WhatsApp Mesajları Bilgisayardan Okuma 2020

WhatsApp bilgisayar karşısındayken barkod okutma yöntemiyle WhatsApp web üzerinden mesajları okuma ve cevap yazma özelliğini getirdi. Ama hâlâ bilgisayardan başka birinin WhatsApp mesajları okuma için kendiliğinden bir özelliğe sahip değil.

Apple ve Android WhatsApp takip yapmak ve bilgisayarınızdan bir nevi başka bir kişinin WhatsApp’ına girmek istiyorsanız casus yazılım kullanmanız gerekiyor.

mSpy Review

Casus yazılımların WhatsApp takip özellikleri sayesinde yüklenen cihazdaki bütün WhatsApp iletişimini kendi bilgisayarınızdan görmeniz mümkün. Bunların içerisinde:

  • WhatsApp Mesajları

  • WhatsApp Kişileri

  • WhatsApp Fotoğraf ve Video Paylaşımları

  • WhatsApp Arama Bilgileri

bulunuyor.

WhatsApp mesajları

 Kendi bilgisayarınıza program yüklemeden, tarayıcıdan online kontrol paneline girerek tıpkı telefonun kendi ekranına bakıyormuş gibi derli toplu bir şekilde WhatsApp mesajlaşmalarına dahil olabiliyorsunuz. Mesajlaşmaların bütün içeriği, kişilerin isimleri ve profil fotoğrafları, fotoğraf ve videoların tamamı, tarih ve süre gibi arama bilgileri panelde karşınıza serilecek.

WhatsApp Takip

Numarayı Gir:

Başka Birinin WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı

Başka birinin WhatsApp mesajlaşmalarını okumak istiyorsanız mSpy takip programını önerebiliriz. Yazının başında değindiğimiz şekilde WhatsApp takibi yapabiliyor, ayrıca Facebook Messenger, iMessage, Skype, Snapchat, Line, Tinder gibi başka mesajlaşma uygulamalarındaki mesajların içeriğini görüntülemenizi sağlayak benzer özellikler sağlıyor.

Başka birinin WhatsApp mesajlarını okuma için satın aldığınız programın başka takip özelliklerine sahip olması işinize epey yarayacaktır. mSpy’ın ygulamaları engelleme, telefon aramalarının bilgilerine ulaşma, rehberi görüntüleme, gelen arama engelleme, keylogger gibi ek özellikleri cihaz üzerinde eksiksiz bir kontrol sağlamanıza yardımcı olacak.

Müşteri hizmetleri personeliyse uygulamayı satın almadan önce ya da satın aldıktan sonraki bütün sorularınızı cevaplayacaktır. Bu sayede daha önce hiç casus yazılım kullanmadıysanız ve kullanıp kullanamayacağınızdan şüphe ediyorsanız bilmeniz ya da kurulumdan önce öğrenmeniz gereken ne varsa birinci elden, işinin profesyonellerinden öğrenebilirsiniz.

mSpy Satın Alın

Kimlerin WhatsApp Mesajları Takip Edilebilir

Android ve Apple WhatsApp takip programları eşimin ya da arkadaşımın WhatsApp mesajlarını görme ihtiyacı içerisindeyim diyen kişilerin mesajları da pekala kullanılabilir. Ama bu durumda yasalara ters düşebileceğinizi bilerek öncesinde bunu yapmaya yetkinizin olduğundan emin olmanızı tavsiye ederiz. Bu tarz programlar genel olarak ebeveyn kontrol çözümü olarak ya da çalışan takibi için kullanılmaktadır.

Takip ettiğiniz kişinin gizlilik haklarına saygı göstererek, cihazda çalıştığı cihaz sahibi tarafından fark edilmeyen bu tarz programları birer güvenlik çözümü olarak görmenizin en doğrusu olacağını söylemeliyiz.

Bir cevap yazın