışıysa, bu özellik çalışmaz. Maalesef, müşteri desteği 7/24 çalışmıyor. Uygulamanın rakipleri 8’in üzerinde mesajlaşma servisini takip ederken, PhoneSheriff sadece 3 hızlı mesajlaşma servisindeki sohbetleri takip ediyor (WhataApp, iMessage ve BlackBerry Messenger).

Sonuç

Phonesheriff oldukça kullanışlı bir uygulama ancak aile kullanımı için dizayn edildiğinden, bazı işe yarar takip özelliklerinden yoksun. Daha gelişmiş opsiyonlar için örneğin mSpy gibi başka uygulamaları kontrol edebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status