Takip Edeceğim Telefonda Şifre Var İse Casus Yazılımı Nasıl Yükleyeceğim?

mSpy nasıl yüklenir merak ediyorsanız, Android telefon takip programı ve iPhone takip etme programı kurulumunda bilmeniz gerekenler var mı, yazımızda okuyun.

Takip Edeceğim Telefonda Şifre Var İse Casus Yazılımı Nasıl Yükleyeceğim?

mSpy nasıl yüklenir konusunda çekinceleriniz varsa mSpy nasıl kullanılır merak ediyorsanız buradan mSpy ücretsiz indir ve 7 gün dene. Böylece yazılımı ve özelliklerini yakından tanıyabilirsiniz. Takip etmek istediğiniz telefonun uygunluğunu kontrol ettikten sonra yazılımı yüklemeye karar verdiniz ancak takip edilecek telefonda şifre olduğunu fark ettiniz, bu durumda kurulum nasıl gerçekleştirilir, okumaya devam edin.

Telefonun Şifresini Öğrenin

mSpy nasıl yüklenir sorunuzu cevaplamadan önce bilmelisiniz ki hedef telefon bir Android ise Android casus yazılım kurulmadan önce telefonun şifresini öğrenmelisiniz aksi takdirde programı kuramaz ve kullanamazsınız. iPhone içinse alternatif mevcuttur, inceleyelim.

Şifre Olmadan Casus Yazılım Yükleme

Casus yazılım nasıl yüklenir? Eğer telefonun şifresini bilmiyorsanız iPhone casus program bize alternatif sunmaktadır. Hedef telefonun iCloud bilgilerine sahipseniz ve iCloud yedekleme açıksa iCloud aracılığıyla fiziksel erişime gerek duymaksızın hedef telefonu takibe başlayabilirsiniz.

Telefon Casus Uygulaması Nasıl Yüklenir

Uzaktan casus yazılım yükleme maalesef yapılamamaktadır ancak iPhone telefonları iCloud aracılığıyla uzaktan takip mümkündür. mSpy kurulum nasıl yapılmakta özetle bahsedelim. top10telefoncasus.com sayfasında mSpy tuşunu tıklayın, geçiş yapacağınız tr.mspy.com adresindeki Şimdi Satın Al sayfasından istediğiniz abonelik türünü seçin ve bilgilerinizi doldurarak kayıt olun. 7 günlük deneme sürümü kullanmak istiyorsanız, işlemler aynı şekilde gerçekleşir, ücreti ise daha sonra yansıtılır. Epostanıza gelecek kullanıcı bilgileriniz ile gelen linke tıklayarak kurulum sihirbazına geçin. Kurulum öncesi uyarılara dikkat edin ve hedef telefona göre yükleyeceğiniz sürümü seçin.

-iPhone:

iPhone takip programı jailbreakli ve jailbreaksiz olarak kullanılabilmektedir. iPhone’a program kurulacaksa jailbreak işlemi yapılmalıdır. iCloud aracılığıyla jailbreakli veya jailbreaksiz bir telefon takip edilebilir. Programın takip özelliklerinin seçiminize göre farklılıklar göstereceğini unutmayın. Jailbreaksiz, iCloud ile yapılacak takipler için iCloud bilgilerini kurulum sihirbazına girmeniz yeterlidir. Jailbreakli kurulumlarda ise Cydia ile yükleme aşamalarını takip ederek programı kurabilirsiniz.

-Android:

Android telefon takip için root gereklidir ancak rootsuz takip de yapılabilmektedir. Takip özelliklerindeki farklılıkları buradan öğrenebilirsiniz. Kurulum sihirbazında Android seçtikten sonra gelen linki, hedef cihazın web tarayıcısında açın ve aşamaları takip ederek programı kurun.

Kurulum için daha detaylı bilgiyi mSpy destek ekibinden alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status