Spybubble Review 2022

spybubbleUyumluluk: iOS, Android

SKOR: 4.5 (8864 puanlama)

Fiyat: $58.00

SpyBubble’ın Avantajları:

Eski ve yeni jenerasyonun cep telefonu cihazlarını desteklemesi. WhatsApp ve iMessage takip etme özelliği.Sürekli güncellemeler. Kolay yükleme prosedürü.

SpyBubble’ın Dezavantajları:

Sınırlı özellikler. Müşteri desteğine ulaşılabilirliğin düşük olması. Para iadesinin garanti olmaması. Gündemde oldukları ve konuşuldukları iddiasının destekleyecek yeterli kanıtın olmaması. SpyBubblebir kişinin yerini belirlemek ve onu izlemek için açık ara en iyi ve en gelişmiş yoldur. Şu ana kadar, çok sayıda mobil takip ürünlerinin pazarlama kampanyalarında söylediği şey bu. Bundan dolayı, hemen sadede gelelim ve bu değerlendirme aracılığıyla vaatlerini yerine getirir mi getirmez mi onu belirleyelim.

SpyBubble’ın dikkat çeken özellikleri

Aramaları, e-mailleri ve SMS’leri takip etme. GPS konum takibi. Kontaklara ve multimedya dosyalarına erişim. Çevredeki sesleri ve online gezinti geçmişini yakalama.

Müşteri Desteği

SpyBubbleBazı müşteriler ürünün beklentilerini karşılamadığını bildirdikten sonra paralarının iadesini talep etmeyi denediklerinde, müşteri desteği biriminin söz konusu iadenin ertelendiği mazeretiyle karşı karşıya kalma durumunu şikayet ettiler. Sitelerindeki bir diğer baskın iddia gündeme geldikleri ve konuşulduklarından bahsettikleri yerler. Bağlantılara erişmeyi denediğimizde bizi popüler veya şirketlerin web-siteleri üzerinden otoritelere veya resmi sitelere değil, ucuz PR sitelerine yönlendirdiğini gördük.

Genel olarak

Onları ürünleri bugün sahip olduğumuz çok sayıda popüler cep telefonu ve hatta tabletleri desteklediği için öneriyoruz. Kolay yükleme ve sürekli güncellemeler de harika. Ayrıca, SpyBubble diğer alternatiflerinden daha ucuz, üç ay için $49.95.

SATIN ALIN

Ancak, bazı faktörler var ki bu ürünler hakkında iki kere düşünmemizi gerektiriyor. Birinci temel konu müşteri desteği. MSpy gibi sektörün liderlerinden farklı olarak, canlı sohbetlerinin online olacağına dair hiçbir zaman hiçbir bir işaret yoktu ve sorunlarımıza yardım olacak e-mail cevaplarının gelmesi çok uzun zaman aldı. Ayrıca bu, diğer kullanıcılarında da gözlemiydi. Bu kullanıcılara göre, bu durum bilhassa müşteriler paralarının iadesini talep ediyorlarken geçerli. Müşteri desteği prosedürü ertelemek için onları oyalamayı sürdürdü. Onların büyük ölçüde abartılan pazarlama stratejisi ve iddialarına gelince, herhangi biri de bir PR sitesi yapabilir. İddialarını yalnızca bireysel veya kişisel PR sitelerine değil popüler veya ünlü şirketlerin siteleriyle bağlantılandırmaya çalışmalılar.

 

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status