TheTruthSpy İncelemesi 2024

Uyumluluk: iOS, Androidthe-truth-spy
SKOR: 4 (452 puanlama)
Fiyat: $63.00
Çocuğunuzun bütün gün akıllı cep telefonunun ekranına yapışmış bir halde neler yaptığından sürekli olarak endişe duyan bir ebeveyn misiniz? Çocuğunuzun zararlı aktivitelere karışmasından ya da tehlikeli insanlara bulaşmasından mı korkuyorsunuz?

Çalışanlarınızın giderek artan akıllı telefon kullanımından ve bunun şirketiniz için oluşturabileceği risklerden çekinen bir iş veren misiniz?

Dilediğiniz bütün telefonları görüntülemenize ve cihazda olan biten her tür aktiviteyi takip etmenize izin veren Apple ve Android telefonlar için geliştirilmiş bir casus yazılı olan TheTruthSpy ile tüm bu sorunlarınıza bir çözüm bulabilirsiniz. TheTruthSpy’in sunduğu özelliklerin çoğu diğer tanınmış birçok takip uygulamasıya ortak olsa da, bu uygulamanın da kendine has numaraları bulunuyor. Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Hemen Satın Alın

TheTruthSpy ile Hedef Telefona Eksiksiz Erişim:

TheTruthSpy,SMS mesajları ve arama kayıtları gibi telefon üzerindeki bütün iletişim özelliklerine erişmenize izin verir. Aynı zamanda size web taramaları hakkındaki verilerin yanı sıra WhatsApp gibi uygulamalar hakkında bilgiler de sağlar.

Diğer özellikler arasında telefonun medya dosyalarına, kontak kişilere ve e-postalarına erişimin yanında belli bir uygulamanın ne sıklıkla kullanıldığını kaydedebilme özelliği de bulunuyor. Bu, çocuklarının zararlı ya da kabul edilemez alışkanlıklara yakalanmasından endişe eden ebeveynler için özellikle kullanışlı bir özellik.

TheTruthSpy Uygulamasını Kullanarak Cihazı Uzaktan Kontrol Edin:

TheTruthSpy’in kendine has bazı özellikleri de bulunuyor. Bunlardan ilki belirli kontak kişilerinden gelen aramaları engellemenize izin vermesi. Uygulama aynı zamanda telefonun çevresindekileri dinlemenizi de sağlıyor.

Ancak muhtemelen en uç ve belki de en gereksiz özelliği de cihazın içindekileri tamamen silebilme özelliğidir. Bu uygulamayı oldukça güçlü ve aynı zamanda da ziyadesiyle müdahaleci bir hale getiriyor ve böyle uygulama kesinlikle hafife alınmamalı.

TheTruthSpy ile Harika Destek ve Sınırlı Uyumluluk:

Bu uygulama oldukça istikrarlı bir müşteri hizmetleri sunuyor ve kullanıcılarına 10 günlük para iadesi sunmasının yanı sıra 48 saatlik ücretsiz deneme süresinin ardından Standart paketini aylık $16.99’dan veriyor. Rakiplerinin gerisinde kaldığı nokta, yalnızca iki popüler işletim sistemine uyumluluk sağlaması: Apple ve Android. Eğer bu platformlardan birini kullanıyorsanız, bu uygulama tam olarak aradığınız şey olabilir.

 

5 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status