WhatsApp Casus Uygulamasını Telefonumda Nasıl Kullanabilirim?

Whatsapp-CasusCasus yazılım araçları, bugünlerde Android ve iOS pazarında en popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Bu türden casus uygulamalar, bir telefona yükleyebileceğiniz hemen hemen tüm iletişim ve medya uygulamalarını takibe alabilme özelliğine sahip. Aşağıda, WhatsApp casus aplikasyonunu telefonunuz üzerinde nasıl kullanabileceğinizi gösteren kısa ve basitbir öğretici yazı sunuyoruz.

İlk Adım: Seçin ve Yükleyin

Online pazarında, cep telefonunuza yüklenmeyi bekleyen pek çok casus yazılım uygulamaları bulunuyor ve bunların bir çoğu da ücretsiz olarak indirilebiliyor. Google ’ın arama motoru üzerinde en iyi casus uygulamalar için yapacağınız kısa ve kapsamlı bir araştırma, elinizdeki soruna mümkün olan en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olabilir.

mSpy Satın Alın

Tercih edeceğiniz casus yazılımı dikkatle eleyip seçtikten sonra, bunu en az iki, ya da bizim hararetle tavsiye ettiğimiz üzere, üç ayrı cihaz üzerinde kurun. Bunlardan ilki kendi telefonunuz olmalı. Bunu cep telefonunuz üzerinden veri toplama ve telefonunuzun güvenliği için yapanız faydalı olacaktır. İkinci telefon, takibe almak istediğiniz kişinin hedef cihazı olmalı. Elbette ki, bunun gerekliliğinden söz etmeye bile gerek yok.

WhatsApp Casus uygulama

arka planda varlığını belli etmeden gizli olarak çalışmaya devam edecektir. Üçüncü cihaz ise size ait bir laptop ya da masaüstü bilgisayar olmalıdır. Bunun nedeni, topladığınız verilere kolaylıkla erişmek ve bunları düzenli bir şekilde organize etmektir. Ayrıca, bu üçüncü cihaz önlemi cep telefonunuzun çalınması ya da kaybolmasıgibi bir durumunda cihazın konumunu takip etmek için de faydalı olacaktır.

İkinci Adım: Takibe Başlayın

Bu, daha kolay bir hale getirilemezdi. Bütün WhatsApp casus uygulamalarının indirildiği tüm cihazlarda en az bir kez çalıştırılması gerekir. Bunu yaptıktan sonra, uygulamayı laptopunuzda ya da cep telefonunuzda açabileceksiniz ve istediğiniz her an ihtiyacınız olan tüm bilgilere erişebileceksiniz. Elde edeceğiniz bilgiler arasında, WhatsApp üzerinde silinmiş mesajların yanı sıra bütün medya içerikleri ile bu içeriklerin gönderildiği kontak kişilerinin detayları yer alıyor.

Son Adım: Sınırları Çiğnemeyin

Yasal olarak bakıldığında, kimseyi merak ya da güvensizlik nedeniyle takibe almak izniniz bulunmuyor. Yasalara göre, takibe alacağınız kişinin bu durumda haberdar olması gerekiyor. Yalnızca ebeveynler çocuklarını casus yazılım uygulamaları üzerinden takip etme ayrıcalığına sahiptir. Bunu unutmayın ve hedef aldığınız WhatsApp uygulamasını mutlu bir şekilde ve hapse düşmeden güvenle takip edin 🙂

 

Bir cevap yazın