Telefona Casus Yazılım Nasıl Yüklenir?

Android ya da iPhone casus yazılım nasıl yüklenir ve herhangi bir telefon nasıl casus telefon haline getirilir öğrenmeye mi ihtiyacınız var?

Aslında oldukça kolay bir işlem olduğunu sizler için hazırladığımız casus yazılım yükleme ve kullanmaya başlama adımlarını okuduğunuzda fark edeceksiniz.

Telefon casus programı olarak da anabileceğimiz ve bu işlevini mükemmelen yerine getiren bir tane casus yazılım buldunuz ya da henüz arama aşamasındasınız… Kurulum adımlarına geçmeden önce hangi telefon casus programı ile devam edeceğinizi net olarak kesinleştirmeniz.

Telefona Casus Yazılım

Numarayı Gir:

Casus yazılımların kurulum işlemleri temelde birbirine benziyor olsa da rehberi hazırlarken şahsi tercihimiz olan mSpy’ı temel almayı uygun gördüğümüzü belirtelim. Bahsedeceğimiz adımları bu doğrultuda okuyarak ve mSpy’ı kullanarak en fazla verimi alabilirsiniz. mSpy piyasadaki en gelişmiş özelliklere sahip ve kolay kullanıma sahip casus yazılım olarak ün yapmıştır. Özelliklerinin bütün detaylarını merak ediyorsanız sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kurulum sırasında takip edeceğimiz adımlar şöyle:

  1. Takip edilecek kişinin telefonunu hazırla.

  2. Bu telefona casus yazılım indir.

  3. Casus yazılımı çalıştır ve ayarlarını yap.

  4. Toplanan verileri online olarak kontrol et.

İzleyeceğimiz adımlar bu şekilde. Genel hatlarıyla fikir sahibi olduğumuza göre şimdi detaylarına geçebiliriz.

Casus Telefon İçin Ön Hazırlıklar

Casus yazılım kurmanın ilk adımı, takip etmek istediğiniz kişinin telefonunu casus telefon haline getirmenizi sağlayacak ön hazırlıkları ve ayarları yapmaktır.

Casus yazılımı kurabilmek için takip edeceğiniz telefonu kısa süreliğine elinize almanız gerekiyor. Bu sırada ekran kilidi açık olmalı ya da ekran kilidini açabiliyor olmalısınız. Uzaktan yüklemeniz hiçbir casus yazılımda mümkün olmuyor. Buna tek istisna iCloud bilgilerini bildiğiniz ve yedeklemenin açık olduğu iPhone’ları takip etme sırasında yaşanıyor. mSpy iCloud bilgilerini bildiğinizde casus yazılım yüklü olmasa bile bazı temel özelliklere ulaşabiliyor.

Telefonu elinizde aldığınızda o telefonu casus telefon yapmak için cihazın sınırlamalarını kaldırmalısınız. Yoksa yüklediğiniz program sınırlamalar yüzünden casusluk için gereken özelliklerini çalıştıramaz. Bu sınırlamaları kaldırma işlemine iPhone’lar için jailbreak ve Android için root deniyor. Bunu tek başınıza yapmak ya da teknik bilgiye sahip olmak zorunda değilsiniz. Bu anahtar kelimelerle internette arama yaptığınızda karşınıza root ve jailbreak yapan ücretsiz programlar ve nasıl kullanılacaklarına dair rehberler dökülecektir. Eğer çok temel özelliklerin yeterli olduğunu düşünüyorsanız, yükleyeceğiniz cihaz da iPhone’sa mSpy’ın jailbreaksiz çalışabilen iPhone casus yazılım özelliklerine göz atabilirsiniz.

Sıra Telefon Casus Yazılım Kurulumunda

Son ve en kolay adımlara geldik. mSpy’ın paketlerini inceleyip beğendiğiniz bir paketi satın aldığınızda, satın alma işlemi sırasında belirttiğiniz e-posta adresine bir mesaj gelecek. Bu mesajın içerisinde casus yazılım indir butonu, kurulum işlemi sırasında ve daha sonra kontrol paneline girerken lazım olacak hesap bilgileri, ayrıca kontrol panelinin adresi yer alacak.

Takip edeceğiniz cihazdan bu e-postayı açarak indirme butonuna bastığınızda telefon casus programı inecek. Alternatif olarak programı bilgisayarınıza indirip USB kablosu ile de atabilirsiniz. Programın inmesi tamamlandığında kuruluma başlamak için çalıştırmanız gerekiyor.

mSpy Satın Alın

Bu esnada karşınıza üçüncü taraf programlarının yüklenmesine izin vermenizi isteyen ve emin olduğunuzu teyit eden pencereler gelecek. Her birinde açıklayıcı uyarılar ve butonlar yer alıyor. Bunları takip ettiğinizde ve gerekli butonlara bastığınızda telefon casus programı kurulumunu tamamlayacak.

Bunların dışında yapmanız gereken başka bir şey yok. İstediğiniz zaman kontrol paneline girerek yüklediğiniz program tarafından hangi bilgilerin toplandığını görebilir ve her birini tek tek inceleyebilirsiniz.

2 Comments

    1. owner Post author Reply

      Sorularınızı burada sorabilirsiniz. Ya da uygulamanın resmi sitesine geçip telefon numarasını bulursunuz. Ayrıca canlı sohbet ve e-mail de kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status