Viber Mesajlarını Takip Etmenin Yolu

Viber mesajlarını takip etmenin bir yolu var mı, diye sorarsanız, evet var, deriz. Çoğumuz bunun iki kelimeden oluşan sihirli cevabını da biliyoruz: takip yazılımlar.

Viber Takip Programı İnceleyin

Viber mesajlarını takip etmenin tek etkili yolu casus uygulamalardır. Bu noktada, söz konusu yazılımları kullanacak kişinin, takip edilecek kişinin izni olmadan takip yapmanın yasadışı olduğunu açık bir şekilde anlaması gerekiyor.

Viber Mesajlarını İzleyen Programlar

viber mesajlarını

Elbette ki, takip etmek istediğiniz kişinin ebeveyni ya da yasal vasisi değilseniz ve yaptığınız şeyin çocuğunuzun menfaatini korumak için elinizden gelen en iyi çözüm olduğunu mahkemede kanıtlayabiliyorsanız… Başka bir yöntem ise hedef aldığınız kişinin telefonunu ara sıra gizlice alıp karıştırmak olacaktır ama itiraf edelim: Sherlock Holmes bile böylesi gizli saklı bir numarayı uzun süre devam ettiremezdi. 

Takip Yazılım Araçları

Takip yazılım dünyasıyla yeni yeni tanışanlar için ufak bir açıklama yapalım: Bu programlar herhangi bir iletişim uygulaması hakkında en ufak bilgileri bile toplama ve biriktirdiği bilgileri de bir başka kişinin okuması için bir başka cihaza aktarma kapasitesine sahip bir yazılımlar dünyasıdır. Ancak bu, bir başkası ya da uygulamayı kullanan kişi için güvenlik ve özel hayat yasalarını çiğnemek anlamına gelmemelidir. Viber casus yazılım araçları, kanunlar gereği ebeveynler tarafından ya da takip edilecek kişinin onayı alınarak veya gerektiği durumlarda, kendinize ait silinmiş Viber mesajlarını peşine düşmek amacıyla yapılmalıdır.

Piyasada pek çok araç bulunuyor. Bunların hepsine online olarak erişmek mümkün ve çok ama çok büyük bir kısmını herhangi bir ücret ödemeden kullanabiliyorsunuz.

Viber Takip Programı nasıl çalışıyor?

Yapmanız gereken şey uygulamayı telefonunuza ile hedef (takip edilecek) telefona ve muhtemelen kendi dizüstü bilgisayarınıza da kurmak. Sonra uygulamayı tüm bu cihazlar üzerinde çalıştırın. Artık ne zaman isterseniz takip yazılımın penceresinde Viber sekmesini açabilirsiniz ve gönderilen/alınan tüm Viber mesajlarını dakika dakika güncellemesini ve aralarında silinmiş mesajların da bulunduğu bütün mesajlar üzerinden paylaşılan içeriğini alabilirsiniz.

mSpy Satın Alın

Kulağa eğlenceli geliyor, değil mi? Ancak bir noktaya dikkat etmek gerekiyor. Hiçbir casus yazılım hobi olarak ya da sizin merakınızı gidermek etmek için yaratılmamıştır. Bu konuda halen devam eden mahkemeler var. Aklınızda bulunsun.

En Iyi Viber Takip Uygulamaları 2023

2023’deki en iyi Viber takip uygulamalarını listesi şöyle:

MSpybox-mspy

mSpy viber konuşmalarını geri elde etmek için kullanılan spying uygulamalarının içinde en çok kullanılanlardan biridir. Hakikaten en güçlü alettir zira aramaların ve takip aracılığıyla konuşmaların statüsünü uzaktan kontrol edebileceksiniz. mSpy viber ve yer tespiti, whatsapp izlenmesi, arama kayıtları, mesaj kayıtları, internet tarihi, kontaklar gibi özellikler ve daha fazlası da dahil hacking paketleri hakkında size detaylar verir. mSpy her önemli takip özelliğine sahip ve belki de ebeveyn ve kurumsal amaçlar için kullanılabilir. Bu takip cihazını maliyeti, işlevselliği, teknolojisi ve kullanım rahatlığı açısından diğer uygulamalara yeğlenebilir.

mSpy Satın Alın

FlexiSpy

Android, Apple iPhone, BlackBerry ve Symbian cihazları için benzersiz bir takip kapasitesi bulunuyor. Kullanıcının biriyle konuşmak için kullandığı Viber, WhatsApp, Facebook ve diğer tüm platformlar hakkıda detayları verebiliyor. Uygulama, sonuçların kullanıcının ihtiyaçalarına uygun olduğundan emin olmak için derinlemesine teknik testlere sokuluyor. Hack’leme alanında hedef cihazdan en kesin bilgiyi almak için her gün yeni gelişmeler uygulanıyor.

SpyEra

Bu, herhangi bir mobil kullanım hakkındaki tüm bilgileri almak için tespit edilemez bir araç. Kişinin takip edildiğinden haberi bile olmadan onu kolayca izlemeye alabilirsiniz. SpyEra tarafından sunulan pek çok özellik bulunuyor ve bu uygulama, şirket tarafından sunulan bir kontrol paneli üzerinden elde ettiği bütün sonuçları paylaşıyor. Her bir Viber detayını saat, tarih ve eksizsiz verilerle elde edeceksiniz. Kontrol paneli anlık olarak güncelleniyor ve hack’lenen bütün veriler, bütün takip verilerini sunmak için mümkün olan en iyi şekilde toplanıyor.

TheTruthSpy

Bu takipçi herhangi bir cihazı takip etmek için gereken bütün temel opsiyonları sunuyor. TruthSpy hack’leme yazılımının gücü, basit bir yükleme süreciyle elde edilebiliyor. Şirket tarafından sunulan ziyadesiyle yenilikçi özellikleri bulunuyor ve hedef cihazda kullanıcının haberi olmadan onu hack’lemek için görünmez konumda saklanıyor. Müşteri hizmetleri departmanı oldukça cana yakın ve sorunlarınızı dakikalar içinde çözüyorlar.

Copy9

Copy9 bilhassa internet ile ilgili hacking çözümleri için en çok kullanılan takip yazılımlarından bir tanesi. Internet temelli özellikler hariç Copy9 birçok öneriye sahip ancak viber, FB, whatsapp ve diğer IM veya ücretiz arama uygulamaları üzerinde sonuç verme üzerine uzmanlaşmış. Partnerinizin telefonundaki her aktivitenin detaylarını zaman ve tarih ve mesajların veya arama kayıtlarının bütün delilleriyle birlikte elde edeceksiniz.

ISpyoo

Spying iSpyoo ile kolay bir hale geldi ve şimdi, iSpyoo takibi aracılığıyla viber mesajlarını zaman ve tarihi takibi ile birlikte elde etmek bile mümkün. Spying ihtiyacınız olan her şeyi size verebilir ve laptop, cep telefonu veya tabletinize üzerinde bir tıklamayla korsanlanmış data’ya erişmeniz mümkün.

MaxxSpy

Mobil spying görüntülemenin bütün özellikleriyle birlikte MaxxSpy ile birlikte yapılabilir. Şimdi artık mesajları, aramaları ve mobil cihaz veya tablet ile ilgili herhangi bir detayı görmek zor değil. MaxxSpy herhangi bir şeyi gözden kaçırmadan her aktiviteyi kaydetmek için sofistike araçlara sahip.

Casus Yazılım Ile Telefon Aktivitelerini Takip Etmek Kolay

Viber mesajlarını, resimleri, videoları ve ses kayıtlarını kontrol etmek mümkün. Bütün casus yazılım uygulamalarının Viber takibi gibi performans sergileyebildiğini söyleyemeyiz, ancak biz en iyisini listeye aldık. Viber korsanlığı opsiyonunu içeren plan dahilinde üye olacaksanız ve hedef cihazınıza uygulamayı indirecekseniz. Bunu yaptıktan sonra, takip hemen başlayacak ve şifreleri, viber mesajlarını ve aramaları edinebilecekseniz. Uygulama tarihi yazışma tarihi ve detayların organize bir şekilde belirtildiği zamanı gerektirecek.

En İyi Viber Casus Yazılımını Nasıl Seçeceksiniz?

Viber üzerinde casusluk yapmak için kullanılan casus yazılım uygulamalarından oluşan bir liste hazırladık. Kusursuz casusluk çözümünü bulmak için iyi bir seçim yapmalısınız. Viber takibi yapan uygulamalar listemiz, en iyi şöhret, müşteri deneyimi, teknoloji, özellikler, takip planları ve fiyatlandırma üzerinden puanlanan tüm hack’leme uygulamalarını içeriyor.

Viber bir akıllı telefon ve iDevices VoIP ve anında mesajlaşma uygulaması. Viber kullanıcılarının multimedya, resimler, video, ses kayıt, ücretsiz aramalar ve sohbetler paylaşmasına imkan sağlar. iPhone, Android, Black Berry, Symbian, Bada ve MS Windows temelli mobil uygulamalarla uyumludur. Viber Wifi yada mobil ağlar üzerinde çalıştırabilir. Bu yazılım ücretsizdir ve dünya üzerinde yaklaşık 250 milyondan fazla kullanıcısı vardır. Online Viber casusluğu, mobil takibin hakim olduğu bir alanda gereklidir zira kullanıcılarının birçoğu iletişim için takip cihazı uygulamasını bir araç olarak kullanır. Bu yazılıma erişim sağlayarak datayı kolayca kırabilirsiniz. Eğer erkek arkadaşınız, kız arkadaşını, eşiniz veya kocanız ya da çocuklarınızdan şüpheleniyorsanız, onların aktivitelerini ve bilhassa anında mesajlaşma detaylarını gerçekten görmeniz gerekir. Çünkü insanların çoğu mesaj atmak yerine bunu tercih eder. Bu ücretsiz seçenekler mesajları okumak, arama kayıtlarını kontrol etmek ve dahası Viber hesabınıza eklenen yeni kişileri takip etmek için gereklidir. Bu, çocuklar ve onların konuşmaları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ebeveynler için bir uygulamadır

Viber Ebeveyn Kontrolü

Viber ebeveyn kontrolü programlarının neden kullanıldığını aşağıdaki yazımızdan öğrenin. Viber kullanımı yorumlayan ve görüşlerini paylaşan ebeveyn ve çocukların düşüncelerini bir araya getirildi.

13+ Viber’a En Uygun Minimum Yaş

Bu Viber’in minimum yaş’ı. Siz ne düşünüyorsunuz sizce bu uygulama için doğru bir yaş mı? Görüşlerinizi paylaşın.

Viber Mesaj yazmanızı, arama yapmanızı, fotoğraf paylaşmanızı ve video mesajlar göndermenizi sağlayan dünya çapında kullanılan bir bilgisayar uygulamasıdır.

VİBER HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

Viber hakkında ne düşündüklerini öğrenmek için ebeveynlerle bir konuşma yaptık. Tabi aynı zamanda gençlere ve çocuklara da ne düşündüklerini de sorduk. İşte cevaplar.

ÇOCUKLARIN GÖRÜŞLERİ

Viber’ı kullanan çocuk ve gençlerin %26’sı uygulamanın riskli olabileceğini söylüyor. Başlıca verdikleri sebepler is şunlar.

  • Reklamlar
  • Tanımadıkları kişilerin onları eklemeleri onları aldatmaya ve onlara bir şeyler satmaya çalışmaları
  • Uygulama içi satın almalar örneğin “Çıkartma” satın almak için ödeme yapma gerekliliği
  • Çocuk ve gençlerin Viber a bakışları hakkında söyledikleri.

One Comment

  1. Özgür DOĞAN Reply

    İyi günler. Viber de video konferans sistemi ile belli sayıdaki kişilerle aynı anda görüntülü konuşma yapabiliyor muyuz? Yapılırsa bu nasıl yapılıyor? Teşekkür ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Türk Kullanıcılar İçin Dünyanın #1 Casus Uygulamasını Deneyin: En İyi Fiyat Burada!

Buraya Tıkla
DMCA.com Protection Status