Takip Etmek İstediğim Telefon Yurt Dışında

Takip programı ile takip etmek istenen telefon yurt dışında olsa bile uzaktan telefon izleme mümkün mü? Uzaktan telefon takip hakkındaki bilgiler bu yazıda.

Takip Etmek İstediğim Telefon Yurt Dışında

Takip programı ile takip etmek istediğiniz telefon yurt dışında olsa bile takip edebilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki yüzyılın icadı internet sayesinde. Ancak telefona uzaktan casus yazılım yükleme yapılamamaktadır, iPhone telefonlara has istisnai bir durum hariç. Yazının devamında bahsedilecektir. Takip programı şebekeye bağlı olarak değil, internete bağlı olarak çalışır.

Telefon Takip Nasıl Yapılır?

Takip programı kullanmak için sıklıkla tavsiye edilen mSpy programını hedef telefona indirmelisiniz. mSpy kurulum yapıldıktan sonra telefonu takibe başlayabilirsiniz. Kullanıcı panelinizde istediğiniz bilgileri bulabilirsiniz.

Takip Programı Nasıl Yüklenir?

Telefon casus programı mSpy nasıl yüklenir, basitçe göz atalım. Hedef telefonun işletim sistemini bilmelisiniz ve telefon internete bağlı olmalıdır. Telefona fiziksel erişim gerekebilir. Programı 7 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. İstediğiniz abonelik paketini seçin ve sisteme kayıt olun. E-posta adresinize gelen linke tıklayarak, kullanıcı bilgilerinizle, panelinize bağlanın. Android, iPhone, iPhone jailbreaksiz birini seçin.

Takip Etmek İstediğiniz Telefon Bir iPhone İse

Telefon Takip

Numarayı Gir:

Telefon casus programı ile iPhone takip etmek istiyorsanız bazı noktaları hatırlatalım. iPhone takip programı jailbreakli ve jailbreaksiz kullanılabilir. mSpy jailbreakli ve jailbreaksiz telefonlar için farklı takip özelliklerine sahiptir. Bu özelliklerin neler olduğunu sitesinden öğrenebilirsiniz. Jailbreaksiz sürümünün sınırlı takip özellikleri vardır. Programın telefona kurulabilmesi için fiziksel erişim gereklidir. Ancak iCloud yedekleme özelliği aktif ise ve siz kullanıcı bilgilerini biliyorsanız, telefona fiziksel erişiminiz olmasa bile, uzaktan, jailbreakli veya jailbreaksiz bir iPhone’u takip edebilirsiniz. Aksi takdirde bu mümkün değildir. Kullanıcı panelinize iCloud kullanıcı bilgilerini girdiğinizde sınırlı özelliklere sahip takip işlemi başlar. Programdan fazlasıyla yararlanmak istiyorsanız, jailbreak yapmanız tavsiye edilir.

Takip Edilecek Telefon Bir Android İse

mSpy apk indirip kurabilirsiniz veya kullanıcı panelinizden Android seçtikten sonra Android casus yazılım yükleme linki görünür bu linki hedef telefonun tarayıcısından açarak kurabilirsiniz. Bu kurulumdan önce telefona root işlemi yapmalısınız. mSpy rootlu ve rootsuz Android telefonlar için farklı takip özelliklerine sahiptir, sitesinden öğrenebilirsiniz. Rootsuz Android takip sınırlı özelliklere sahiptir. Android telefonlar için uzaktan yükleme mümkün değildir, telefona fiziksel erişim gereklidir. Telefon takip programı Android ücretsiz bir şekilde Googleplay’den rootsuz hedef telefona indirip deneyebilir daha sonra programı satın alabilirsiniz.

2 thoughts on Takip Etmek İstediğim Telefon Yurt Dışında

 • rayo

  Yurt dışındaki telefonu nasıl internet üzerinden takip edebileceğimizi aciklarmisiniz

  Reply
  • owner Post author

   Takip edilecek telefona telefon takip programını yüklemelisiniz. Programı kurarken izlenecek telefonun elinizde olması gerek. Takip programı yüklendikten sonra telefon nerede olursa olsun tüm etkinliklerini takip edebileceksiniz.

   Reply

Bir cevap yazın