Snapchat Silinen Mesajları Nasıl Görebilirim?

Snapchat’te silinen mesajları bir uygulama ile kolayca görebilmek hoş olmaz mıydı? Snapchat spy app ya da kısaca Snapchat spy adındaki uygulamalar sayesinde Snapchat’ten gönderilmiş ve alınmış bir mesaj kısa sürede siliniyor olsa bile sizden kaçamıyor.

Snapchat spy mesajları telefondaki Snapchat uygulamasına geldiğinde ya da bu uygulamadan karşı tarafa gönderildiği an kaydeder. Telefon içerisindeki harici bir yerde bu mesajların kopyasını saklar. Böylece herhangi bir şekilde mesajların silinmesi Snapchat spy app için sorun teşkil etmez. Silinene kadar çoktan bir yedeğini depolamıştır zaten.

mSpy Review

Bu şekilde fark edilemez bir Snapchat takip işlemi yapabilirsiniz. Spy Snapchat Android ya da iPhone telefonlardan birine yüklendiğinde kendini bu telefonun içerisine mükemmel şekilde gizleyecek ve kesinlikle çalıştığını belli etmeyecek. Normalde Snapchat mesajların ekran görüntüsü alındığında karşı tarafa bunu bildiriyor; ama Snapchat spy app mesajları kaydederken kesinlikle bu tarz uyarıları tetiklemeyecek. Aynı şekilde, yüklediğiniz ve takip ettiğiniz kişi mesajları açtığı anda kopyalayacağı için mesajların okundu olarak gözükmesi gibi bir sıkıntı da yaşanmayacak.

Snapchat Takip İçin Snapchat Spy Kurulumu

Snapchat’de takip edilmesi gerekenler saymakla bitmez. Pusuya yatmış sapıklar, çocukları acımasızca hedef alan diğer çocuklar… Bunlarla mücadele etmek ve istediğiniz kişilerin bütün Snapchat iletişimlerine siliniyor olsalar bile dahil olmak istiyorsanız Snapchat spy app nasıl kurulur ve bu uygulama sayesinde Snapchat takip nasıl yapılır bir an önce öğrenmelisiniz. Kurulum işlemine geçmeden önce adımları sonuna kadar okumayı ihmal etmeyin.

mSpy Satın Alın

    1. Her şeyden önce Snapchat takip yapabilmek için hangi uygulamayı kullanacağınıza, dolayısıyla hangi Snapchat spy app’in kurulumunun yapılacağına karar vermelisiniz. mSpy uygulaması en iyi tercihlerden biri olacaktır. Snapchat mesajlarını, paylaşımlarını kusursuz bir şekilde toplayabildiği ve bunun dışında WhatsApp, Facebook, Tinder, Viber gibi diğer uygulamalar için de aynı hizmeti sağlayabiliyor. Arama bilgileri, SMS’ler, e-postalar, takvim kayıtları, internet siteleri, notlar, konumlar ve diğer birçok bilgi de takip edilebiliyor.

    2. Uygulamayı satın aldıktan sonra takip etmek istediğiniz telefonla uyumlu olan Spy Snapchat Android ya da iPhone sürümlerinden birini yüklemelisiniz. Kurulum işlemini yüklemek istediğiniz telefonu elinize alarak yapmanız gerekecek.

    3. Kurulum işlemine başlamadan önce Android telefonların rootlanmış, iPhone telefonların ise jailbreak yapılmış olduğunu teyit etmelisiniz. Snapchat spy app yönetici izinleri açılmamış telefonlarda çalışamaz, dolayısıyla Snapchat takip yapamazlar. Bu yüzden öncelikle root ya da jailbreak işlemini halletmeniz gerekiyor.

    4. Yönetici izinleri açıksa ya da root / jailbreak işlemiyle açtıysanız Spy Snapchat Android ya da iPhone sürümlerinden birini takip etmek istediğiniz cihaza indirmeli ve çalıştırmalısınız. Kurulum işlemi başlayacak. Bu adımda karşınıza bazı pencereler gelecek. Pencerelerde sizden istenen onayları vererek ve istenen bilgileri girerek kurulumu kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Başka özel bir işlem yapmanıza gerek yok. Snapchat spy çalışmaya ve Snapchat’de takip edilmesi gerekenler, silinmelerine rağmen eksiksiz şekilde kontrol panelinizde listelenmeye başlayacak.

Bir cevap yazın