Takip Edilmesi Gereken Snapchat Hesapları

Snapchat-takipSnapchat takip, bu mesajlaşma uygulamasının gençler tarafından büyük ilgi gören ve bir süre sonra silinen gönderiler sayesinde geçmişi ortadan kaldırarak sadece o an kim olduğunuza odaklanılmasını sağlayan yapısı yüzünden oldukça zor bir konu olarak lanse ediliyor. O anda görmediğiniz paylaşımları daha sonra görmenize imkan kalmadığı düşünüldüğünde gayet normal bir durum.

Snapchat Takip Programı

Fakat Snapchat spy uygulamalar sayesinde istediğiniz kişinin Snapchat’teki bütün paylaşımlarını ya da onunla paylaşılanları, hiçbir şeyi kaçırmadan takip etmek çok kolaydır.

Snapchat spy takip edilmek istenen telefona yüklendiğinde paylaşımların Snapchat’ten silinmesi önemini yitiriyor. Snapchat spy app paylaşımları anında kaydedeceği için hepsine dilediğiniz zaman ulaşabileceksiniz.

Peki hangi hesaplar risk grubu içerisinde, gelin bu konuya eğilelim.

En İyi SnapChat Takibi Uygulamaları 2023

mSpy

mSpy, SnapChat uygulaması üzerinden gönderilen ve alınan multimedya dosyalarının düzenlenmesine yardımcı oluyor. Herhangi bir şifre girmeye gerek kalmadan hedef cihaza gönderilen ya da alınan her bir görüntü, kayıt, video ya da dosyayı kaydediyor. Basit bir şekilde, şirket tarafından sağlanan detayları kontrol paneline girerek sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Böylece kullanıcının akıllı telefonuna gönderilen/alınan tüm Snaps’lerin kaydına erişim sağlamış olacaksınız. Multimedya dosyalarını saat ve tarih bilgileriyle birlikte elde edebilirsiniz. Tanıtım filmine internet üzerinden ulaşabilirsiniz ve ücretsiz demosu sayesinde yazılımın nasıl çalıştığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Gençler bu özellik sayesinde kolaylıkla takiba alınabiliyor ve çocuklarınızın SnapChat’ini takip etmek, hayatlarında herhangi bir problemin oluşmasını önlemek adına onların paylaşımlarını ve iletişimlerini öğrenmek için en akıllı yoldur.

mSpy Satın Alın

FlexiSpy

SnapChat çocuklar arasında popüler hale geliyor çünkü tek kullanımlık içerikleri gönderme özelliği bulunuyor. FlexiSpy, size Snapchat’i kullanarak paylaşılan bu görüntü ya da multimedya dosyalarına erişim sağlıyor. Bu dosyaların asla görüntülenemeyeceğini düşünebilirsiniz ancak FlexiSpy’ın akıllı teknolojisi herhangi bir uzak konumdan tüm o hack’lenmiş dosyaları sizin görüntülemeniz için saklar. Bu dosyaları inceleyebilirsiniz ve çocuklarınızın doğru yolda olup olmadığına göz kulak olabilirsiniz. Çocuklarınıza önem veriyorsunuz ve bu da aktivitelerini detaylı olarak öğrenmek için bir takip uygulaması seçmeniz ve bunun için ödeme yapmanızın temel nedenini oluşturuyor.

SpyEra

Bu tespit edilemez takip uygulaması tüm platformlarda casusluk yapabilmesi nedeniyle popülerlik kazanıyor. SpyEra, Snapchat ve diğer uygulamalara dair verileri kontrol paneli üzerinden sunuyor. Sofistike araçlarıyla görüntülerin izini sürmeye ve multimedya dosyalarını takip etmeye yardımcı oluyor. En güçlü araçlarla kolaylıkla casusluk yapmanıza izin veriyor. SpyEra bir hack’leme yazılımından bekleyeceğiniz her şeye sahip ve hemen hemen her platformda iyi çalışıyor. Kurulumu kolay ve çok da fazla uğraştırmıyor.

WebWatcher

WebWatcher ebeveynlerin rakipsiz takip yazılımı oldu ve neredeyse bütün platformlarda iyi çalışıyor. Mobil cihaza kolaylıkla indirilebiliyor ve daha az formalite gerektiriyor. Herhangi bir hack’leme yazılımının kurulumundan önce iCihazlara jailbreak yapılması gerekiyor. WebWatcher birden fazla cihazı takip etmenize yardımcı oluyor ve SnapChat mesajlarını kolayca elde etmenizi sağlıyor.

En iyi snapChat hack’leme uygulamasını seçerken çok dikkatli olmalısınız. Gerçekten de hedef cihaz için en iyi casus uygulamayı almak adına akıllı bir ebeveyn, iş veren ya da partner olmak sizin sorumluluğunuz.

SnapChat hack’leme, genel olarak ebeveynlerin ergen çocuklarını takip etmesi için kullanışlı. Buna gerek duyuluyor çünkü çocuklar cihazda saklanmadığı için genellikle uygulama üzerinden bazı lüzumsuz materyaller paylaşıyor. Bu bazı insanlar tarafından çocukları aldatmak için kullanılan numaralardan biri. Ebeveynlerin bu konuda dikkatli olması ve silinmiş mesajları bile kurtarmaları gerekiyor. SnapChat casusu birinin hesabından silinmiş verileri takip etmek için ve hedef kullanıcının aktivitelerini detaylı olarak kontrol etmek için tasarlanmış en iyi araçlardan biri.

SnapChat için Hack’leme Nasıl Yapılıyor?

SnapChat mesajı birkaç saniye içinde siliyor ve aslında fotoğrafları ve verileri mobil telefondan görmek mümkün olmuyor. SnapChat takibi ile ilgilenen birkaç casusluk şirketi bulunuyor ve en iyi takipçiyi seçmenizi kolaylaştırmak için biz de bir liste oluşturduk. Bu uygulamayı en çok ergenler kullanıyor çünkü fotoğrafları belli sayıdaki saniyeler boyunca paylaşabiliyorlar ve cinsel, zorbalık, uyuşturucu ya da başka türlü istismar içeren verileri değiş tokuş etmek mümkün. Çünkü bunlar sistemde kalmıyor ve takip edilmeleri de mümkün değil. Çocukların yazılım hack’leme uygulamalarına olan yatkınlığı akıllı ebeveynler için bir endişe kaynağı ve mobil casusluğu şirketleri en iyi şekilde çalışarak çocukları güvenli bir alana yönlendirmek ve onları herhangi bir şüpheli aktiviteden korumak için ellerinden geleni yapıyor.

Casusluk Süreci

Tüm gereksinimlerinize cevap veren en iyi hack’leme yazılımını seçmeniz gerekiyor. Bu noktada, bütün beklentilerinizi yerine getiren planı satın almak için akıllı bir tüketici olmanız gerekli. Seçtiğiniz üyelik planının SnapChat takibi özelliğine sahip olduğundan emin olun. Planı seçin ve ödemenizi yapın.

Üyeliğinizi satın aldıktan sonra, takip uygulamasını indirmek ve kurmak için hedef cihaza bir kereliğine erişim sağlamanız gerekecek. Bu çok kolay bir iş ve çok az zaman alıyor. Android’in aksine, iPhone’lara herhangi bir hack’leme uygulamasını kurmadan önce  jailbreak yapılması gerekiyor. Casus uygulamayı indirin böylece casusluk süreci anında başlayacaktır. Hack’leme uygulamaları görünmez olarak çalıştığı için ve hedef cihazda varlıklarını belli etmedikleri için çocuğunuzu bunun farkına varmasına izin vermeden nasıl takip edeceğinizi öğrenebileceksiniz.

Hangi Snapchat Spy App?

mSpy gibi geniş destek sunan bir spy Snapchat Android ve iOS uygulamalarını takip etmek için kullanılabilir. Uygulama içerisindeki mesajları, paylaşımları ve iletişime geçen kişileri görmenize imkan veren mSpy, Snapchat spy özellikleri kadar diğer popüler anında mesajlaşma uygulamalarını da takip edebilir. Bu sayede Snapchat dışında Hangouts, iMessage, WhatsApp ya da Skype gibi bir uygulama kullanılsa bile takibe devam edebilirsiniz. Mesajlaşma uygulamalarına ek olarak arama kayıtları, metin mesajları, e-postalar, rehber, internet geçmişi ve telefondaki diğer birçok veri de toplanabiliyor.

Kimlerin Hesapları Kontrol Edilmeli?

Snapchat’in internet sitesinden ulaşılabilen bilgilere göre 13 ve 34 yaş arasındaki kişiler tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Elbette açıklanan bu resmi rakamların dışında daha küçük yaştaki çocuklar tarafından kullanıldığına şahit olmak da mümkün.

Kullanıcının yaşı azaldıkça Snapchat spy kullanılarak Snapchat takip yapılmasını önemi artıyor. Mesajların kaybolacağını düşünmek gençlerin ve çocukların birbirlerine utandırıcı ya da uygun olmayan mesajlar ve fotoğraflar göndermesine sebep olabiliyor. Özellikle ergenlik döneminde karşı cinsi etkilemek için kendilerinin uygunsuz fotoğraflarını paylaşmak ya da cinsel imalarda bulunan mesajlar göndermek sıkça düşülen bir hata.

Arkada iz kalmayacağını düşündükleri için kötü niyetli kişilerin küçük yaştaki çocukları hedef aldıkları da görülüyor.

Snapchat’te takip edilmesi gerekenler sadece bu yaş grubuyla sınırlı değil. Aynı şekilde yaş arttıkça Snapchat’in sağladığı mahremiyet yüzünden yetişkinler bu uygulamayı amacı dışında faaliyetler için kullanabiliyor. Nasıl olsa silineceğini ve arkada iz kalmayacağını düşünerek şirket için önemli sırların dışarı sızdırıldığını görmeyi ya da eşi tarafından aldatılmayı kimse istemez.

Aslında kısacası güvende olduğundan ya da doğru davranışlarda bulunduğundan emin olmak istediğiniz kişiler varsa Snapchat spy app yasal olarak yetkinizin olduğu her durumda kullanılmalıdır.

Snapchat Ebeveyn Kontrolü

Snapchat ebeveyn kontrolü uygulamalarına geçmeden önce Snapchat hakkında bilgi, görüş ve yorumları alalım.

13+ Snapchat’a En Uygun Minimum Yaş

Bu Snapchat’in minimum yaş’ı. Siz ne düşünüyorsunuz sizce bu uygulama için doğru bir yaş mı? Görüşlerinizi paylaşın.

Snapchat kişilerinize fotoğraf,kısa video ya da mesaj göndermenize olanak sağlayan bir uygulamadır. “Snap” ekranda kaybolmadan önce 10 saniye’ye kadar kalır, aynı zamanda ekran görüntüsü alınabilir. Ayrıca Snapchat Story olarak adlandırılan bir özellik var, bu özellik sayesinde 24 saat’e kadar kaybolan Snap’leri sırayla paylaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status