WhatsApp İstediğiniz Kişilerin Mesajlarını Okumak

WhatsApp yazışmaları izleme için uygun bir WhatsApp takip programı seçmek ve kullanmaktan daha fazlasına ihtiyacınız yok. Ne yüksek maliyetli donanımlar, ne konu hakkında eğitim, ne de başka bir şey…

Maalesef başkasının mesajlarını okumak için kullanabileceğiniz, başarılı bir WhatsApp takip programı ücretsiz olarak edinilemiyor. Böyle bir programın geliştirilmesi ve güncellenmesi, hizmetin devam edebilmesi için sunucuların maliyeti gibi konular yüzünden böyle bir yazılımın ücretsiz sunulması olası değil. Piyasadaki ücretsiz WhatsApp takip yapıldığını söyleyen sitelerle vaktinizi boşuna harcamamalı, bunun yerine uygun ücrete sahip bir yazılım kullanmalısınız.

mSpy Review

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma programı olarak mSpy casus yazılımını deneyebilir, WhatsApp takip için gerekli olan şu özelliklere uygun bir ücretle sahip olabilirsiniz:

  • WhatsApp Mesajlarını Okuma

  • Paylaşılan, Çekilen ve Depolanan Fotoğraflar Videoları Görme

  • Kişi Listesine Ulaşma ve Sohbetlerin Yapıldığı Kişileri Ayrıntılarıyla Öğrenme

  • WhatsApp Engelleme

WhatsApp-takip-programı

iPhone ve Android cihazlarda çalışabilen mSpy’ın WhatsApp takip dışında Facebook, Tinder, Snapchat, Skype, Hangouts, Telegram gibi diğer popüler mesajlaşma servisleri takibi, arama izleme ve engelleme, tuş vuruşu kaydetme, GPS takibi, SMS’leri görüntüleme gibi saymakla bitmeyecek başka özellikleri de var. Hepsine tek bir program üzerinden sahip olabiliyorsunuz.

WhatsApp Takip

Numarayı Gir:

WhatsApp Takip Programı Nasıl Kullanılır?

mSpy’ı WhatsApp yazışmaları izleme için kullanmayı seçtiyseniz işiniz çok kolay olacak. Takip etmeniz gereken adımların kolay olması bir yana WhatsApp takip programı yüklerken sorun yaşarsanız ücretsiz ilk kurulum yardımından faydalanabilirsiniz. Ayrıca mSpy’ın ücretsiz denemesi de bulunuyor.

mSpy’ı indirmek için öncelikle yazılımı satın almalı ya da ücretsiz deneme sürümünü başlatmalısınız. Bunu yaptığınızda indirme linkleri size gönderilecek. Uygun linke mesajlaşmasını ve diğer aktivitelerini takip etmek istediğiniz cihazdan (kendi cihazınızdan değil) tıklamanız mSpy’ı indirmenizi sağlayacak.

mSpy Satın Alın

İndirme işleminden sonra indirdiğiniz dosyayı cihazın internet tarayıcısından ya da dosya yöneticisinden bulup çalıştırmalısınız. Kurulum hemen başlayacak. Karşınıza gelecek uyarılar sizi kurulumun sonuna kadar yönlendirecek. Sizden istenen izinleri vermeli ve bilgileri girmelisiniz. Kurulumda teknik bilgi gerektiren hiçbir ince ayar yapmanız gerekmeyecek.

Kurulumdan sonra WhatsApp yazışmaları izleme diğer özelliklerle birlikte otomatik olarak çalışmaya ve yazışmaları toplamaya başlayacak. Çok geçmeden yazışmaları internetten giriş yapacağınız kontrol paneli üzerinden görebileceksiniz.

WhatsApp takip programı çalışabilmek için cihaza bağlı olarak jailbreak ya da root yapılmasını isteyebilir. Yükleme işleminden önce bunu kontrol etmelisiniz.

Bir cevap yazın