Viber Mesajlarını Takip Etmenin Yolu

Viber mesajlarını takip etmenin bir yolu var mı, diye sorarsanız, evet var, deriz. Çoğumuz bunun iki kelimeden oluşan sihirli cevabını da biliyoruz: takip yazılımlar.

Viber Takip Programı İnceleyin

Viber mesajlarını takip etmenin tek etkili yolu casus uygulamalardır. Bu noktada, söz konusu yazılımları kullanacak kişinin, takip edilecek kişinin izni olmadan takip yapmanın yasadışı olduğunu açık bir şekilde anlaması gerekiyor.

Viber Mesajlarını İzleyen Programlar

viber mesajlarını

Elbette ki, takip etmek istediğiniz kişinin ebeveyni ya da yasal vasisi değilseniz ve yaptığınız şeyin çocuğunuzun menfaatini korumak için elinizden gelen en iyi çözüm olduğunu mahkemede kanıtlayabiliyorsanız… Başka bir yöntem ise hedef aldığınız kişinin telefonunu ara sıra gizlice alıp karıştırmak olacaktır ama itiraf edelim: Sherlock Holmes bile böylesi gizli saklı bir numarayı uzun süre devam ettiremezdi. 

Takip Yazılım Araçları

Takip yazılım dünyasıyla yeni yeni tanışanlar için ufak bir açıklama yapalım: Bu programlar herhangi bir iletişim uygulaması hakkında en ufak bilgileri bile toplama ve biriktirdiği bilgileri de bir başka kişinin okuması için bir başka cihaza aktarma kapasitesine sahip bir yazılımlar dünyasıdır. Ancak bu, bir başkası ya da uygulamayı kullanan kişi için güvenlik ve özel hayat yasalarını çiğnemek anlamına gelmemelidir. Viber casus yazılım araçları, kanunlar gereği ebeveynler tarafından ya da takip edilecek kişinin onayı alınarak veya gerektiği durumlarda, kendinize ait silinmiş Viber mesajlarını peşine düşmek amacıyla yapılmalıdır.

Piyasada pek çok araç bulunuyor. Bunların hepsine online olarak erişmek mümkün ve çok ama çok büyük bir kısmını herhangi bir ücret ödemeden kullanabiliyorsunuz.

Viber Takip Programı nasıl çalışıyor?

Yapmanız gereken şey uygulamayı telefonunuza ile hedef (takip edilecek) telefona ve muhtemelen kendi dizüstü bilgisayarınıza da kurmak. Sonra uygulamayı tüm bu cihazlar üzerinde çalıştırın. Artık ne zaman isterseniz takip yazılımın penceresinde Viber sekmesini açabilirsiniz ve gönderilen/alınan tüm Viber mesajlarını dakika dakika güncellemesini ve aralarında silinmiş mesajların da bulunduğu bütün mesajlar üzerinden paylaşılan içeriğini alabilirsiniz.

mSpy Satın Alın

Kulağa eğlenceli geliyor, değil mi? Ancak bir noktaya dikkat etmek gerekiyor. Hiçbir casus yazılım hobi olarak ya da sizin merakınızı gidermek etmek için yaratılmamıştır. Bu konuda halen devam eden mahkemeler var. Aklınızda bulunsun.

Bir cevap yazın