SMS Takip Programı ile Her Mesajı Okuyun

Kapsamlı bir SMS takip programı ile kolayca takip ettiğiniz kişilerin SMS ve anında mesajlaşma sohbetlerini okuyun, çok daha fazlası hakkında bilgi sahibi olun.

SMS Takip Programı Nasıl Çalışır?

SMS takip programı takip etmek istediğiniz hedef telefona yüklendikten sonra kendi kendine çalışır. Uzaktan yükleme yapılamıyor olsa da uygun fiyatlı ama gelişmiş, kapsamlı bir SMS takip programı dakikalar içerisinde kullanıma hazır olacaktır.

Program hedef telefona yüklendiğinde ve çalışmaya başladığında gerçekleşen her şeyi gerçekleştiği anda kaydederek belirli aralıklarla, elbette uygun internet bağlantısı olduğunda kontrol paneline raporlayacak.

Her veri kontrol paneli içerisinde kendi kategorisi altında depolandığı için mesajları okumayı, konumları izlemeyi, arama bilgilerine ulaşmayı ve diğer takip işlemlerini gerçekleştirmeyi çok kolay bulacaksınız.

SMS Takip Programı

Numarayı Gir:

Dakikalar İçerisinde Kullanıma Hazır

Casus yazılım aboneliğinizi başlattığınızda size bir e-posta gönderilecek. E-postadaki bilgilerle gireceğiniz kontrol panelinde gereken her şeyin yer aldığı rehberleri göreceksiniz.

Android takip mi, iPhone takip mi yapacağınıza, yani yükleyeceğiniz telefona bağlı olarak bu rehberlerden birini izlemeniz yeterli. Ekran görüntülerinin de olması sayesinde işiniz çok kolaylaşacak.

Kimi mesaj takip ve telefon izleme takip özelliklerinin telefonları root/jailbreak yapmayı gerektirebileceğini belirtelim. Bu işlem telefonun ön tanımlı sınırlamaları kaldırarak programın gelişmiş özelliklerinin çalışabilmesini mümkün kılıyor ve internetteki çeşitli rehberle, programlarla yapılabiliyor.

Mesaj Takip Programı Tarafından Sunulan Başka Özellikler

İyi bir mesaj takip programı sadece SMS takip programı olmayacak, yeri geldiğinde başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için bir WhatsApp casus programı olacak, GPS izleme ile konum tespiti yapabilecek, kısaca bütün takip işlemlerini yerine getirebilecektir:

  • Arama Takibi
  • SMS ve MMS Takibi
  • WhatsApp, Facebook, Snapchat, Tinder vb. Anında Mesajlaşma Takibi
  • Fotoğrafları ve Videoları Görüntüleme
  • Kişileri, Takvim ve Not Girdilerini İzleme
  • Tuş Vuruşlarını Kaydetme
  • Tarayıcı Geçmişini ve Yer İmlerini İzleme
  • GPS Konum Tespiti
  • %100 Gizli Takip

Sitesinden mesaj takip programı hangi özellikleri hangi paketler içerisinde sunuyor kontrol etmeyi ve telefon takip programı Android ücretsiz denemesinden veya iPhone ücretsiz denemesinden yararlanmayı unutmayın.

Mesaj Takip İle Çocuklarınızı Koruyun

Çocuklar arasında uzun süredir iletişimin yeni adı mesajlaşmak. Gündelik konuşmalardan en mahrem sırlarına, anında mesajlaşma uygulamalarında günün büyük kısmı tanıdıkları/tanımadıkları kişilerle paylaşıyorlar.

Günümüzün şartlarında onların arkadaşlarıyla mesajlaşmalarını engellemek adil veya tavsiye edilebilir bir davranış olmayacaktır; ama bu onları çevrimiçi ortamda yalnız başlarına bırakacaksınız demek değil.

Yazımızda belirttiğimiz gibi kolay ve uygun fiyatlı bir SMS takip programı, daha geniş bir tanımla söylersek telefon casus programı ile onları mesaj takip ile her an güvende tutabilirsiniz.

Mesajlaştıkları kişilerin adları, numaraları ve bütün mesajların içeriğini görebilecek, gerektiğinde uygulamalara erişimi kesebileceksiniz. Anahtar kelime uyarıları gibi ayarlarsa ekran başında olmasanız bile uygunsuz mesajlaşmalarda bulunmadıklarından emin olmanızı sağlayacak.

Bir cevap yazın