SpyCep Review 2022 Android Casus Yazılım

SpyCep review incelemeCep telefonlarının yaygınlığı pek çok güvenlik kaygılarını da beraberinde getiriyor. Özellikle söz konusu sevdiklerimiz, çocuklarımız olduğunda bu konu daha da önemli hale geliyor. Cep telefonu kullanımlarını kontrol edebileceğiniz yazılımlar geliştirilmiş durumda. SpyCep takip konusunda oldukça iddialı hatta telefon dinleme SpyCep ile mümkün. SpyCep nedir, nasıl kullanılır gibi sorulara birlikte cevap arayalım.

SpyCep Nedir?

SpyCep, Android tabletleri ve cep telefonları dinlemeye ve takip etmeye yarayan gelişmiş özelliklere sahip bir yazılımdır. SpyCep kullananlar tarafından da belirtildiği gibi cep telefonu takibini hakkıyla yerine getirmektedir. Telefon takibini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız kolay kurulumu ve kullanımı ile size yardımcı olacaktır. Şimdi uygulama nasıl kullanılıyor ayrıntılara bakalım.

mSpy İnceleyin

SpyCep Nasıl Kullanılır?

SpyCep takip edilmek istenen hedef cihaza yüklenerek kullanılan bir yazılımdır. Kurulum aşamasında bazı ayarlamalar yapmanız gerekeceğinden ve takip edeceğiniz kişinin telefonuna uygulamayı yükleyeceğiniz için hedef telefonu elinize almanız gerekiyor. Hedef cihaza SpyCep indirerek kuracaksınız. Uygulama, Google Play’den değil SpyCep APK indirmek suretiyle hedef telefona yüklenmektedir. Kurulum ile ilgili detayları yazılımın web sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Kurulum aşamasında ayrıca destek alabilirsiniz. Uygulama internet bazlı çalışmaktadır. Hedef cihazda takip etmek istediğiniz tüm özellikler kayıt altına alınır. Cihaz internete bağlandığı andan itibaren tüm bilgiler SpyCep kontrol paneline aktarılır. Siz de SpyCep kontrol paneli giriş bilgilerinizle panele bağlanarak kayıt altına alınan tüm bilgileri kontrol edebilirsiniz. Tavsiyemiz uygulamanın çalışıp çalışmadığını görmeniz, menülere aşina olmanız adına deneme sürümü ile kullanmaya başlamanız. Memnun kalmanız durumunda full sürümüne nasıl geçebilirsiniz ve neleri takip edebilirsiniz, açıklayalım.

SpyCep Full Sürümü

Yazılımın deneme sürümünden etkilendiniz ve SpyCep kullanmak istiyorsunuz. Bu noktada yapmanız gereken SpyCep id licence yani bir kullanıcı lisansı satın almalısınız. Böylelikle uygulamayı tam olarak kullanabilirsiniz. Lisanslama olmadan uygulamayı kullanamazsınız. Makul fiyatlarla bu hizmeti belirli süreler için satın alabilirsiniz. Tam sürümü ile neleri takip edebileceğinizi gördüğünüzde buna değer olduğuna inanacaksınız.

SpyCep panel ile neleri kontrol edeceğinize kısaca değinelim. Gelen giden çağrıları, SMS’leri, video ve fotoğrafları, konum bilgilerini, tarayıcı geçmişini, yüklü uygulamaları görebilirsiniz. Ön ve arka kamerayı açabilir, fotoğraf ve video çekebilirsiniz. Ortam dinleme yapabilir, gelen ve giden çağrı içeriklerini kaydedip dinleyebilirsiniz. Cihazın rootlanmış olması koşuluyla WhatsApp, Viber gibi anlık mesajlaşma uygulamalarını, sosyal ağ paylaşımlarını takip edebilirsiniz. Takip özelliklerini daha detaylı olarak web sitesinden öğrenebilirsiniz. Peki, takip etmekten vazgeçerseniz ne yapacaksınız?

SpyCep Nasıl Kaldırılır?

Uygulamayı kullanmaktan vazgeçtiğinizde ve hedef cihazdan uygulamayı kaldırmak istediğinizde SpyCep panel giriş bilgilerinizle kontrol panelinize bağlanın. Hesabım menüsüne girerek hem hesabınızı hem paneldeki verilerinizi hem de hedef telefondaki uygulamayı silebilirsiniz. Panel SpyCep uygulamasını hedef cihazdan uzaktan kaldırmanızı sağlar.

Telefon Takip Programı Satın Alın

SpyCep Casus Yazılımın En İyi Alternatifi

SpyCep fiyatları ile gayet uygun çözümler sunmaktadır. Ancak daha gelişmiş, daha fazla ek özellik sunan ve iPhone gibi Android dışında da başka cihazları takip etme imkanı sunan bir yazılım arıyorsanız SpyCep’e alternatif olabilecek en iyi yazılım mSpy takip yazılımıdır. Takip etme dışında arama engelleme, coğrafi çevreleme, müşteri desteği gibi özelliklerine bakıldığında mSpy daha iyi bir performans sergilemektedir. Günümüzde yaygınlaşan, milli ve manevi değerler istismar edilerek çocuklarınızın veya sevdiklerinizin kandırılmasının önüne geçme adına mSpy iyi bir seçim olacaktır. Çocuğunuz telefonuyla masumane şekilde oyun oynuyor gibi görünse de güvenliğini tam olarak sağlamak için adım atın, mSpy ile kontrolü elinize alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status