Telefon Bilgilerini Saniye Saniye Görüntüleyin

telefon casus programıSaniye saniye telefon takip yapabilmek için kontrol paneli üzerinden güncelleme sıklığını değiştirebileceğiniz bir telefon casus programı kullanmanız gerekiyor. Eğer kullandığınız telefon takip programı bu özelliğe sahipse ihtiyaç duyduğunuz durumlarda iki raporlama arasındaki süreyi kısaltabilir, ihtiyacınız olmadığı durumlarda normale çekebilirsiniz.

Her telefon casus programı bu özelliği müşterilerine sunmaz. Çoğunun standart, değiştirilemeyen raporlama aralıkları vardır ve telefonda yapılan her şeyi saniye saniye toplasalar bile bu bilgileri görmek için beklemek zorunda kalırsınız.

Ama bu durum, başkasının WhatsApp mesajlarını okuma sırasında tam şüpheli bir sohbetin ortasında kesilmesine sebep olabilecektir. Kim çocuğunu tehlikeye atabilecek bir konuşmanın devamını görebilmek için beklemek ister ki…

mSpy Review

Özelleştirilebilir Bir Telefon Casus Programı

mSpy, raporlama davranışı tamamen özelleştirilebilir bir iOS ve Android casus yazılım. Sadece raporlamanın süresini değil, hangi özelliklerin ne şekilde raporlanabileceğini bile seçebiliyorsunuz. Kontrol paneli üzerinden, uzaktan özelleştirebileceğiniz ayarlardan şöyle bahsedebiliriz:

  • Raporların Güncelleme Sıklığı

  • Konumlar İçin Güncelleme Sıklığı

  • Özelliklerin Ayrı Ayrı Tüm Bağlantılardan ya da Sadece Wi-Fi’dan Güncellenebilmesini Seçebilme

  • İstenmeyen Özelliklerin Raporlanmasını Kapatma

Bu ayarlardan herhangi birini dilediğiniz zaman mSpy’ın kontrol paneli üzerinden değiştirebilirsiniz. Kontrol paneline internetten giriş yapıldığı için cihazın yanınızda olması gerekmiyor. Siz ayarı kontrol paneli üzerinden değiştiriyorsunuz, en kısa sürede cihazda çalışan telefon casus programı bu ayarlara göre davranmaya başlıyor.

Raporlamayı Ayarlamak

Her bir özelliğin raporlama davranışına ayrıca karar verebilmek doğru ayarlandığında çok işinize yarayacak. Örneğin sadece SMS takip edilmek istediğinizde fotoğraflar, videolar, arama kayıtları, e-postalar gibi diğer özellikleri kapatabileceksiniz. Ya da fotoğraflar ve videoların sadece Wi-Fi üzerinden iletilmesini, mesajlaşma programları ve diğer az veri akışına sebep olan özelliklerin sürekli raporlamasını sağlayabilirsiniz.

Casus uygulamalar telefon takip işlemini takip edilmek cihaza yüklenerek yerine getirirler. Dolayısıyla o cihazın pilini, donanımını ve internet bağlantısını kullanarak bu bilgileri kontrol paneline iletirler. Raporlama sıklığının çok kısa ve her özellik için “Tüm Bağlantılar” şeklinde ayarlanması cihazın pil tüketimini arttırabilir ve ısınmasına sebep olabilir. Fotoğraflar ve videoların tüm bağlantılar olarak ayarlanmasıysa cihaz sahibinin internet kotasını dolduracaktır. Çok uzun aralıklarla raporlama yaptırmaksa bir anda yüksek miktarda veri çıkışı yaratacağı için yine olumsuz etki bırakacaktır.

Bu yüzden kontrol panelinin başında değilken rapor süresini tekrardan ilk ayara döndürmeniz, aktif takip yaparken bu konulara dikkat ederek ince ayar yapmanız yerinde bir tercih olur.

mSpy Satın Alın

Raporlar kontrol panelinde görünmüyor bile olsa, merak etmeyin, her bir olay anında mSpy telefon takip yazılımı tarafından kaydedilecek. Raporlama ayarları yazılımın veri toplamasına değil, sadece verileri iletmesine etki ediyor.

Bir cevap yazın