Samsung Telefon İzleme Programı Nasıl Kullanılır?

Samsung telefon izleme nasıl yapılır, telefon takip programı Android cihazlarda neleri izliyor gibi telefon casus programı ile ilgili soruların cevaplarını bulacaksınız.

Samsung Telefon İzleme Programı Nasıl Kullanılır?

Samsung telefon izleme rahatlıkla yapılabilmektedir. Android takip programı Samsung cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Casus program Android işletim sistemine sahip telefonlar için geliştirilmiştir. Samsung telefon modellerinde Android işletim sistemini kullanmaktadır. Dolaysıyla telefon izleme programı kolayca çalışabilmektedir. Takip yazılımı nasıl kuruluyor, neleri, nasıl takip ediyor anlatmaya devam edelim.

Samsung Telefon İzleme Nasıl Yapılır?

Samsung telefon izleme Android casus yazılım aracılığıyla yapılmaktadır. Takip edilmek istenen telefona yazılımın indirilip kurulması gerekmektedir. Daha sonra yazılım telefondaki etkinlikleri kayıt altına alır. Hedef telefon internete bağlandığı andan itibaren kayıtları sunucuya aktarmaya başlar. Kayıtları belirlenen zaman dilimlerine göre günceller ve sunucuya aktarmaya devam eder. Kontrol paneline giriş yapılarak kayıt altına alınan bilgiler görüntülenir. Yazılım sunucuya neleri aktarıyor?

Android Casus Yazılım Neyi Takip Eder?

Android casus yazılım pek çok takip özelliğine sahiptir. Seçilecek abonelik paketine göre takip edilecek özellikler değişiklik gösterebilir. Ancak genel hatları ile bahsedelim. Gelen ve giden aramaları, SMS’leri, e-postaları kayıt altına alır. Sahip olduğu yapıyla Android yer tespiti kolaydır ve siz de bunu öğrenebilirsiniz. Takip yazılımı ile başkasının WhatsApp mesajlarını okuma dahi yapabilirsiniz. Sadece WhatsApp’ı değil, Skype gibi diğer anlık mesaj uygulamaları takip edebilirsiniz. İnternet’te gezilen siteleri, tarayıcı geçmişini kontrol edebilirsiniz. Cihazdaki video ve fotoğraflara bakabilirsiniz. Cihazı uzaktan kontrol edebilir, cihazı kapatabilir veya silebilirsiniz. Yazılım bir tuş kaydedici gibi pek çok özelliğe sahiptir.

Android Takip Uygulaması Yükleme Adımları

Android takip uygulaması satın alma sonrasında kuruluma geçmeden önce birkaç ayar yapmanız gereklidir. Bu ayarları size kurulum sihirbazı da hatırlatacaktır. Hedef telefondaki Ayarlar / Güvenlik bölümünden “Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükle” aktif olmalıdır. Ayarlar / Google bölümünde “Cihazı güvenlik tehditlerine karşı tarayın” seçeneği de kapatılmalıdır. Kullanıcı panelinize bağlanıp kurulum sihirbazına tıklayın. Android cihaz takip programı için Android seçeneğine daha sonra Devam’a tıklayın. Android cihaz takip yazılımını indireceğiniz linki göreceksiniz. Bu linki takip edeceğiniz telefonun web tarayıcısından açarak mSpy’ın indirilmesini sağlayınız. Kurulumun tamamlanabilmesi için aktivasyon kodunu girin. Sonrasında yükleme işlemi tamamlanacaktır. Hedef cihazı tekrar başlatın. Tarayıcı geçmişini ve indirdiğiniz kurulum dosyasını silerek hedef cihazdaki mSpy’ın izlerini temizleyebilirsiniz.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status